področje za debato o tekaški literaturi na splošno ter za predstavitve knjig v slovenskem in tujih jezikih. pa še seciranje njih vsebine ...
Uporabniški avatar
 zz topka
#266787
To je film povsem običajnega človeka, da naredi neobičajno. Da preteče maraton. Filmski režiser Mladen Matičević je pri svojih dopolnjenih 40 letih, debel, nezadovljen s sabo, v krizi srednjih let. Že od nekdaj je hotel narediti film o heroju. Ta herojski glavni junak pa se je odločil, da postane kar sam. Film je komičen in navdihujoč.

Sem kar copy paste uvodne besede k filmu, ki je na strani:

http://www.tekaskitrener.si/?MeniID=129


Sem se po dolgem času nasmejala do solz.
Uporabniški avatar
 mojchka
#266857
Jaz ne morem pozabiti stavka (po spominu): "z džipom, ki sem ga prislužil z dolgoletnim delom v srbski kinematografij..." in potem se pripelje s kalimerotom :D
drugače pa sem se v filmčku kar našla, nisem še 40, ampak uvod bi lahko opisoval tudi mene...
Uporabniški avatar
 Pina
#266877
Ja..a potem je pa res rekel z đipom...sem slišala, ampak sem mislila, da sem narobe neki zastopila.
Uporabniški avatar
 zz topka
#266900
Vreme napisal/-a:Odlično. :clap: Verjamem,da se je marsikdo našel v njem!!! :wink:

Jast bi igrala do pike identično vlogo, brez da mi jo kdo prej napiše. Še "džipa" mi ne bi bilo treba kupovat, ker sem imela ma glih tako bolhco leta in leta... res sem se nasmejala in videla notr v tej vlogi....
Ups :shock: :shock: MA , MARATONA, TEGA , TA NAVADNEGA PA ŠE NIMAM V NOGAH!!! AH, imam pa še bulšga: GM4O. ( 3 komade) :clap: :clap: :clap:
Uporabniški avatar
 AVI
#266911
Kaj vse je mogoče z nekaj volje...vse se da, če se le hoče... :D ZZ topka, tebi pa je tudi za čestitati... :D Verjetno se pa vsak malo notri vidi, zato je film verjetno še toliko bolj zanimiv. :wink:
Uporabniški avatar
 Misho76
#303463
Vem, da je tema že stara, ampak šele včeraj sem si uspel pogledati tale film :arrow: ma fenomenalen je res :clap: Nasmeju sm se zraven, kot že dolgo ne :lol: V določenih momentih se takoj najdeš noter. Glede na to, da me čaka 'deviški' maraton jeseni v Berlinu, tudi zelo motivacijski. Pa če je on lahko, ni vrag, da ne bom tud jzt a ne :wink: Priporočam ogled, sploh začetnikom in vsem tistim, ki imajo včasih občutek da 'suffer' furajo :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA