polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

#290772
2012: 5:09:46. Naslednje leto pa napadamo čas pod 5 ur. :mrgreen: Če bodo kolena zdržala, že letos je bila kriza. :(
Uporabniški avatar
 vencelj
#290859
ZdravkoC napisal/-a:Pol bo pa vsaj extremno ostalo po starem???
Kaj pa klub prijateljev ... nekaj mora ostati za Rudija - on je prav tako legenda grape


Mislim, da bi variante za prijatelje in extremno sekcijo morale ostati na prvotni, "originalni" trasi :!:
Pri Rudkotu se pa itaq vedno radi ustavimo... :toast:

LP, vencelj
#290861
Ti pa imaš nos, Janez. Kjer je dim, je tudi ogenj. V kratkem pade odločitev. Potem pa čim prej preizkusit novi del proge, dokler jo ne pobeli sneg.
Adrenalin mi že narašča.
#290865
janezu napisal/-a:vencelj,dobro si informiran :D ,GM4O naj bi bil sedaj dolg 42km,vse se bo dogajalo spodaj(rudkota bomo pa res pogrešali) sedaj pa čakamo, da ATA maratona to potrdjo :D lp ju

Uhuu... to bo pa luštna tura! 8) 8)

Sam sem šele letos opravil s prvotnim krogom s štartom in ciljem na PB (3x pa s trenutno traso).
Tudi v prihodje bo verjetno tako (vsaj za trening)... po takem krogu je fajn mal posedet pri Rudkotu! 8)
#290891
Spoštovani prjatli :D
Kar nekaj debat se je razvilo okoli GM4Oja v zadnjem času. Zato sem vam dolžan podati nekaj informacij o vsem tem :D
Klub prijateljev GM4O ostaja na Petrovem Brdu v vsakem primeru, tako za en krog, kot za vpis v sekcijo EKSTREMNO, to se ne menja. Tako da boste brez skrbi lahko pri Rudkotu popili zasluženo pivce in poklepetaliz Rudijem.
Kar pa se tiče same tekme GM4O pa zadeve niso še dorečene in jih bomo objavili po sobotnem sestanku odbora. Je pa vsekakor naša ideja in želja izpeljati PRVI PRAVI GORSKI MARATON v Sloveniji :D Proga bi bila dolga 42 km in seveda poprana z 300 mnv vzpona. Trasa je speljana veliko lepše, kot sedanja in izpusti vse strmine.........
Vse ostalo pa kot sem rekel v ponedeljek, že sedaj jih bom slišal za ta prispevek. Pa nič hudega naš odnos do vas tekačev je bil vedno taprav in tak mora ostati tudi v bodoče, dokler bo Jožko šef hehe :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA