prostor za dogovore o srečanjih in analizah, pa tudi tekih, za vse iz Logatca in širše okolice

Moderator: Staša

 ŽULJ
#32606
Prevkar sem prisopihal s Kalc. Med potjo sem srečal dva tekača in sumim, da je bil eden od njiju Kunec, za nindžo pa ne vem kdo bi bil :twisted: .

Bom naslednič pravočasno na štartu :D
Uporabniški avatar
 Kunec
#32613
No pa smo odtekli prvi skupinski tek. Otvoritev je uspela, zbralo se nas je 6 ljubiteljev teka (Darko, Mojca, Erika, Staša, Stojko in Igor) :laola . Med tekom smo srečali še nekaj tekačev, morda pa se kdaj spoznamo in skupaj odtečemo kak kilometer :D .
Uporabniški avatar
 Kunec
#32615
ŽULJ napisal/-a:Prevkar sem prisopihal s Kalc. Med potjo sem srečal dva tekača in sumim, da je bil eden od njiju Kunec, za nindžo pa ne vem kdo bi bil :twisted: .

Bom naslednič pravočasno na štartu :D


Žulj tista tekača sta že nova smena, no Igor dela nadure Robert pa ni utegnil prej.
Uporabniški avatar
 poldy666
#32620
Živjo!
Podružnici Notranjska čestitam, da ste dobili svojo stran in jo odlično nadgradili z večernim tekom. BRAVO!
Ko boste imeli kakšen skupni trening, pa vas obišče podružnica TF Savinjska.
Uživajte!
Uporabniški avatar
 Staša
#32622
Kuuuul! Savinjska dobrodošla na Notranjskem! :)

Ej Kunec, kakšen Stojko, a ni Milan bil moj sotekač??? Hmm :oops:

Bilo res fino! 1 ura teka minila kot bi mignil.Kdo je pa Nindža? Robert ali Igor? :)
 ŽULJ
#32688
Se opravičujem, ker večine ne poznam :oops: (pa saj to je le vprašanje časa in volje).

Nindža sem napisal samo zaradi strah vzbujajoče podkape, ki jo nosi tekač v rumeni vetrovki.

P.S.: Če vas je bilo 6 potem, sta bila tekača, ki sem ju srečal 7 in 8, sam sem bil 9 in ker je bilo napisano, da ste srečali več tekačev, k tej množini pa sam nisem prispeval, nas je bilo gotovo na isti trasi še več :arrow: Letos bomo imeli občinsko prvenstvo v cestnem krosu :P

LP
Uporabniški avatar
 mstojko
#32689
Evo tud mene na forumu - novi član :lol: Full sem se namatru z registracijo v forum, bi blo skor laži laufat ampak kar je treba je treba :?
Upam, da se jih bo na notranjskem koncu še več zbudil :shock: pol se pa še bolj množično srečamo na kakšnem teku :P
Evo tolk za enkrat, se vidmo.
Milan
Uporabniški avatar
 Kunec
#32690
Ej Kunec, kakšen Stojko, a ni Milan bil moj sotekač??? Hmm :oops:

Pravilno ugotavljaš, sem si sam dovolil prekrstit. Upam da ne zameri, sicer pa lahko sam napiše če ga moti in pišem raje njegovo ime :D .

Sicer pa je Milan Stojko novi član, tko da lepo pozdravljen med :TF) . Vidim da je ravnokar gor, ko jaz mal štrikam z internetom :D .
 Ahiles
#32711
Halo Notranjci!

Ahiles ŽIVI!!!

Res je, sem malo mrknil. Sem šel na zimsko spanje in čakal na obilne količine snega, predvsem na Blokah, da grem malo na laufarce. Pol sem se mogel pa na Pokljuko in podobno vozit. Zdaj, dokler je še sneg se težko vidim v tekaških copatah. Se bom do zadnjega gonu na smučeh. Mi je boljše.
Pol, ko pa sonce pride se pa sigurno z Žuretom pridruživa, ali vas povabiva na tek ob Cerkniškem jezeru ali kje drugje tukaj.

Smo na vezi!
Uporabniški avatar
 milan
#32862
mstojko napisal/-a:Evo tud mene na forumu - novi član :lol: Full sem se namatru z registracijo v forum, bi blo skor laži laufat ampak kar je treba je treba :?
Upam, da se jih bo na notranjskem koncu še več zbudil :shock: pol se pa še bolj množično srečamo na kakšnem teku :P
Evo tolk za enkrat, se vidmo.
Milan



A si se hotel najprej prijavit kot milan? :evil: :!: :D
Pa ti ni vzeli nicke ker je bil že zaseden :wink:
Uporabniški avatar
 Staša
#32937
Hello!
Jutri (torek) ob 19 00 štartam pri MOLu in grem po vsej verjetnosti ali do Kalc ali proti Žibršam - pol ure v eno smer. Če bo sneg padal, toliko bolje, če ga bo pol metra nespluženega, bom hopsala.
Vabljeni zraven!
Staša
Uporabniški avatar
 Kunec
#33014
Ma sploh mi ni treba več gledat na forum, sem se tudi jaz ravnokar zmenil za tek in vidim da nas bo mal več. Torej ljubitelji tela se vidimo ob 19.00, pri Molu.
 ŽULJ
#33050
:D Jaz sem tisti, ki vam je ta večer kar dvakrat trobil (v pozdrav in iz fovšije), prvič ko ste bili še štirje nasproti Lokve in drugič na križišču pri banki, ko ste bili le še trije.

Tako na hitro sem spoznal le Igorja, iz zanesljivih virov pa vem, da je bil Kunec tisti ta veliki, ki je držal tempo. Četrti, izgubljeni član je bila morda Staša. :?

LP
Uporabniški avatar
 Kunec
#33236
Zaradi obilice novega snega (ne zaradi pomankanja) bomo danes imeli suhi tek. Dobimo se ob 18.00 pri Molu, tekli pa naj bi proti Žibršam do Tumleta (za tiste, ki ne veste kje je - to je najvišja točka :shock: teka Teka prijateljstva v Hotedršici). Dolžina približno 15 km, hitrost pa prilagojena vsakemu. Zaželjena je obutev prilagojena snegu in klancem, tek pa bo v vsakem primeru.

Lepo vabljeni v nočno zimsko idilo.


PS še posebej vabljen ŽULJ, da se končno spoznamo 8).
Uporabniški avatar
 mstojko
#33242
Bravo Darko :clap: , sem že mislil, da bom moral danes sam teči. Jaz sem zdraven :P . Se vidimo ob 18.00 :wink:, upam da nas bo več.

Lp

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA