Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 icaa
#307619
Hvala vam za odgovore. Zdaj pa bi prosila, če ima kateri nasvet glede vadbe, katero izbrati kolikokrat na teden in koliko časa? predvsem bi se rada znebila svoji stegen, ki so najbolj problematična tukaj in tudi rit. Hvala vam za odgovore.
#307629
Zakaj enaka vprašanja v dve teme?
Misliš, da so v drugi temi, drugi "uporabniki" foruma ?
#307631
Zdravo icca,

malo spremljam to debato...., hujšanje s tekom, pohvalno :clap: , gre stvar naprej po kapljicah :roll: , naše telo si nekako zapomni, kakšnim naporom ga izpostavimo, pa nikakor noče delati to, kar si želimo, maščobne celice se prečno topiti, ko telo porabi sprotne zaloge ... :shock: , da ne dolgovezim, za topljenje maščobe okoli pasu mojstri fitnesa predlagajo Fit Brner :wink: , baje učinkuje prav na te maščobne celice...,
sicer pa, z vztrajnostjo boš izklesala telo kot želiš :D :D
:laola
lp/Damjan
Uporabniški avatar
 Scooby
#307637
damjan2012 napisal/-a:za topljenje maščobe okoli pasu mojstri fitnesa predlagajo Fit Brner :wink: , baje učinkuje prav na te maščobne celice...,

:lol: Bedarija da ni večje. Me prav zanima kateri fitnes mojstri to predlagajo. Na točno določene celice deluje samo liposukcija.
Uporabniški avatar
 lukav
#307642
Scooby napisal/-a:
damjan2012 napisal/-a:za topljenje maščobe okoli pasu mojstri fitnesa predlagajo Fit Brner :wink: , baje učinkuje prav na te maščobne celice...,

:lol: Bedarija da ni večje. Me prav zanima kateri fitnes mojstri to predlagajo. Na točno določene celice deluje samo liposukcija.


Jep, še bolje pa skalpel :)
Uporabniški avatar
 pajo
#307647
damjan2012 napisal/-a:Zdravo icca,

malo spremljam to debato...., hujšanje s tekom, pohvalno :clap: , gre stvar naprej po kapljicah :roll: , naše telo si nekako zapomni, kakšnim naporom ga izpostavimo, pa nikakor noče delati to, kar si želimo, maščobne celice se prečno topiti, ko telo porabi sprotne zaloge ... :shock: , da ne dolgovezim, za topljenje maščobe okoli pasu mojstri fitnesa predlagajo Fit Brner :wink: , baje učinkuje prav na te maščobne celice...,
sicer pa, z vztrajnostjo boš izklesala telo kot želiš :D :D
:laola
lp/Damjan

Moj francoski fitnes mojster mi je dal dober nasvet. Učinkuje. Mnžri pa bo.Ajaj kaj vse vas muči. In kaj vse verjamete. Ebiga tržna niša kaj moremo. :D
 storZ
#307654
Shujšala boš samo s trdim delom in disciplino pri prehrani. 3 dni pavze od teka kot si napisala v neki drugi temi in potem dolg sprehod ti ne bodo zbile niti 1 dag dol. Žal ti je tehtnica pokazala 1 kg manj zaradi izgube tekočine. Če si želiš shujšat se pripravi na napor in odrekanje. Od filozofiranja ne bo efekta :) Pa še 1x, vse burnerje, karnitine in ostale zadeve pusti pri miru. Zdrava prehrana, vadba, počitek, vadba, prehrana, počitek, vadba, prehrana,... nekaj mesecev. Tudi zredila se nisi v enem tednu. Pa ne hodi dehidrirana na tehtnico, da bi ti pokazala zaradi tega kakšen kg manj! Kg se bodo slej ko prej že začeli topiti!
 icaa
#307659
Sem že izgubila upanje da se bodo začeli kg topiti..ne razumem pa kako lahko nekateri izgubijo po 20, 30 kg s tekom in takimi strategijami, kot sem jih jaz ubrala - jaz pa ne moren shujšati niti 5 kg.. očitno nimam sreče.
 storZ
#307664
Pri hujšanju sreča ne igra velike vloge. Mogoče še največ pri genih. Ljudje, ki so izgubili po 20 + kg jih definitivno niso s pudingi, majonezami, suhimi salamami, siri, ipd. Sploh pa v kombinaciji.
 icaa
#307666
Geni mi očitno tudi niso usojeni, ker sestra in mama imata obe po 10 kg manja, oče pa 5 kg več od mene. Torej nevem kaj je z mano narobe..
#307681
Spoštovani pajo, lukov in scoocby;

SPOŠTUJEM VAŠA MNENJA, DOVOLITE, DA IMAM TUDI SVOJEGA, PREDVSEM PA NE OBSOJAJTE STVARI, KI JIH NE POZNATE.
HVALA,
LP/Damjan
#307683
Vsak ima lahko svoje mnenje, torej tudi ti. Vsak pa lahko pričakuje repliko, ki je včasih izražena tudi s "neprimernimi" besedami.
V tem primeru na žalost tvoj nasvet ni pravilen. Maščobo ne moremo porabljati lokalno na točno določenih delih telesa. Tu ne pomaga noben fat burner. Tu 100% sigurno, tudi "mojtri" fitnesa "nategujejo" svoje stranke.
 icaa
#307685
Stara Kost, vprašal si me zakaj na dveh temah enaka vprašanja, to je zato, ker sem prvič na kakšnem forumu in se nisem znašla. Kot drugo pa vidim, da je veliko različnih mnenj, in mi je še težje se odločiti za "najpametnejšo" rešitev mojega problema. Ti si napisal, da vaje z utežmi. To je enostavno napisati, ampak nekemu laiku kot sem jaz je težko razumeti kaj je pod tem pojmom mišljeno. Kakšne vaje, s kako težkimi utežmi, koliko minut na dan in kolikokrat na teden, da bo učinkovito?
A na to konkretno vprašanje se da dobiti odgovor?
Uporabniški avatar
 Scooby
#307686
damjan2012 napisal/-a:Spoštovani pajo, lukov in scoocby;

SPOŠTUJEM VAŠA MNENJA, DOVOLITE, DA IMAM TUDI SVOJEGA, PREDVSEM PA NE OBSOJAJTE STVARI, KI JIH NE POZNATE.
HVALA,
LP/Damjan

Damjan, vsak ima pravico do svojega mnenja. Tudi ti. Moje replika je letela na fitnes mojstre in ne nate. Imam pa kar nekaj izkušenj s fitnesom. Nisem strokovnjak. Vem pa, da neke čirule čarule ne dajejo rezultate same od sebe. Vsi dodatki so samo pika na i. Če nimaš poštimanih osnov, ti noben fat burner ne bo pomagal.
Uporabniški avatar
 Scooby
#307687
Icaa, še enkrat. Na tem portalu imaš ogromno člankov: http://maxximum-portal.com/ Beri, beri, beri in še nekrat beri. Najprej moraš spoznati osnove, potem pa sprašuješ vprašanja. Če se ne moreš potruditi prebrati nekaj osnovnih članko, kako se potem misliš truditi pri hujšanju?

Kar hočeš ti od nas je, da ti nekdo napiše točen plan vaj in jedilnik? Na žalost to ne gre tako lahko in tako hitro. Vsak mora ugotoviti zase kaj mu najbolj odgovarja.

In pod "vaje z utežmi" je mišljeno točno to kar piše. Se pravi vaje z utežmi. Pod "vaje z lastno težo" so mišljene vaje z lastno težo. Vse te vaje s točnimi opisi in potekom izvajanja pravtako najdeš na zgoraj omenjenem portalu.

Za začetek ti svetujem le to, da delaš vaje 3x na teden za celo telo. Se pravi da recimo narediš za vsako mišično skupino po eno vajo s 3-4 serijami in v vsaki seriji 8-12 ponovitev.

Lp
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA