Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#307881
Sedaj, ko zaključujem s službo, je pa tud mene začelo zvijat nekje v trebuhu.
Trema ? Strah ? Navdušenje ? Evforija ?. Verjetno vse skupaj ali vsakega po malo :) . Kot začetniku se mi po glavi vrtijo vprašanja: ali sem dovolj treniral ?, ali mi bo uspelo preteči celo progo ?, kaj pa če bom zadnji ?.
Eh, brezvezna vprašanja. Gremo uživat, pa kar bo pa bo :clap:
#307882
Jure, mislim, da imamo pred to tekmo vsi malce adrenalina. Tudi ni junaka, ki bi pretekel celo progo. Ti pa garantiram, da zadnji sigurno ne boš. Samo korajžno. Boj pa se sonca , nikakor pa ne smeš ignorirat okrepčevalnic in uživaj vsaj tekočino že od prve dalje.
#307885
Hvala Meža gospod Stane,se bomo borili,to obljubimo :twisted: ,ali je bilo treninga dovolj,je sedaj prepozno analizirat,start je pred vrati in komaj čakam,da se začne 1.prava gorska dirka.Adrenalina je ravno prav za dobro razpoloženje in upam,da bo en lep sončen tekaški dan.Torba pripravljena,sedaj pa na valeto našega devetošolca :drink in potem pozno domov in spat. :lol: LP-ALONSO....številka jutri 119 !!! :D
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA