Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 jegart
#271061
Danes pa štart na - 8 c ,in kljub mrzlemu vremenu pretekel 15,222km .
Od tega 8,222 km izteka in 7 km intervalov . Po kosilu pa še hoja na Barbaru in nazaj ,in
8,45 km .Malo je mraz oviral tam kjer je sonce je prav prijetno bilo v senci pa ne .LP.
Uporabniški avatar
 Miroslav
#271063
Krog okrog Ptujskega jezera zjutraj pri prijetnem sončku in - 5 stopinjah. Lepo je poslušati led, kako poka pod sončnimi žarki.
:D
Uporabniški avatar
 mac
#271069
V Ajdovščini sicer za razmere v zadnjem času že kar MRZLIH 5 st.C :D , vendar zmerna burja realno zniža za nekaj stopinj in na kosteh je čutiti da bo februar edini mesec zime letos, marca :lol: pa upam da bo že popustilo.

5 km ogrevanja 3 km vzpona
 katkaa
#271071
Jaz sem se kar tukaj "uštlila"

Sem čisto nova na tem forumu in danes sem začela s tekom. Odločila sem se za 13 tedenski program in pravkar sem se vrnila iz PRVEGA treninga!!! :clap:

Dolgo sem se odločala in danes sem premagala sama sebe!!!!

uh, sem ponosna .... ampak to je šele začetek

lp
Uporabniški avatar
 jac
#271090
tudi pri meni je nekaj takega... ko se mi kar oči skupaj zlepijo na balkonu se hitro premislim...:D

občudujem vse, ki tečejo te dni ob 5ih zjutraj.. vsa čast... tudi sam se bom moral pripravit na to... ;)
Uporabniški avatar
 Asparagus
#271111
Ježa - Zg. Jablanica-Ježa 8km v lepem sončnem vremenu.

Ta proga je prav prijetna za zimski dopoldan, ali poletni večer, ko so dolgi dnevi. Izogibam se je takrat, ko je veliko prometa(ko hodijo ljudje v službo in iz nje) ali je tema, ker je to cesta in se bojim, da bi me kdo spregledal, ker tako hitro vozijo :mrgreen: .

Že ne vem katerič ugotavljam, da so tri plasti oblačil zame primerne res izjemoma :oops: .
Uporabniški avatar
 jegart
#271116
Zaradi hudega mraza smo tekli po kosilu.Štartali smo na 410 m n v in obrnili na 640 m .Od tega je bilo 7 km teka v hrib 7 km tek navzdol in 2,5 km teka po ravnini . Res je zaradi mraza le bilo samo počasen tek in pokuril 1298 kcal .Proga je bila na odseki ledena in še previdnos ni bila odveč.Vsem pa lep pozdrav!
Uporabniški avatar
 Miroslav
#271119
Danes pa sem si po 33 zaporednih tekaških dnevih vzel počitek in prekinil namero teči 100 dni zaporedoma. :oops: Telesno bi verjetno zmogel vseh 100 dni, vendar se bojim, da bi se mi tek malce povprek postavil, ali pa bi postal odvisen od njega. :lol:
Poleg tega sem zapostavil ostali dve disciplini, to sta kolo in plavanje. :?
In sedaj? :?:
Tekel bom še vedno veliko, čeprav ne vsak dan, privoščil si bom dolg spinning, tudi kakšen zelo dolg tek, ki si ga sedaj nisem upal in predvsem užival v teku. :D
Drugače pa v 33 dneh sem pretekel 365,6 km, od 4 pa do 21 km na dan.

Še zdaj ne razumem popolnoma nekaterih forumašev, ki delajo parkrat večjo kilometrino...
:roll:
Svaka jim čast!
:laola
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 231

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA