dragim prijateljem v spomin...
Uporabniški avatar
 markor
#318512
Tudi letos, Janezov krog..
Dobimo se v četrtek, 26.12.2013 ob 10.00 uri pri trgovini - sedaj zaprti - v Hotinji vasi (kot lani).
Lepo povabljeni!
lp
m
Uporabniški avatar
 markor
#333740
Tudi letos, Janezov krog..
Dobimo se v petek, 26.12.2014 ob 10.00 uri pri trgovini - zaprti - v Hotinji vasi (kot lani, naslov Hotinjska c. 53).
Lepo povabljeni!
lp
m
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#333786
Upam, da pride čim več tekačev starejše generacije, ki so z Janezom delili tudi mladostne kilometre, sicer pa so dobrodošli vsi tekači, ki bi želeli počatiti spomin na Janeza.
Uporabniški avatar
 markor
#344100
Pozdravljeni!
Ja, tudi letos.. Janezov krog..
Dobimo se v soboto, 26.12.2015 ob 10.00 uri pri trgovini - zaprti - v Hotinji vasi (kot lani, naslov Hotinjska c. 53).
Lepo povabljeni!
lp
m
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#352634
Tekaški prijatelji žal pokojnega Janeza Faleža smo odtekli že osmi memorialni tek. Tokrat nas je spremljalo izredno lepo vreme ... start pa je bil pri MarkoR


Slika
Uporabniški avatar
 markor
#365758
Pozdravljene tekaške prijateljice in prijatelji!

Tudi tokrat je leto spet naokrog.. tako je spet prav, da se ponovno zberemo in odtečemo en krog v spomin na našega tekaškega prijatelja Janeza Faleža.
Za letošnjo leto je bilo predlaganih nekaj popravkov / sprememb, ki sva jih z Zdravkom upoštevala pri oblikovanju letošnjega programa..

Kot lani bi se dobili 26.12.2019 (letos je to četrtek). Start bo ob 10.00 uri. Tokrat bo štart / cilj pri pokopališču v Slivnici.

Na voljo je dovolj parkirnih prostorov (tudi pri osnovni šoli čez cesto na drugi strani), pa tudi gostilne za zaključek so čisto blizu.
Link na zemljevid: https://goo.gl/maps/8EhDB55XYLyt21QWA
Trasa bo potekala od pokopališča mimo Zdravkotove hiše (okrepčevalnica!), nato preko hribčka v Hoče in nazaj po kolesarski poti v Slivnico. Dolžina cca 6 km, lahko pa se tudi "korigira" (navzgor ali navzdol)..

Dodatne Info: MarkoR in ZdravkoC
 vinkop
#365759
lepo od vas da ste se spomnili na vasega tekaskega kolega.... :cast1: jaz ga sicer nisem poznal in samo skoda mi je da ni lokacija prireditve blizje meni....

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA