Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#294423
Saj vem, da že komaj čakate, da začnemo še na Jošt laufat ...

Prva tekma v sredo, 28.11., ob 18.00 (po cesti) - zadnja 13.2.

Štart vedno pod daljnovodom oz. pod prvim klancem (običajno nas Janezu spusti s štrika :lol:)

Pravila ista kot lansko leto: enkrat po cesti (28.11., 12.12., 26.12., 9.1., 23.1., 6.2.) drugič po peš poti - Sodarjeva (5.12., 19.12., 2.1., 16.1., 30.1., 13.2.) skupaj 12 tekov,(šteje 5 najboljših na vsaki progi - od 1-100točk)

Tečemo v vseh razmerah, obvezna oprema dobra volja, čelna svetilka, odsevniki ...

Štartnine še vedno ni - izkoristite 100% popust!

Časomerilci so pripravljeni (Uroš, Anita, Majda, Vesna, HVALA!), tekmovalci nabrušeni ...

Se vidimo v sredo!
#294570
Ne pozabite danes na prvo tekmo sredine lige :juhuhu:
Deževni Jošt vabi, štart ob 18:00 pod daljnovodi, potem pa na škrge do vrha :lauf:

Se vidimo kmalu!
#294608
Prišla, videla in zmagala :wink: Z zadnjega konca. Bilo pa je vse skupaj v stilu palčka Smuka, dež, megla in veter. Hvala Urošu in Aniti, ker sta me počakala na vrhu, pa Gaziju in Juretu, da sta me kavalirsko pospremila nazaj v dolino. Je pa prav fletno biti prvi s tega konca, ker imaš malo morje navijačev :clap: , ker gredo že vsi nazaj v dolino.

Se pardoniram, ker sem škrge pozabila doma in hitreje ni hotelo iti.
#294610
Bravo Loni :clap: mi ob sredah ob 19 h osvajamo sveti Primož že vse leto ob vseh vremenskih situacijah in tudi danes je bilo tako :D

Lep pozdrav na Jošta s svetega Primoža
#294620
Za nami je prva sredina tekma na Jošt s kar 22 tekači (Loni je zastopala tekačice).

Ale je na štartu rekel: vsaj vreme imamo :lol: in res smo ga imeli!!! No, pravijo, da ni slabega vremena, ampak samo slabo napravljeni ljudje ...

Makalu, Kranjčani vračamo pozdrave Kamničanom (oz. z Jošta na sv. Primoža).

Loni, malenkost - tekmovalce je potrebno varno pospremiti v dolino!

Na rezultate bo potrebno še malo počakati, ker ne morem objaviti priponke na TF (upam, da bomo kmalu uredili). Zmagal je Bregar jr., drugi Beke, tretji Ale ...
#294624
Za "super" vreme kar solidna udeležba. Mene ni bilo, pa ne zarad vremena, pač pa sem si tokrat res privoščil preventivni odmor, da si uštimam zdravje. Ta mi zadnje tri tedne skoz po malem nagaja :evil: - tokrat s prehladom. Ampak gre že na bolje in Mohor v nedeljo ziher pade.
Se vidimo... :laola
#294989
To sezono bo očitno prava zimska liga ...

Danes tečemo po Sodarjevi - štart ob 18:00 pod daljnovodi (po 1km asfaltnega klanca zavijemo desno na markirano planinsko pot in si sami izberemo najhitrejšo varianto do vrha - časomerilec čaka v nadstrešku pred kočo).

Namig (če bo kdo prvič): držite se leve in ne zavijte do cerkve.

Se vidimo!
#295000
na poti na Jošta je ravno toliko snega,da so poti dobro vidne-shojene.vendar neke zimske opreme ne bomo rabili :D zjutraj je bilo malo pomrznjeno-idealno,podobno zna biti tudi ob 6.00 lp ju
#295025
No, pa smo jo "krstili" še po Sodarjevi, tokrat sem si privoščila zgodnješi start in prišla v cilj z glavnino. Mi je pa zabavno opazovati, na katerem mestu gre prvi mimo mene. Švoh sem, švoh, tokrat je "modri dirkač" šibnil mimo že na začetku grabna (no, ja, saj tu me navadno dobijo), Ale kot vedno pozdravi, vse ostalo pa je bolj ali manj dihalo na škrge. Moje so zopet ostale doma :-- . Definitivno sem bila prva punca na vrhu, ob pripombi, da je Petra startala slabih 10 minut za mano, tako imam vsaj malo šans :shock: .
V dolino pa tokrat prijetno pogovorno s Pikico (dame imajo prednost), katero bi komot odnesla s sabo domov, Ivom in Hermanom.
#295319
Danes zvečer nas čaka 3. "ledena" tekma - po cesti!

Obvezna oprema poleg čelnih svetilk in odsevnikov so dolge gate :shock:

Se vidimo ob 18:00 pod Joštom!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA