Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 skitnica
#268472
Pozdravljen Janez!

Zelo lepo dokumentirana tvoja 17. ponovitev.
L.P. Štefan
Uporabniški avatar
 skitnica
#274401
V nedeljo zvečer sva se s prijateljem Janezom podala na pot K24.Pričela sva ob 19h:50', končala pa naslednji dan ob 19h:20'.Štartala sva v Pristavi pri Črni in nadaljevala proti Črni, Žerjavu, Uršlja gora, Smrekovec, Raduha, Olševa, Peca in končala pri avtomobilu v Pristavi.Tura je bila zelo zahtevna zaradi poledenelosti in še precej snega na določenih odcepih.Vso pot pa naju je spremljal močan veter.
Zame je bila to 3. ponovitev, Janez pa je opravil 18. ponovitev.
LP
Nazadnje spremenil skitnica, dne 13 Mar 2012, 19:24, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 zvone
#274443
Bravo Janez (18-tič) in Štefan (3-jič)!

:laola :laola

Kapa dol!

Hvala za poročilo in slikce.

Še naprej uspešno in lep pozdrav! Zvone

P.S. Bo treba it!
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#274483
Čestitke.
Ne morem verjet, kaj me še čaka 8)
 matej-jethro
#274533
Fanta, čestitke za kvalitetno preživetih 24ur :D

K24 bom verjetno obiskal v maju. Do takrat pa srečno tudi vsem ostalim ultra dekletom in možem, ki bodo zaokrožili po Koroškem :D
Uporabniški avatar
 skitnica
#277883
Pozdravljeni prijatelji poti K24!

V soboto zvečer se s prijateljem Janezom nameravava podati na novo preizkušnjo K24.
Uporabniški avatar
 jernej555
#277975
Lep pozdrav!

Vso srečo na poti, vreme bo odlično, le med kamnom in smrekovcem je še cca 30 cm snega na določenih senčnih delih :D Uživajta :D
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#277976
Še ena priložnost se mi je izmuznila :-(
Uporabniški avatar
 jernej555
#277981
ZdravkoC napisal/-a:Še ena priložnost se mi je izmuznila :-(


Tudi meni za moj drugi krog. Škoda mogoče bi pa šel :D Se pa drugič domenimo in mahnemo na prelep Koroški krog :)
Uporabniški avatar
 skitnica
#278033
Pred kratkim sem se vrnil z uspešno opravljeni poti K24.To je bila moja 4. ponovitev, Janezu pa 19. ponovitev. Podrobna analiza sledi ko se regeneriram.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 32

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA