Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 thief
#323032
Zdaj ko je odpadlo 6 ur dirkanja po Kališču je 5. april prost dan za kakšen konkreten tekaški trail . Izkoristil ga bom za trening po trasi NajNaj21, ki bo 14 dni kasneje. Če se mi še kdo pridruži toliko bolje. Start bo ob 9. uri iz Sv. Andreja - tam, kjer je tudi sicer start teka. Ob povratku seveda sledi analiza ob :drink .
 janezu
#323359
jutri,petek 28.3. ob 16.00 bomo pogledali NAJ NAJ krog.začeli bomo spodaj v hrastnici(nasproti tunela-isto kot lani) tempo zmeren-kot vedno :D vabljeni lp ju
Uporabniški avatar
 thief
#323362
Kdor bo šel jutri bo moral ponoviti še 5. aprila, da slučajno ne bom sam in zalutal :lol: . Bo pa čez dober teden več časa še za kakšen :drink.
Torej jutri za penzionerje, ki jim tako ali tako kronično manjka časa, potem pa replika za ostale.
V tretje, 19. aprila pa zares...
:laola
 klem.co011
#323370
Na mojo željo in po potrditvi vodje jutrišnjega puta Janezu-ja, bomo v Hrastnici štartali pol ure prej, torej ob 15.30 uri. Za kakšno :drink iz prtljažnika bomo pa še vseeno našli čas po treningu. Vabljeni!
 Tinac
#323372
Opozorilo pred treningom! Uživajte na polno a pazite, ker deli proge še niso urejeni. Pospešeno se puca, a na Igalah je še cela štala. Celotno progo bomo urejali med 1. in 5. aprilom, grabili in pometali pa še teden dni kasneje. Jutri pa raje počasnejši a varen korak!

Lp. T
 janezu
#323429
uspešno zaključili ogled :drink in majini medenjaki.opravičilo udeleženki F.,ki smo jo zapustili(nekaterim niso delovale zavore v klanec :D )sicer pa je trasa popolnoma očiščena do osolnika.takoj pod vrhom nekaj podrtih smrek-obvoz že deluje,naprej pa kakšna posamezna veja,tako,da traserji ne boste imeli veliko dela in vzroka za :drink če bo še vreme kot včeraj,lahko dadate še en NAJ lp ju
 JureZ
#323524
thief napisal/-a:Zdaj ko je odpadlo 6 ur dirkanja po Kališču je 5. april prost dan za kakšen konkreten tekaški trail . Izkoristil ga bom za trening po trasi NajNaj21, ki bo 14 dni kasneje. Če se mi še kdo pridruži toliko bolje. Start bo ob 9. uri iz Sv. Andreja - tam, kjer je tudi sicer start teka. Ob povratku seveda sledi analiza ob :drink .


Zna bit, da se ti pridružim.
Uporabniški avatar
 MančaPomaranča
#323555
JureZ napisal/-a:
thief napisal/-a:Zdaj ko je odpadlo 6 ur dirkanja po Kališču je 5. april prost dan za kakšen konkreten tekaški trail . Izkoristil ga bom za trening po trasi NajNaj21, ki bo 14 dni kasneje. Če se mi še kdo pridruži toliko bolje. Start bo ob 9. uri iz Sv. Andreja - tam, kjer je tudi sicer start teka. Ob povratku seveda sledi analiza ob :drink .


Zna bit, da se ti pridružim.



Kakšen je okviren tempo?
Uporabniški avatar
 thief
#323628
MančaPomaranča napisal/-a:
JureZ napisal/-a:
thief napisal/-a:Zdaj ko je odpadlo 6 ur dirkanja po Kališču je 5. april prost dan za kakšen konkreten tekaški trail . Izkoristil ga bom za trening po trasi NajNaj21, ki bo 14 dni kasneje. Če se mi še kdo pridruži toliko bolje. Start bo ob 9. uri iz Sv. Andreja - tam, kjer je tudi sicer start teka. Ob povratku seveda sledi analiza ob :drink .


Zna bit, da se ti pridružim.



Kakšen je okviren tempo?


Tempo bomo prilagodili najšibkejšemu, če le ne bo preveč izstopal(a) :lol: . Recimo nekje 2:30 do 3:00 ure. Glede na udeležbo se bomo morda na startu razdelili v dve skupini, vsekakor pa te ne bomo pustili same :wink: .
Uporabniški avatar
 husein
#323741
a ura 9.00 še velja? Ker ob 10.00 je še en ogled trase, z ekipo NajNaj21.
Uporabniški avatar
 thief
#323749
Za trening ekipe NajNaj nič ne vem (kje si to prebral?). Smiselno se bi bilo združit, pa magari ob 10-ih. Ampak zaenkrat naj ostane ura 9, če bo kaj drugače pa zvečer po osmi javim na forumu.
Torej - jutri ob 09:00 start iz Sv. Andreja. Vreme zna bit na cajte mal kislo, ampak ni zime za eskime :juhuhu:

Vabljeni!
:laola
Uporabniški avatar
 husein
#323750
thief napisal/-a:Za trening ekipe NajNaj nič ne vem (kje si to prebral?). Smiselno se bi bilo združit, pa magari ob 10-ih. Ampak zaenkrat naj ostane ura 9, če bo kaj drugače pa zvečer po osmi javim na forumu.
Torej - jutri ob 09:00 start iz Sv. Andreja. Vreme zna bit na cajte mal kislo, ampak ni zime za eskime :juhuhu:

Vabljeni!
:laola

Dobil sem na mail:

Pozdravljeni,

jutri, v soboto, 5. aprila 2014, vas vabimo na (rahel) trening in ogled trase Najlepsega in najtezjega malega maratona. Predviden cas teka je 4 ure.

Dobimo se malo pred 10.00, na Sv. Andreju (http://www.najnaj21.si/?page_id=175).

Vabljeni. :)

Ekipa NajNaj21
Uporabniški avatar
 thief
#323759
Res je, sem skočil na moj g-mail in dejansko piše. No, lahko bi objavili tudi na tem forumu.
OK, potem se jim pridružimo še ostali, ki smo mislili štartati ob 9:00 - da ne bo zgledal kot da smo skregan :lol:
Start torej okrog 10 ure. Jaz bom gor kake pol ure prej.

Se vidimo... :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA