vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
#32258
hoj,

ker mi očitno v doglednem času ne bo uspelo vkup spraviti elektronske naročilnice, bomo naročila opravili kar peš - po zasebnih sporočilih meni.

pravila:

1. naročanje od zdaj (14.02.2005 09:45) do 24.02.2005 09:30

2. naročajo lahko le registrirani člani foruma

3. število naročil na osebo ni omejeno

4. pri naročilu napišite vsako posamično naročilo v svojo vrstico:
velikost / barva / količina

5. možne velikosti so:
otroške: 104, 116, 128, 140, 152, 164 cm
odrasle: S, M, L, XL, XXL

6. možne barve so:
bela, črna, zlata, oranžna, ognjeno rdeča, svetlo modra, mornarska
white, black, gold, orange, fire red, baby blue, navy

7. cena (s tiskom logotipa in DDV vred):
otroška: 2.300,00 SIT
odrasla (S-XL): 2.600,00 SIT
odrasla (XXL): 2.800,00 SIT

8. ogled vzorcev:
- na internetu: otroške / odrasle majice (kaže, da se parametri na spletni strani občasno spreminjajo, zato lahko pride do 'napačne' povezave - poglejte pod Playline / Kinder Micro Fleece in Outdoor line / Micro Fleece)
- pri meni po dogovoru (imam vzorce v velikostih S, M in L)

SlikaSlika


pojasnila:

- naročila lahko v času naročanja tudi spremenite. a prosim vas, da ne pretiravate

- velikosti so 'normalne', kar lahko potrdijo tisti, ki so vzorce že poskusili ali pa so si majice pritekli na Šmarni gori

- komentiranje in vprašanja tule so dovoljena, naročajte pa izključno po ZS

sem še kaj pozabil? aja, plačila. ta bodo na roke, v živo meni ali preko elektronskega bančništva na moj TRR (Ervin Šramel, 02013-3202514668, pri namenu plačila pripišite svoj nick). rok za plačila je 01.03.2005.

tako. upam, da bomo tole hitro in učinkovito speljali, da se lahko takoj nato lotimo še naročanja tekaških dresov...
Nazadnje spremenil ero, dne 24 Mar 2005, 10:41, skupaj popravljeno 7 krat.
Uporabniški avatar
 lunca
#32263
Hojla!

Kje točno imaš pisarno in kdaj si v njej, da lahko pridemo pomerit majice?
Uporabniški avatar
 Fotr
#32264
Kakšne barve majice ste izbrali? Jaz sem naročil eno zlato in eno oranžno! :shock: :evil: :D :D
Uporabniški avatar
 ero
#32275
lunca napisal/-a:Kje točno imaš pisarno in kdaj si v njej, da lahko pridemo pomerit majice?

pisarno imam v Tivoliju ob bazenu. pri spodnjem vhodu v bazen poglejte desno pod most in opazili boste še en vhod. po stopnicah do vrat, levo je zvonec. po hodniku, predzadnja pisarna na levi strani...

not sem običajno od 8ih do 16ih. prej me pokličite na 041/402-202 - za vsak primer...

fotr napisal/-a:Kakšne barve majice ste izbrali? Jaz sem naročil eno zlato in eno oranžno!

jaz oranžno že imam s Šmarne in mi je mega kul. druga, od TF, bo verjetno svetlo modra...
 Nataša
#32276
jaz bom pa eno belo pa enoooo....še ne vem. uau, to je že skor online šoping.

Ero, bi bla men prav S? saj vem da ne veš, ampak tko...na prbližn...
Uporabniški avatar
 primus
#32277
Nataša napisal/-a:Ero, bi bla men prav S? saj vem da ne veš, ampak tko...na prbližn...

v pisarno pa probat, he, he.
 Nataša
#32278
:( :( :(

moj klio rata nervozen na Celovški...navajen kamlških brezpotij.

Eroooo!!! Primus nagaja... :evil:
Uporabniški avatar
 ero
#32279
punce, ki ste včeraj poskušale majice, pomagajte...

ko bo čas, se bomo dogovorili glede prevzema. možnosti so tri:

1. osebni prevzem pri meni v pisarni

2. prevzem na kakem teku

3. dogovor in razdelitev robe po področjih. nekdo s področja bi prevzel robo za tisti konec Slovenije in organiziral prevzem za svoje področje...
Uporabniški avatar
 Dule
#32285
vsak taprav TF-jevc mora imeti vsaj ene tri TF majčke(kot npr.jaz :D ) in sicer: eno za podnev, eno za ponoč in vsaj eno za na tekme :wink:

Sicer pa čakam na TF drese..bom rabil ene dva 8)
Uporabniški avatar
 Barb
#32287
ero napisal/-a:punce, ki ste včeraj poskušale majice, pomagajte...

Pomagam
Jaz sem poskusila S in M
Vzela pa bom S
Uporabniški avatar
 GaGa
#32332
Belo M, prosim :)
Uporabniški avatar
 ero
#32389
hoj,

trenutno je naročenih že 47 majic, med njimi tudi prva otroška!

barvno stanje:

white 2
black 6
gold 5
orange 7
fire red 11
baby blue 5
navy 11

naj poudarim, da moramo najprej zbrati naročila in šele nato naročiti majice. drugače pri vseh možnih velikostih in sedmih barvah ne gre.

zelo bi mi pomagalo, če bi naročeno plačali vnaprej na TRR (ne pozabite pripisati svojega uporabniškega imena), da mi ne bo potrebno preveč zalagati. že zdaj je naročil za več kot 110.000 SIT, plače v javnem sektorju pa res niso tako dobre... :wink:
Uporabniški avatar
 primus
#32403
Ero, zanima me če si novo majico (lepo, oranžno, a ne :wink: ) že sprobal na teku - kako se obnese ? Btw, imaš spodaj običajno še kakšno majico ?

primus
Uporabniški avatar
 GaGa
#32405
Te majčke so bl za šminkirat kot za laufat :wink: ... pa tud za krajše teke so kul.
Zaenkrat sta in ero in mihaperme na dolgem teku pojamrala, da ju kr mal zebe... najbrž material ne odvaja najboljš vode.

Za po teku so pa špica :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA