vabila na predstavitvene in potopisne večere ter predavanja

Moderator: ero

Uporabniški avatar
 ero
#2654
matjaz napisal/-a:URH-ORLE=3km, ORLE-observatorij=8km


11km?

potem pa do cilja teka trojk ostane le še 1km. a ni to malo premalo? jaz sem se nekako nagibal k 9.5km. saj govorimo o isti poti, kjer je tudi tek trojk, ne?
Uporabniški avatar
 matjaz
#2656
:oops: :oops: :oops: ja ero bo bolj tvoja varianta, ORLE-OBSERVATORIJ-6 KM PA SE MAL. pozabil sem dopisati da je to na pamet.
No zdaj sem se bolj spomnil tista proga mimo zadvora in podmolnika ( pasji hotel)na orle, pa do observatorija je okoli 8km.[code] :oops: :oops: :oops:
Uporabniški avatar
 bojanu
#2659
Takole na uč okrog 9 km. Bolj točno bom zmeril z biciklom od tromostovja do observatorija, ko bodo ceste spet kopne :lol:
Uporabniški avatar
 Matevz
#2664
Tole progo čez Golovec sem v različnih variantah tekel cca. 1500 krat od leta 1985 do 2001, ko sem se preselil na Gorenjsko (od takrat pa tečem le še na trojkah in 1-2krat letno :( se mi zdi ena boljših prog za tek in na Gorenjskem nimaš veliko podobnih variant (okrog Lesc prav nobene) in Rožnik se tudi lahko skrije :) ).

Kumulativni kilometri (zaokroženi na četrt):
Tabor - 0
Observatorij - 2,5
Vrh Golovca (preden se PST odcepi dol) - 5,25
Cesta na Orle - 7,5
Orle (pri tabli za začetek - do križišča je še kakšnih 0,5) - 8,25
Urh - 11,75
Tabor (po cesti pod Golovcem) - 19

Prav zares nisem km nikoli meril, ampak glede na hitrost teka in meritve po kartah sem si pisal km po tejle varianti.
 Primoz R.
#2668
Živ,
Bajsi napisal/-a:Helou!
Primoz R.!
Berem, da si iz Lj. - Polje. Trenutno sem stacioniran v Slapah (blizu Dezelne blaznice). Kje imas kaj proge?


Trenutno nimam nobene, ker sem se od teka v Dolskem čist zapustu :( . Ampak se bom zdej marca spet vrnu :D.
Sem iz Zgornjega Kašlja in začnem kar od doma:

cca. 5km: do Polja po Zaloški, potem po Zadobrovški, pa za mostom v Zajčjo dobravo in naprej v Zalog, iz Zaloga pa nazaj po Zaloški v Kašelj.

cca. 8km: do Polja po Zaloški, potem po Zadobrovški, pa za mostom v Zajčjo dobravo in naprej v Zalog, iz Zaloga naprej v Spodnji Kašelj potem pa po Kašeljski nazaj domov.

cca.12km: po Zaloški čez obvoznico pa desno do Letališke, potem pa po Letališki do Kajuhove, po njej do Zaloške in nazaj v Kašelj.

Pa seveda: Urh-Orle-Urh

Te proge so stalne, o kakih drugih pa ko se vidimo.
Nazadnje spremenil Primoz R., dne 27 Feb 2004, 10:10, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#2678
Prejsni 5ek sem staknil zvin gleznja :cry: tko da s tekom se ene 14 dni ne bo velik. Jutri mam pa Slika tako, da me zvecer na zalost ne bo. Upam, da se usaj vidimo v Socerbu :D
Uporabniški avatar
 Bajsi
#2691
MihaPR napisal/-a:Prejsni 5ek sem staknil zvin gleznja :cry: tko da s tekom se ene 14 dni ne bo velik. Jutri mam pa Slika tako, da me zvecer na zalost ne bo. Upam, da se usaj vidimo v Socerbu :D


Helou!
Se zal ti bo! :D :D
V glavnem, ostali se vidimo, a ne!?!
Uporabniški avatar
 bojanu
#2692
Ni blema, tud če ga še 1 m rukne :lol:
Uporabniški avatar
 miro
#2702
Hojla

Tudi meni ni uspelo zamenjati šihta , tako , da z belo Ljubljano na žalost ne bo nič.
Pa drugič.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 5rca
#2707
Bajsi napisal/-a:V glavnem, ostali se vidimo, a ne!?!



seveda se vidimo :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA