prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 matej.mbc
#320405
Pozdravljeni,

vprašanje za vse uporabnike tekaških copat zgoraj omenjene znamke. Zanima me kakšne so velikosti copata glede na ostale znamke (Saucony, Nike, Brooks)?

Hvala in lep športen pozdrav,

Matej
#320606
Jaz uporabljam la sportivo ze od nekdaj, no pet let nazaj sem poizkusil ene addidas ali kako se ze napise, taksno bolj off road varianto in so razpadle po pol leta, la sportiva drzijo dve leti bp. jih pa znucam dokler se prstov ven ne vidi.
#322704
Za gorski tek v zimskih razmerah uporabljam model Raptor GTX, ki ima gore tex membrano.
Zdaj me pa zanima, kateri modeli tekaških copat od La Sportive pa bi bili primerni za gorski tek poleti oz. pri višjih zunanjih temperaturah. Ker zdaj, ko je bolj toplo te z gore tex membrano niso več toliko primerne, saj se noga začne bolj potiti in občutek ni več tako prijeten kot pozimi :? :cry: ...

Hvala za morebitne nasvete! :)
Uporabniški avatar
 oven
#322710
Karkoli ti sede na nogo in nima GTX mebrane....
Če so ti Raptorke všeč si kup Raptor ali UltraRaptor...
Osebno so mi najbolj sedle na nogo Clite.
#322758
Ja, sprva sem res pomislil na ultra raptor, pa sem prebral, da so celo za 50g težje kot raptor gtx. Torej, rad bi nekaj lažjega in bolj dihajočega. Za C-Lite pa sem prebral, da se najbolj obnesejo v blatu in dežju oz. na zelo mehkem terenu, omenjal pa se je še sneg itn. Tako da me napisano ni najbolj prepričalo v to, da bi bile katere od teh primerne za bolj tople, poletne dni... :?
#322784
Hvala. Na njihovi spletni strani sem opazil tudi modela Vertical K in pa Bushido, samo ne vem kaj dosti o njih, sploh pa nisem prepričan, če so naprodaj v slo... Hja, v bistvu bi rabil takšne, da se lahko teče tudi kakšen km po asfaltu... Če ima še kdo kake izkušnje bi bil zelo vesel... lp!
 KALANKE
#322835
Živjo,La sportiva Bushido je nov model,ki bo v prodaji v začetku aprila in bo nadomestil C-lite, je še nekoliko lažji. Vertical pa je namenjen samo tekom v klanec je izredno mehek,brez blaženja in primeren za lažje tekače.Seveda se oba modela odlično obneseta v mokrih in blatnih terenih,ravno tako sta dobra tudi v suhem vremenu.Na voljo je večina modelov v trgovinah Iglu šport,ki je tudi uradni uvoznik za La sportivo. Lp

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA