vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
Uporabniški avatar
 vencelj
#272176
Hmm...mene je pa tabela zbegala. Sem mislil naročit svojo običajno številko, XL, kar ustreza konfekcijski 54, sedaj pa, če upoštevam prsni obseg, bi moral naročit S. Nemogoče!
 sitrader
#272203
Kaj velikosti niso standardne?

Jaz imam ponavadi M majice (včasih pa L - odvisno), zdaj pa res ne vem ali naj vzamem M ali kakšen drugo velikost. Po tisti tabelici bi bil tudi jaz S. Sem tudi jaz zdaj v dilemi.

Ima kdo kakšne informacije iz prve roke? Bi bil zelo hvaležen.
Ker če nisi najbrž iz Ljubljane verjetno ni mogoče prej preizkusit.


Hvala in LP.
 sitrader
#272204
Mogoče še tole...

če gre za iste majice kot so na strani proizvajalca... so na njihovi strani 27€. Razen če to niso iste majice.

Sem pa interesent. Ker se mi zdi, da na TF znate izbrati kvalitetno opremo.

LP.
 wind
#272205
sitrader, tudi jaz imam večino švic majic (različnih proizvajalcev) velikost M (le ena je L), od TermalActive pa kratko majico velikosti S.

Je pa to zelo topla reč (material termalactive*), zame je tole uporabno le v mrzlih zimskih dneh kot prvi sloj, nikakor pa je ne nosim takrat, ko je že dovolj toplo za en sloj, ta majica bolj greje kot dva tanka sloja (npr kratka mrežasta švic majica, čez to dolga tekaška majica iz podobno tankega materiala).
Uporabniški avatar
 lenči
#272216
Jaz sem naročila kar iz TF tabele, midva že imava nekaj njihovega in Franci ima M/50, tako kot tu piše, pa ponavadi tudi ima M. Jaz pa L in je OK. Komaj čakam, da jo grem iskat .
Uporabniški avatar
 jkarmen
#272218
preizkusila žensko M in tudi po tabeli je M prava.
za moško majico - za 1,92 m in cca 90 kg je preizkušena M (50) krepko krepko premajhna, tabela pravi da bi bila potrebna - XL (54) kar bi znala kar biti kar prava cifra..

še glede cene - redna cena majice je 27 € - za skupinsko naročilo TF bo nekaj popusta - preostanek do max cene 31 € je pa cena tiska (tiska se tri logotipe + po želji še ime (dodatek cca 2 €)).. Če pa bo zelooo veliko naročil se bo pa tisk pocenil :)
Uporabniški avatar
 ROSI64
#272222
[quote="vencelj"]Upam, da sem se prav odločil: L pri višini 184 in teži 82...[/quote]
Če ti bo kaj v pomoč, jaz sem naročil L/52 višina 186 teža 87kg
Uporabniški avatar
 ROSI64
#272232
Mogoče komu v pojasnilo. Majica je telirana, to pomeni, da je material in kroj narejen tako da se tesno drži telesa. To ni majica kot smo vajeni prejšnjih majic TF, ko imamo med majico in telesom še prostor.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#272347
[quote="Loni"] ... če slučajno kateri kaj pomaga... Pa imam še kaj več kot kosti in kožo na sebi.[/quote]

To bi pa rad videl ... tu bi enga smeškota prilepil
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA