prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
#302018
Vreme napisal/-a:Zdravko, če potrebuješ blatno kopel, ti svetujem ta vikend Muraton :lol:

V resnici pa ojej, čim prej pozdravi svoje ultra mikro poškodbe.. če ti je kaj v uteho jaz sem za to potreboval kar nekaj mesecev :twisted:

No, danes je že bolje. Rdečica je izginila. Ker ne laufam tudi ni bolečine. Pri plavanju ne moti. Sem že kot novi :lol: V petek sem spet na revitalizaciji, reinkarnaciji in re-generaciji ...
#302107
rocky85 napisal/-a:Pozdravljeni!
Sem nov na TF in bi se tudi jaz udeležil tega ultramaratonskega teka,seveda če je to še možno?


Rocky85 najprej pozdravljen na forumu :clap: . Spremljaja ga še naprej, ker je Muraton zaenkrat preložen za nedeločen čas. Beri čakamo na boljše vremenske razmere.
#302110
ZdravkoC napisal/-a:No, danes je že bolje. Rdečica je izginila. Ker ne laufam tudi ni bolečine. Pri plavanju ne moti. Sem že kot novi :lol: V petek sem spet na revitalizaciji, reinkarnaciji in re-generaciji ...


Zdravke©, če bodo na Muratonu podobne okrepčevalnice, kot sva jih imela na Šentiljski, sem takoj zraven :wink:
#302127
bor© napisal/-a:
Zdravke©, če bodo na Muratonu podobne okrepčevalnice, kot sva jih imela na Šentiljski, sem takoj zraven :wink:

Ne vem, kaj bi rekel, na Čazmi si se mi izneveril in sta šla z Inotom sama na okrepčevalnico :drink :drink :lol:
#302194
ZdravkoC napisal/-a:Danes bi bilo pa res sicer toplo, vendar deževno in blatno (drek).


Danes se jaz počutim blatno (drek), sem imel včeraj premočno "regeneracijo" :oops: . Zaradi "blatnega" počutja je dan brez teka...bomo jutri not spravli :wink:

Kakšno je kaj stanje za Muraton prihodnjo soboto? A se preštejemo, oziroma so kakšni drugi predlogi zaradi prihajajočih tekem?
#303207
Tekačiča napisal/-a:Včeraj bila na trasi ob Muri od Radgone do Radenc. Blato je izginilo! :D
Kakšen novi datum na vidiku?


Res je, blato je čudežno izginilo :lol: Naslednji tedni bodo idealni za tek ob Muri. :wink:
#304379
Dexi če bi malo pokukal prejšnje strani bi našel tudi TOLE :wink:

Sicer pa predvidevam,da bo še maj najprimernejši za ta tek v celotni trasi. Kasneje zna biti na posameznih odsekih kar zaraščeno. To pomeni, da bo treba kar pohiteti :D
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA