Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...

V zvezi z maratonom v Sežani bi "koristil":

A) lastni prevoz
20
45%
B) organiziran avtobusni prevoz
2
5%
C) organiziran avtobusni prevoz + analiza(kosilo)
22
50%
Uporabniški avatar
 Barb
#31431
Na podlagi rezultatov zbranih s pomočjo ankete, bodo podane nadaljnje usmeritve glede organizacije, o katerih boste še pravočasno obveščeni.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#31924
Dajmo folk a smo, a nismo da gremo z avtobusom, pol bo pa kot v filmu Ko to tamo pjeva! :lol: Nazaj grede seveda!
Hura to bo super zadeva spet ena šponenga na 21km, 21km, 21km, 21km :lol: :wink: .
Pol pa na transfuzijo B- vitamina.In te bodo vprašali ali bi rajši temno ali svetlo :wink: :roll:
ČAO!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#31937
Še "prozna" obrazložitev mojega glasu.
Svoj glas sem dal " postavki pod "C". :wink:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#31956
tomaz.zupancic napisal/-a:Dajmo folk a smo, a nismo da gremo z avtobusom, pol bo pa kot v filmu Ko to tamo pjeva! :lol: Nazaj grede seveda!
Hura to bo super zadeva spet ena šponenga na 21km, 21km, 21km, 21km :lol: :wink: .
Pol pa na transfuzijo B- vitamina.In te bodo vprašali ali bi rajši temno ali svetlo :wink: :roll:
ČAO!


Dozivel na lastni kozi ko to tamo pjeva v afriki, tko da bi su jest kr z turističnim avtobusom :)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#31964
tomaz.zupancic napisal/-a:.....Pol pa na transfuzijo B- vitamina.....


Tomaž :wink: :wink: ,

:roll: :o Od kdej s'pa ti pir začeu' pit :?: . Jaz te bolj po čaju poznam, kvečjemu kakšen kozarec vina do dva na mesec. :wink: Ne pa po "žlampanju" pira. :nono:
 ŽULJ
#31996
lasten prevoz + analiza :?
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#32010
Vlajko napisal/-a:
tomaz.zupancic napisal/-a:.....Pol pa na transfuzijo B- vitamina.....


Tomaž :wink: :wink: ,

:roll: :o Od kdej s'pa ti pir začeu' pit :?: . Jaz te bolj po čaju poznam, kvečjemu kakšen kozarec vina do dva na mesec. :wink: Ne pa po "žlampanju" pira. :nono:


To sem rekel anke tako, da nas bo več šlo z avtobusom.
Pivo bo pa seveda tisti pil, kateremu bo bolj pasalo.
Če bi blo vsaj 42km pol bi mogoče, mogoče seveda odvisno od temperature popil malo pivo, mogoče veliko.
Drugače pa sedaj pozimi bolj na čajčku in C-vitaminčku ostajam.Razen zadnjič, ko smo tekli v Vrbo se je prilegel.
Anke imam dober čajni gemišt doma:
Čaj ala marathon:
- materina dušica
- lipa
- plučnik
- meta
- melisa
Lipe sem dal ravno toliko da spremeni okus omenjenega čaja.
Omenjenemu čaju pa ponavadi pridam še vrečko zelenega čaja, ki ga moram reči kar obožujem.
Mi je izredno všeč vonj, okus.
Pa da ne pozabim limonce, med.Ma to je sedaj pozimi bomba.
Ga mam kar v termovki podnev in ponoči, ko me prime, da me pol mine :lol: :lol: .
Pivce bo bolj prišlo v poštev ko bo topleje, ali na kakem 24-urnem teku proti koncu. :lol: :wink: :)

ČAO!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA