Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Staša
#3056
O, fantje, danes je pa vaš da, a ne?! Vam želim, da ga lepo preživite in da vas bodo drage razvajale... :)
Uporabniški avatar
 Fotr
#3060
stasa napisal/-a:O, fantje, danes je pa vaš da, a ne?! Vam želim, da ga lepo preživite in da vas bodo drage razvajale... :)

Kar med drage forumke si dedce uvrstila!? :D :D Ker je dan mučenikov, nam bodo drage ustregle in nas še naprej mučile! :twisted:
Uporabniški avatar
 Staša
#3061
Kar med drage forumke si dedce uvrstila!?


Hmm, samo minuto...
Uporabniški avatar
 5rca
#3068
matjaz napisal/-a:kljub, cemu ... vremenu ...vetru...ali zenskim tegobam... :D :D :D



ženskim tegobam?? ... dej nehi, saj jih nimamo :wink:

tisti sesalec na Martini rami me je malo zbodel ... ampak res malo :lol:
Uporabniški avatar
 5rca
#3109
:D :D :oops: :D :D :D

JURČEK ... pa že zdej pa v tem snegu?!?

:lol: :D :wink:
Uporabniški avatar
 Dule
#3111
5rca napisal/-a::D :D :oops: :D :D :D

JURČEK ... pa že zdej pa v tem snegu?!?

:lol: :D :wink:


Ne to bo mušnica! So mi v vrtcu povedal.. :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 5rca
#3112
Dule napisal/-a:Ne to bo mušnica! So mi v vrtcu povedal.. :lol: :lol:



neeeee noooooo .... mušnce imajo bele pikce po klobučku :shock: tm gor jih pa ni al pa jest ne vidm več tolk daleč :shock:
jahhh, najbrž bo to :cry:
 Nataša
#3113
ja, to je blo pa tko...v Butalah (beri Šmarca) so se kregali in kregali, kateremu slavnemu vaščanu bi postavili spomenik. Ko so pregledali seznam vseh poštarjev, avtomehanikov, lokalnih plejbojev, gasilcev, prfoksov, tekačev in vaških posebnežev, so ugotovili, da pravzaprav ni nikogar, ki bi si RES zaslužil spomenik. zato so soglasno sklenili, da postavijo obeležje Stanetu Dolancu...zakaj, noben ne ve...kakšnega je Stane imel, pa tudi ne.

od tod Jurček... :mrgreen:
Uporabniški avatar
 Fotr
#3114
Nataša napisal/-a:...Stanetu Dolancu...zakaj, noben ne ve...kakšnega je Stane imel, pa tudi ne.

Bi morali vedeti, kakšnega je imel, saj nas je dolga leta JE..L! :twisted:
Uporabniški avatar
 5rca
#3119
ahh...fotr :oops:
Uporabniški avatar
 matjaz
#3122
:D :D :D 5rca, ne, zenske nimate tezaaaavvvv. jih imamo pa mi z .....
hja, bodi vesela sesalca, vsaj nekdo ki je zenskam vedno na razpolago, in vedno dela kot zenske hocete. Ampak si predstavljas, da vsak dan treniras s sesalcem, ko pa gres na dirko ga odvrzes po 2-h kilometrih in hitrost se ti za dvakrat poveca. Torej punce, trenirajte s sesalci, bolje da so cim starejsi modeli ker so tezji, na dirki pa tecete brez, in uspeh je zagotovljen. :D :D :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA