Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 spela*
#278848
Sončka napisal/-a: Včeraj sem res šla plavat.


Res je šla! Sem jo videla na začetku treninga, potem pa ne več, ker smo izginili v temi kopališča Ilirija. :lol:
#278910
Vreme napisal/-a:Moj prvi duatlon. 10 km kolesarjenja, 2,5 km teka :D

Letos duatlon, mogoče drugo leto že triatlon?
:wink:

Dopoldne 82,5 km cestnega kolesa po Halozah, 28,5 km/h in okoli 800 m višincev. Od doma čez Podlehnik, Žetale, Rogatec, Rogaško Slatino, Pečico, Poljčane, Majšperk, Ptujsko goro in nazaj domov. Mislim, da vem, od kod ime Pečica - tisto strmo pobočje na hribu v obliki podkve je skoraj zmeraj brez vetra in ko goniš navzgor in se sonce upira v hrib, je prav pošteno vroče. Je pa to moja najljubša proga. Zelo razgibana in z malo prometa.
Zvečer pa daljši bosi sprehod z ženo. Za dušo!
:juhuhu:
Uporabniški avatar
 dexi27
#278998
Po skoraj treh tednih brez teka se počasi spet vračam nazaj :wink: .
Včeraj slabih 11 km teka pol pa hop na kolo in še ena turca iz MB v Zreče, tak mal naokoli čez Križni vrh pa do Loč v Konjice in Zreče, kar je zneslo 57 km. No danes pa že predslužbenih 15 km :wink:
Uporabniški avatar
 Vreme
#279015
dexi27 napisal/-a:
Vreme napisal/-a:Moj prvi duatlon. 10 km kolesarjenja, 2,5 km teka :D


A tud ti boš malo menjal disciplino :wink:

Jaz tud :laola


Ja nekako je treba sanirati poškodbo kolena, da pa bi samo doma na kavču ležal pa tudi ne gre :mrgreen: Res pa je,da triatlon že dolgo sodi med moje sanje...
#279019
Danes sva s sinom gnala najine cestake na polno po Ptujskem in Dravskem polju brez pavze 58 km daleč, povprečno 32,1 km/h. Trenirala sva zaveterje, menjavala sva se na vsaki 1 km. Tudi proti vetru je šlo krepko preko 30 km/h. Mali me je že dohitel, ne, prehitel me je že. V vseh treh disciplinah je že boljši od mene. Kaj šele bo!
Zelo sem ponosen nanj. 8)

Triatlon je plemenit in zanimiv šport!
Dexi in Vreme, dobrodošla!
:wink:
#279029
miro,po dveh tednih tekaške pavze(poškodba),sm se tudi jaz spomnil da imam v kleti specijalko,in se po 4ih mesecih suše usedel nanjo:)je tudi fajn letel,sicer kratka tura(49 km)je pa zato avg.bil kar soliden32.95:).pasala je tale sprememba,moram priznati.lp
#279070
1,5 km plavanja v kosu po celodnevnem sojenju na plavalnem mitingu v Termah Ptuj.
Priprava na Jarun.
Sine je danes podrl vse svoje rekorde, lepo napreduje v plavanju.
:clap:
#279170
Kar nekaj aktivna, še sama sebi ne morem verjet. Ampak letos mi paše kolesarit in sem si rekla, da bom kolo malo natrenirala, ne da vedno trpim na kolesu, ko je triatlon.

evo, včeraj lepih 55 km na kolesu, danes pa tek po domači progi.
 wind
#279239
Sončka napisal/-a:Današnji trening: sedenje na stolu. :-)


O, to pa jaz skoraj vsak dan treniram, ob tem pa še roke vadijo po tipkalnici in miški. Če dobro pomisliš, ugotoviš, da gre pravzaprav za trening spretnosti in vdržljivosti. :mrgreen:

Danes sem naredil nekaj serij sklec (22,22,27,30,24,22,20,58) in trebušnakov (40,50,60), kasneje pa je bil na sporedu enourni sprehod. ;)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 120

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA