Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Fotr
#2473
runner napisal/-a:To me spominja na Mujotova pisma kot begunec iz Kanade :-) Fotr si bral?


Nisem bral, ampak meni se vedno nekaj takega dogaja kot v risankah ali vicih, verjetno tudi kot pri Mujotu. Ko smo ravno pri tem. V šoli na Jesenicah so pri slovenščini otroci morali napisati stavek: Brez muje se še čevelj ne obuje. Več kot polovica razreda je "muje" napisala z veliko začetnico. :o
Uporabniški avatar
 Fotr
#2483
Pa se mi res dogaja podobno. Enkrat sem že pokidal, pa je spet padlo
10 cm snega, kje je sedaj ta grtalica? :cry:
Ampak zakaj se reče grtalica? :?:
Uporabniški avatar
 Z*
#2506
Brez muje se še čevelj ne obuje. Več kot polovica razreda je "muje" napisala z veliko začetnico.

:lol: :lol: :lol: Ha ha ha, Fotr, ta je pa dobra!!!
Verjetno bi bil rezultat tudi v Velenju podoben. :P
 t
#2540
Da malo obrnem tole temo na dopolnilno rekreacijo.
Pozimi sem tudi (in predvsem) smučarska odvisnica, ki dobi ob vsakem prostem in sončnem dnevu take velike oči, kot jih je imela Natalija Verboten na EMI. Letošnjo zimo pa sem še posebej navdušena, saj se mi tekaški kilometri, nabrani lansko leto, še kako poznajo pri vijuganju na smučišču. Zunaj sicer prav zoprno dežuje, jaz pa sem ravno po kosilu, tako da lenarim in srfam po internetu.

P.S.
A je mogoče kdaj kdo lazil s turnimi smučami od Rogle proti Kopam (Grmovškovemu domu)?
Uporabniški avatar
 bojanu
#2561
Letos sem celo zimo redno tekel, kar se mi je (pravzaprav nam vsem) še kako poznalo prejšnji teden na smučanju. Od devetih do pol petih, vsak dan, kolikor so delale žičnice. Vmes pa kratka pavza, s katere je tale pozdravček Slika
Uporabniški avatar
 Z*
#2565
Madonca, se vam peni tale sokec ... :lol:
Uporabniški avatar
 Fotr
#2701
Takole, skidal sem ene 3 tone snega za dopolnilno rekreacijo, :? do jutri napovedujejo še 4 tone. :cry: Sedaj pa ne vem, ali je priporočljivo po takem kidanju iti še na lauf. Saj so tako ali tako vsi tereni zasuti, ampak s kidanjem se ne pridobi nič brzine. Bomo videli, kaj bo telo povedalo, mogoče bo malo hoje in teka koristno, saj pri kidanju delajo samo roke in hrbet. Pa malica bo lahko bolj bogata. :lol:
Uporabniški avatar
 Fotr
#2711
ero napisal/-a:Fotr, tole risbico ti za vzpodbudo pošilja Matjaž...


Tole risbo pošiljam v vednost Matjažu (pa tudi Erotu, ker mu je pomagal), ker je edina možnost kidanja in teka skupaj tale način:
Slika
Uporabniški avatar
 matjaz
#2715
:D :D :D Fotr spravil si me v tak smeh ......... hvala. ampak a si predstavljas ene 20 forumovcev, ki takole cistimo sneg. Postali bi konkurenca cestni sluzbi. Dobr si fotr.
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#2717
Nas ženske, k imamo mal bolj široke, bi uporabili za avtoceste :)
Uporabniški avatar
 runner
#2719
Fotr za podpredsednika! (sorchi Ero je presidente...)
za crknt... dobro ta "grtalica" nese

:lol:

runner
Uporabniški avatar
 mojcej77
#2729
Za crknt!
Fotr, glih sva z Rolco vidle tole slikco in sva se skor v hlače...od smeha... :oops: :lol:
Rolca se gre zdele svojo dopolnilno rekreacijo in po stanovanju (in še mal okoli) šiba s hojco. Hm! Mogoče jo bo pa zdele kr za en takle plug zamenjala...bo prebava kt nova!

lepo se (s)mejte še naprej, banda!

m
Uporabniški avatar
 miro
#2732
Fotr
Danes sem po Mojstrani tekel s smučmi in mislil nate , če kaj tečeš s smučmi . V Mojstrani je idealna proga za učenje , saj je skoraj sama ravnina ,pa če znaš drsati , ti tudi tek na smučeh ne bo delal preglavic.Se kdaj vidiva?
Lp Miro

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA