prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 bor©
#276399
Fenix Gold napisal/-a:A se da 310xt uporabljat kot navadno uro?
ki med nastavitvami, nikjer nisem tega našel.


Da se. Tam kjer nastavljaš polja, pošči "čas dneva".
Uporabniški avatar
 ROSI64
#276401
Fenix Gold napisal/-a:A se da 310xt uporabljat kot navadno uro?
ki med nastavitvami, nikjer nisem tega našel.

NE :!: :!:
Naprav 310 in 910 se ne da uporabljat kot športne ure. :(
Naprave 110, 210, 405, 410 in 610 pa imajo funkcijo športne ure. :D
Uporabniški avatar
 Loni
#279274
Tako mimogrede, če slučajno koga zanima. Na 24 ur Sv. Primoža je urca po 19 urah in 26 minutah spustila dušo z vklopljenimi sateliti (beri: izpraznila se je baterija), od tega je sicer 2 uri počivala na armaturi twingeca (jaz pa v mižulah), ostalo je pa hodila gor in dol. :wink:
Tudi v Franciji je baterija zdržala več kot 19 ur, zdaj imam sicer že drugo (oziroma tretjo) uro, ampak zgolj v vednost.
Uporabniški avatar
 jan_jan
#284779
Včeraj po treningu sem mojega Garminčka normalno izklopil 8) . Zvečer sem hotel napolniti baterijo in se ni odzval :evil: . Ko sem ga poskušal vklopiti - enako :evil: . Ima kdo kakšno idejo, preden ga pošljem na servis? Hvala za odgovore vnaprej.
P.S. Tudi na kombinacijo tipk "reset" ni odreagiral (ker se ne da vklopiti najbrž :bum:).
 MKC
#285880
Ali se še komu dogaja, da na uri pri bateriji gori vsaj še ena ali dve črtici, pa se ura izklopi ker naj bi se baterija spraznila? Ko jo dam pa polnit pa že na začetku polnenja kaže 50% :roll:
Pa še tole. Ko se na cesti/poti vozim po navzgor kaže naklon v minus (tudi -19 ipd.) - v glavnem naklon verjetno nikoli ne kaže prav. Predvidevam, da zaradi tega ker 'misli' da sem nekje ob cesti kjer je teren drugačen kot tam kjer sem dejansko.
Uporabniški avatar
 ris9
#285885
Alo.
Pomoje je to čista programska napaka. Uri se je po domače " zmešalo" in je potrebna nove programske opreme (kot bi PC formatirov). Če znaš to sam narediti se loti, če ne nesi na garmin in ti bodo uštimali. Jaz sem pri dveh 405kah popravljal podobno situacijo (skoz je kazalo, da je ura prazna kljub temu da je bila nafilana...) in mi je nekako uspelo (s pomočjo foruma in informacij na netu seveda).
Uporabniški avatar
 bor©
#285954
Če koga zanima, na voljo je nov software 4.50 na https://buy.garmin.com/shop/store/fr310update.jsp

Changes made from version 4.20 to 4.50:

Fixed translations.
Fixed issue with Garmin Ant Agent connecting repeatedly to device.
Fixed issue with device repeatedly uploading the same file.
Improved fit file writing to reduce gaps.

Sem bil pogumen in nadgradil čisto iz firbca. Na srečo ni bilo težav. Kasneje tudi šel tečt in deluje.
Uporabniški avatar
 gasperd
#286020
Hmmm :( :(
Meni je tudi počepnil, v 2 dneh. V soboto dolgo časa ni našel signala, včeraj ga sploh ni našel, danes pa ga niti prižgati več ne morem.... Prej je vseskozi delal BP.

Verjetno se ne bom kaj preveč ukvarjal, za tak denar kot ga prodajajo ga bodo tudi porihtali na servisu :D
Uporabniški avatar
 tabonir
#286021
gasperd napisal/-a:Hmmm :( :(
Meni je tudi počepnil, v 2 dneh. V soboto dolgo časa ni našel signala, včeraj ga sploh ni našel, danes pa ga niti prižgati več ne morem.... Prej je vseskozi delal BP.

Verjetno se ne bom kaj preveč ukvarjal, za tak denar kot ga prodajajo ga bodo tudi porihtali na servisu :D


Meni je pred časom, mislim, da pred nadgradnjo na verzijo 4.2 v primeru, da se mi je med tekom spraznila baterija in v kolikor ga nisem ponovni vklopil in zaključil z dejavnostjo pred polnjenjem, pri naslednji novi aktivnosti zelo dolgo iskal satelite. Tudi 5 minut in več!!! Tudi vklopil se ni normalno! Potem naprej pa je delal v redu.

Mogoče bi pomagalo resetiranje ali, če ponovno naložiš jezik (slo ali an, kaj pač uporabljaš) iz uradne strani! Slednje mi je ene dvakrat rešilo zagato!

Drugače pa sem zadnje čase kar zadovoljen z uro. Od nadgradnje 4.2 nimam nobenih težav. Tudi zadnja nadgradnja 4.5 dela OK! Sem pa bil pred časom že tik pred tem, da grem na Suunto ali Polar. Uro uporabljam 2 leti in 7 mesecev. Imam jo za tek in z njo pretečenih ~9100km, kar ni malo.
Uporabniški avatar
 gasperd
#286077
Porihtano :D :D :D
Je bil samo preveč zasičen in je zamrznil; zdaj sem ga resetiral in je kot nov :!:

(power + mode --> držiš 2 sekundi in to je to)
 jogijogi
#286574
Hoj. Me neki zanima.
Mam 310- ko, kupljeno v ameriki.
Dogaja se mi, da ob vklopljenem gpsu, tudi v zaprtem prostoru in ko je v mirovanju, ura pridobiva km.
Sem imel naloženo verzijo 4.2, pa sem mislil, da bo z nadgradnjo v 4.5 kaj bolje.
nič drugače. NA servisu so priporočali, da ji naredim komplet reset( tipka mode + power), da ko se ura resetira, potem pa bo. Spet nič.
Očitno jo moram res poslat čez lužo, kar pa mi ne diši, saj uro uporabljam najmanj vsak drug dan.
Ali ima kdo kakšno izkušnjo? Morda je kakšna finta v kakšni nastavitvi? Morda kombinacija le teh?
Hvala za info.
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA