Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Fotr
#10452
Tole moram napisati, samo ne vem, v katero rubriko najbolj paše, ali med hujšanje ali med Bajsijev kulinarični kotiček. Ker pa se mi ni zgodilo na teku, ampak med dopolnilno rekreacijo, naj bo tukaj. :D :D

Povedati moram, da se pri hrani precej pazim, tako da bom znižal telesno težo na manj kot cent in da bo moja masa vsaj tam nekje okoli 95 kilopondov. :shock: Zato od 17. ure naprej ne jem več, za dodatno izgubo kalorij pa grem še za kakšno uro na rolanje. :D Danes sem odšel ravno po dežju, rolarska trasa pa poteka ob Savi, tako da je bilo v zraku polno mušic, muh, brencljev, komarjev, letečih mravelj, muh enodnevnic, mesarskih muh, konjskih muh, hlevskih muh, veh, malih metuljčkov, črnih muh, kobilic, manjkale so samo še puškina, modna in španska muha. :shock: Ves ta mrčes je vzel mene na muho in vsa leteča zalega je pristajala v mojih ustih. :D Ves zadihan se nisem mogel braniti, saj sem močno vdihaval zrak zaradi zasopljenosti. :shock: Tako se je nabralo mrčesa za eno večerjo in ker so polne beljakovin in maščob, je bilo zbitih 1200 kcal med rolanjem zastonj. :shock: Pa to še ni bilo vse. Na koncu je zapihal veter in iz raznovrstnih grmovij ob vodi se je vzdignilo na tisoče belih vat, kot neke regratove lučke, ki so največkrat pristale v mojih ustih, tako, da sem poleg mesne porcije požrl še rastlinsko hrano, solato iz puhastega semena ne vem katerega grmovja. :shock: Tako nisem pojedel le kakšnih 30 dkg mesa, ampak tudi skledo puhaste solate, pa še besedo sem snedel, ker sem rekel, da od 17. ure ne bom več jedel. :oops: Ko pa je že tako kazalo, pa sem doma odrezal veliko šnito zarečenega kruha, :oops: jo na debelo namazal z zaseko in jo v velikih kosih goltal in požiral, tako da sem očistil grlo od beljakovin polnega mrčesa. :evil: Teža pa se ni zmanjšala niti za gram. :cry: Največ se poje zarečenega kruha in kurjiga mesa od shujševalnih kur. :shock: :shock: :D
Uporabniški avatar
 dusan
#10454
Fotr napisal/-a: Tako se je nabralo mrčesa za eno večerjo in ker so polne beljakovin in maščob, je bilo zbitih 1200 kcal med rolanjem zastonj. :shock: :D


Fotr ne se sekirat. Po treningu moraš povečat vnos beljakovin :) :) .
Drugače ti pa gre dobro. Se vidi. :wink: :wink:
Uporabniški avatar
 Fotr
#32855
Me je že skrbelo, da letos ne bo nič s kidanjem snega. :shock: Pa ga je nasulo nekaj, :shock: tako da rekreacije, dodatnega gibanja, nabiranja moči, vzdržljivosti in kondicije ne manjka. :shock: Dodatni trening vedno prav pride. :evil:
Uporabniški avatar
 marathon95
#32856
Vidim da ti lijepo i dobro ide, pa dok si gotov dojdeš prek meje do mene :lol: . Nema tak puno, ali dojdi :mrgreen:
Požuri se, prije nek se rastopi :rol:
Uporabniški avatar
 Fotr
#32874
Ker rabim dodatno rekreacijo, :evil: bi ti z veseljem pomagal, Kruno, ampak se bojim, da preden pridem preko meje, bo sneg že sonce pobralo. :D
Malo računam na Varaždinski polmaraton, bomo videli kako bo, takrat snega zagotovo ne bo več. :shock: Ali pa, kdo ve! :D
 Lučko
#32881
Fotr napisal/-a:Malo računam na Varaždinski polmaraton, bomo videli kako bo, takrat snega zagotovo ne bo več. Ali pa, kdo ve!

Vročina, vročina :shock: Lani je bilo vroče ko tajfl :evil: :wink:
Uporabniški avatar
 marathon95
#32925
Fotr napisal/-a:Ker rabim dodatno rekreacijo, :evil: bi ti z veseljem pomagal, Kruno, ampak se bojim, da preden pridem preko meje, bo sneg že sonce pobralo. :D


Miro, nisam te se mogel dočekati, pa sam počel sam prije nek se rastopi, a i dobro mi je došlo malo razgibavanja nakon jućerašnje dužine, a i dok je žena došla s posla sve je trebalo biti čisto :mrgreen: , pa sam to riješio sam. Nadam se da se ne buš srdil :?:

Fotr napisal/-a:
Malo računam na Varaždinski polmaraton, bomo videli kako bo, takrat snega zagotovo ne bo več. :shock: Ali pa, kdo ve! :D

Nikad se nezna :?: A kakvo :hello: vrijeme hočeš? Možda probam nekaj dogovoriti :rol:
Uporabniški avatar
 marathon95
#33040
E, danas sam opet "popušio".
Em je vremenska prognoza bila loša, em bio. Taman sam se prije koje godine uspio emancipirati, ali danas to nije funkcioniralo, bar ne onak kak sam si to ja zamislio.
Ujutro buđenje i opet snijeg i opet se žena vozi s menom na bus, a ja na posao i već imam plan. Jučer sam ja čistio snijeg, danas možemo skupa, da ne budem ne fer, kao ja sam jači spol. A moje tek friška emancipacija?
Ali to su bile samo moje želje i planovi, po običaju, račun bez krčmara. A stvarnost? Opet kao i jućer.
Čak sam se i požurio i odmah otišao na trening, ali i tam snjeg. Tek po koji trag, sklisko i na kraju samo skraćeni trening ili rastrčavanje i brzo da stignem prije nek dojde njezin bus. Ni presvačio se nisam, da čim prije dojdem do stanice.
Ali ko za inat, preveč dugo sam se sklizao na trkačkom treningu i zakasnio na bus, a gospođa je već doma. Normalno, čim sam došao doma, samo mi je pokucala po prozoru, a ja onak zagrijan odmah sam se primio lopate i počistio 30x5 metara, da mogu do garaže. Mislim da sam bio brži i od ralice, tak da se ni mokra majica od treninga na meni nije stigla osušiti. I sjetil sam se kak mi se prije godinu dana ukliještio išijalni živac, jer se nisam presvlačio i nadao se da mi to sad ne bude dogodilo, jer onda sam do kraja gotov. Tko bude odmetal snijeg? Ak uspijem možda projdem samo s "žutim kartonom". Završio sam sa snijegom, parkirao auto i uspio sam se ušuljati sve do kupaone i pustio vodu, a onda je počela jezikova juha. Srećom mojom dugo sam se tuširao po glavi, tak da sam dobar dio propustio.
A kaj sad dok budem gotov? Izgleda da mi se sreće počela okretati, jer kad sam se ušuljao, srećom, trajala je "trakavica" na TV, pa sam brzo zbrisao u drugu sobu do PC-a i brzo si dao B-vitaminsku infuziju. Srećom od nedjelje i dužinskog treninga mi je ostala jedna čokolada, pa sam i nju potrošio i bio sam sretan kao svaki ovisnik, jer i ja sam se nafiksao. A dok ovo pišem dobio sam i malo ananasa.
Izgleda da svoja prava kad sam se emancipirao ne budem ipak izgubio, a spas mi bude ako opet po noći bude snjega, jer čim dojdem doma lopata bude moja i majica mokra bez treninga.
Ili me možda ipak pusti na trening?
Ako ne bude snijega?
Idem gledat utakmicu, a dok prespavamo možda budemo pametniji.
Uporabniški avatar
 pegaz
#33044
runner napisal/-a:opet ta je*ena grtalica !

:-)

He he

Hrvatska divna zemlja, jeli, Kruno? ;)

(če slučajno ne poznaš tega štosa s Kanado, povej, da ga postnem v Malo za šalo)

Lep dan želim obema (Kruno in Runo)
Pegaz ;)
Uporabniški avatar
 marathon95
#33062
pegaz napisal/-a:Hrvatska divna zemlja, jeli, Kruno? ;)

Ali ipak je ljepša bez snijega.
Danas imam sreće, za sad. Čak ima i sunca, a to znači pravo na svoj trening, a možda i lopatu za slatki dodatak i vježbu snage, ako mi to treba. Ali to nam svima trkačima treba. Prednost je da ne moraš nikud ići osim na dvorište, ak ga imaš i termin si biraš sam (ako trebaš nekud ići). :lol: :lol:
pegaz napisal/-a:(če slučajno ne poznaš tega štosa s Kanado, povej, da ga postnem v Malo za šalo);)

Može, šalji prijatelju, možda pomogne :idea:
pegaz napisal/-a:......(Kruno in Runo)
Pegaz ;)

A tko je ovaj drugi :?:
Uporabniški avatar
 pegaz
#33067
marathon95 napisal/-a:
pegaz napisal/-a:(če slučajno ne poznaš tega štosa s Kanado, povej, da ga postnem v Malo za šalo);)

Može, šalji prijatelju, možda pomogne :idea:
pegaz napisal/-a:......(Kruno in Runo)
Pegaz ;)

A tko je ovaj drugi :?:

Zakaj je "Kanada divna zemlja" si poglej tukaj. :)
Runo alilas Runner (ima še kakšen lep vzdevek) je pa naš dragi aterirani pilota.
Lepo rekreacijo ti želim (tudi sam sem skidal 2 parkirna prostora)
Pegaz :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA