Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 lenči
#296849
No, pa mi je uspelo izvesti prvi tek v letošnjem letu :clap: . Velenjsko jezero me vedno očara, danes v tem lepem pomladnem dnevu bi še vanj skočila :-- . Veter je švic sproti sušil, tako da sem imela v cilju prav lepo frizurco (čisti fru-fru) :lol: . Jutri pa menda z Levinjo en krogec ob Savinji...bolj na izi, ker sem se danes malo trudila, da sem vse klance pretekla in nič zabušavala.
Polžki, izkoristite lepe dni in migajte :laola
Uporabniški avatar
 lenči
#296897
Pa sva jih :clap: , lepih 9 km na izi ob Savinji sva premagali, poleg teka malo tudi klepetali in ugotovili, da bova kar nekaj km skupaj oddelali v 2013 :wink: .
Polžki, uživajte :laola
Uporabniški avatar
 Asparagus
#296902
Tudi jaz sem opravila prvi pravi tek v letošnjem letu. :D Počasnih 10km na svoji priljubljeni progi ob Savi do Pogonika in nazaj.

Sem kar malo utrujena, zato grem brat knjigo :wink:
Uporabniški avatar
 Asparagus
#296972
pajo napisal/-a:Kaj pa kaj tek Litija - Kresnice ? Še koga zanima ali ... potem vse tiho je bilo? :D


Mene zanima vedno :D . Samo naslednje tri vikende sem precej zasedena, zato vam predlagam začetek februarja.
Uporabniški avatar
 janika
#296985
Mene in Ljubo bi zanimalo, lahko ta vikend 13.1.2013 - srečna številka, lahko pa tudi od sredine februarja dalje 9.-10.2.2013.

lp
Janika
 *Irena*
#296999
Asparagus napisal/-a:
pajo napisal/-a:Kaj pa kaj tek Litija - Kresnice ? Še koga zanima ali ... potem vse tiho je bilo? :D


Mene zanima vedno :D . Samo naslednje tri vikende sem precej zasedena, zato vam predlagam začetek februarja.


Tole pa tud mene mika :D :) .
Uporabniški avatar
 levinja70
#297021
Da ne bo takokot lani.... Ostala sem na zasneženim hribu :evil: . Drugač pa ja sem za. Samo to soboto sem zasedana. Služba pač.
Uporabniški avatar
 lenči
#297028
Asparagus napisal/-a:
pajo napisal/-a:Kaj pa kaj tek Litija - Kresnice ? Še koga zanima ali ... potem vse tiho je bilo? :D


Mene zanima vedno :D . Samo naslednje tri vikende sem precej zasedena, zato vam predlagam začetek februarja.

Pa ne da bilanco delaš :wink: :--
Uporabniški avatar
 Asparagus
#297055
lenči napisal/-a:
Asparagus napisal/-a:
pajo napisal/-a:Kaj pa kaj tek Litija - Kresnice ? Še koga zanima ali ... potem vse tiho je bilo? :D


Mene zanima vedno :D . Samo naslednje tri vikende sem precej zasedena, zato vam predlagam začetek februarja.

Pa ne da bilanco delaš :wink: :--


Tud bilance bom delala, samo ne še zdaj :wink: . Ta vikend grem smučat, če bo vreme in do zadnjega ne bom vedela točno kdaj(sobota ali nedelja), naslednji vikend sem povabljena na rojstni dan in tudi še ne vem ali bo sobota ali nedelja, tretji vikend pa grem zagotovo smučat :D .

Če pridete, bi si rada vzela čas za vas, da gremo pol še skupaj na kavo.
Uporabniški avatar
 lenči
#297391
Danes sem z Indyem uživala v počasnem teku v družbi snežink :clap: :wink: . Čisti užitek. Sicer je bilo tudi včeraj lepo tekati v Velenju okoli jezera. No, malo manj lepo bo jutri prebiti se v službo :? , pa tudi to bomo zmogli in zmagali :laola
Imejte se in uživajte :clap:
Uporabniški avatar
 lenči
#297816
Danes sva z Levinjo lepo na izi odtekli dobrih 12 km...počasi pa gre na bolje :clap: . Še dež se naju je usmilil :lol: , itak sva švicali na polno, četudi je bil počasen tempo.
Polžki migajte in uživajte :laola
Uporabniški avatar
 levinja70
#297839
Meni današnje sopihanje izza ozadnja ni niti najmanj spominjalo na bazo :lol: :evil: .
Punca le kdo bo tebe letos dohajal :?: ?
  • 1
  • 339
  • 340
  • 341
  • 342
  • 343
  • 378

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA