Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 davor123si
#32486
Pegaz,
tu se popolnoma strinjam s sabo;

mam tut jest doma enga tazga, k je vcasih ful sportu, zdej pa sporta le v tok da men dopoveduje nesmotrnost gonjenja naokoli, pa naj bo to plavanje, bicikel al pa tek :)

tecemo oz. sportamo nasploh zarad nas samih, nasega boljsega pocutja, sproscanja energije itd. in ne zaradi okolice, ki nas tko vecinoma dojema kot ekstremiste, zato ker teramo okol tut kadar padajo ospicene prekle in brije mrzu veter; :)

NAjboljs je kauc pa cik pa santa barbara oz. zdej so bl mehiške nadaljevanke IN

ampak mi se ne damo oz. se ne smemo dat :P drgac bomo tut Slovenci hmal kot Američani ;)

veter v krila in novim dogodivščinam naproti :lol:

lp,
Davor
 drej
#32494
Kaj da sem mislu? To da grem večini na živce, ker grem na martinovo na martinov tek in ne na martinovanje (na primer)

Da mi ni treba po 10 ih stopnicah počivat (na primer)

Da z malice ne pridem ves poten, od vnesenih kalorij (na primer)

Drgač sem pa s službo kr zadovoljen, za računalnikom, komot, preveč sedenja

Sem v enem našem biltenu prebral, da je v našem podjetju povprečna starost zaposlenih 44 let. Ja super. Potem jim jaz povprečje še dol vlečem.
Uporabniški avatar
 Staša
#32503
Ravnokar ušla izza teveje, tole SRCE U GATAH me je prav pregnalo..
pa vidim, da se vsaj tale tema megastično razvija. (medtem pa slišim simonovo zavijanje z očmi)...

Ampak bistvo imaš pa že napisano:
Si Andrej in greš naprej! :) :) :)

Dej, pridi v petek na tek v Tivoli. Oziroma na analizo v Piramido! Bomo nadaljevali v živo. Bi se našla vidva z Joli... :)


PS: Pa še to boš povedal, a sta zdaj Slavko in Mirko osebi iz pravljice ali zares. Lahko pa ju pripelješ s seboj!!! :D
Nazadnje spremenil Staša, dne 16 Feb 2005, 23:36, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 pegaz
#32515
Drej, če te pa Staša tko lepo povabi... pa nimaš izbire, eto! Maš da prideš!

Čak, čak, sam zdej ko bl točn berem... ona tebi Joli ponuja! Ja h*diča, kdo se bo pa z nami ukvarjal? joj, vizija... Drej leži zleknjen na taburejih , okrog njega plešeta Joli in Mutola v rimskih togah, ga pitata z grozdjem, natakata mu rujnega vina, milo pojeta, Joli mu pa še na harfo zašpila... :roll: :shock:

KAJ PA MI??? ZAKAJ MA DREJ PROTEKCIJO??? :shock: :o
a sam zato, k se ne zašvica ko une kalorije od martina nese po stopnicah 2x hitrej ko sodelovci? :bum:

Veš kaj. Jest se kr ne grem več. Kje je lupatka. :--(
P.
Uporabniški avatar
 žure
#32525
Staša napisal/-a:PS: Pa še to boš povedal, a sta zdaj Slavko in Mirko osebi iz pravljice ali zares. Lahko pa ju pripelješ s seboj!!!

Če prav vem, staša, sta Mirko in Slavko dva lika iz starih partizanskih stripov, takih takratkih. Ta "Mirko, pazi, metak!" je še posebej poznan, Mirko ima v hipu, ko Slavko govori, metak že skoraj predčelom, pa se vseeno izogne. Sledi "Hvala, Slavko."
Drej, mogoče pa lahko prineseš strip :lol:
Naj me kdo popravi, če nimam prav...
LP
 drej
#32528
hm, Staša, tale ob petkih bo pa težka, sej veš, vse manj časa pa to.

Pridem pa vsekakor 19. marca na tisti solinarski tek, pa en teden kasneje v Sežano na 8km, pa lahko odtečemo, če ne boš prehitra zame, jaz zase jamčim samo 11km/h

Kaj bi pa jest z Jolo delal, ker druzga kt jo v hrbet gledat, od deleč, mi gotovo ne bi zneslo :-))

Sej res, kaj pa tisto kopanje, po solinarskem teku?
Uporabniški avatar
 Staša
#32529
Hja, Jole res verjetno ne bi dohitel, še dpop je popustil :? Mi je samo padlo v glavo, ker si kar od nekje potegnil en tak hecen uvod, da mal spominjaš nanjo... :D

Kopanje? Ja, jaz sem za, če ne bo burje. :) :) :) Komaj čakam!
Uporabniški avatar
 vanja
#32532
Pozdrav vsem!

Meni je tud všeč tale tema, čestitam vsem, ki ste jim že zgoraj čestitali. Fajn mi je, ko vidim, da delimo isto kruto usodo (pripombe v stilu: a se ne bojiš, da bi si sklepe znucala!?, a ni nevarno, da te kap?, sej men je bicikl všeč, sam ga ne znam užgat...). Pa se ne damo in nam takele reči dajo še več vetra v krila!

davor123si napisal/-a:se ne smemo dat :P drgac bomo tut Slovenci hmal kot Američani ;)


To pa tudi mene nadvse skrbi! Če se čez vikend znajdem v kakšnem nakupovalnem središču, rabim ene tri teke čez drn in strn, da se pomirim... Pa sej ne moreš verjet.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#32533
žure napisal/-a: Sledi "Hvala, Slavko."
Drej, mogoče pa lahko prineseš strip :lol:
Naj me kdo popravi, če nimam prav...
LP


"Pazi Mirko, metak!"
"Hvala ti Slavko, spas'o si mi život!"

Iz stripa Mirko i Slavko
Uporabniški avatar
 žure
#32548
Bajsi napisal/-a:"Pazi Mirko, metak!"
"Hvala ti Slavko, spas'o si mi život!"

Iz stripa Mirko i Slavko

Hvala za popravek, Bajsi. Strip sem videl le parkrat.
A maš mogoče izvod.
Bi blo zanimivo, če bi ga poskeniral in uploadoal...
#32672
Staša napisal/-a:Po moje si samo v The best of želi. Pa moram reči, da bi bil ta trenutek absolutni zmagovalec, vsaj z moje strani. Ampak ga kar mal zanalašč ne dam notri. :twisted: :)


Teoretično lahko to stori tudi sam :twisted: :wink:
 drej
#32693
Ali pa stalno poslušam, da se z d r a v o prehranjujem. Kakšen pocukran izraz. Pa se ne. Ampak samo normalno. Jem čisto vse, ampak v znosnih količinah in ogromno bi se dalo izboljšati v moji prehrani.

Ups, če je normalno kar je povprečno, potem je normalno če žreš, potem imajo pa prav :-)))
 drej
#33299
A ni nobenega komentarja več?
:-)))

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA