Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 zz topka
#274594
Malo za hec povem, kaj se mi je danes zgodilo.

Grem danes k našemu veterinarju v ambulanto po konjsko mast. Za mojo tetivo.
»Dober dan. A bi lahko kupila konjsko mast pri vas? Uno, ta pravo?«
Pa me vpraša mlada veterinarka: » Za kaj pa boste rabila?«
»Ma, rabim za kobilo, ne za konja…« in se nasmehnem.
Tudi možakar veterinar poleg nje se nasmehne, ker je pač točno vedel, za kaj se gre. Ker me pozna.
Ona gre po mast, mi prinese, zaračuna in hiti razlagat: » Gospa, karenca je za meso tri dni, za mleko pa tudi…«
» Hja, anti ja me moj ne zakolje al pa podoji še vsaj en teden …. , vsaj tolk, da mi tetiva ozdravi….« :lol: :D :lol:
Uporabniški avatar
 ROSI64
#274670
zz topka napisal/-a:Že pomaga. :clap:
Kaj ne bi, eni švoh kobili... :lol:

:lol: :lol: :lol: kako bo šele letelo, ko boš šla v galop :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 bor©
#277606
dexi27 napisal/-a:Veyxat al nekaj podobnega, če boš šel v veterinarsko ambulanto bojo vedli za kaj gre :wink:


http://www.naslovi.net/2008-01-08/press/lek-za-konje-i-ljude/539527

Jaz sem ga nabavu v veterinarski ambulanti v MB. Mi ga pa je priporočil Roky1, ki je strokovnjak za konje in pa strokovnjak za maratone :mrgreen:


ker bi rad v relativno kratkem času saniral poškodbo, sem šel k veterinarju :lol: ... pa saj ne morem verjet :lol:. Ja nič, poročam čez kakšen teden kako bo vplivalo name. Če bodo stranski učinki le rezgetanje, se ne mislim pritoževat :D

Drugače pa 18,23 EUR za 450g Veyxat v MB veterini (vodstvu TF predlagam, da za člane zrihtajo kakšen popust)
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#277714
bor© napisal/-a:... 18,23 EUR za 450g Veyxat v MB veterini (vodstvu TF predlagam, da za člane zrihtajo kakšen popust)

Nedavno tega sem jaz dal malo čez 20 EUR se mi zdi, torej popust že dajejo :lol:
Uporabniški avatar
 Vreme
#277723
dexi27 napisal/-a:V Sl. Bistrici je mal manj ko 15 EUR :wink:


Ok v Bistrico za 3€ ravno ne bom šel. Mariborska veterina, kje te to je??? Beri nimam domačih živali :wink:
 Obala
#277727
Še ena ki se zanima za nakup Veyxat gela..sicer pri teku nisem pridelala nobene poškodbe :D, ampak imam lateralni epikondilitis(teniški komolec,brez igranja tenisa :idea: )ker pa se mi to ponavlja in trajaaaa,pa še boli med tekom :cry: in zdaj vprašanje, je ali ni na recept..konja sicer nimam :-- ...
Upam da jutri rata na KP veterini :D
lp
Uporabniški avatar
 dexi27
#277744
Vreme napisal/-a:
dexi27 napisal/-a:V Sl. Bistrici je mal manj ko 15 EUR :wink:


Ok v Bistrico za 3€ ravno ne bom šel. Mariborska veterina, kje te to je??? Beri nimam domačih živali :wink:


Lahk greš tud v Pesnico v veterinarsko ambulanto, tam sem jaz tud že bil, za ceno pa se glih ne spomnim :oops:
Uporabniški avatar
 Vreme
#277794
dexi27 napisal/-a:
Vreme napisal/-a:
dexi27 napisal/-a:V Sl. Bistrici je mal manj ko 15 EUR :wink:


Ok v Bistrico za 3€ ravno ne bom šel. Mariborska veterina, kje te to je??? Beri nimam domačih živali :wink:


Lahk greš tud v Pesnico v veterinarsko ambulanto, tam sem jaz tud že bil, za ceno pa se glih ne spomnim :oops:


Na Pesnico pa nisem niti pomislil. :clap: Sem bil na vrsti med kužkom in mačko. :D Še veterinar je rekel, da je to super krema za razne zvine, boleče mišice, sklepe in podobne stvari. Sedaj samo upam, da ne bom podivjal kot konj :mrgreen:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA