rekreativne in tekmovalne plavalne prireditve, plavalne za rekreacijo in zdravje, plavanje kar tako, ...
#329680
Pozdrav vsem. iščem soplavalko ali soplavalca za plavanje v Pristanu v Mariboru. Termin 07:00 zjutraj do 08:00 zjutraj. Namreč med sezono me vedno začne dajati nejevolja in bi mi kakšen dodaten motivator ali pa motivatorka zelo pomagala pri dvigu volje. Čas in dolžina preplavanje razdalje doseženi s strani soplavalke oz. soplavalca mi je nepomemben in mi ni merilo za druženje. Važno je le sodelovanje :)
#332853
Mojca2600 napisal/-a:devtitsočdevesto in nekaj ogledov, a niti en odgovor?!
Človek dobi občutek totalne neresnosti tega foruma...
Škoda :(



No, no, ni ravno lepo priti nekam, napisati eno samo sporočilo (ki niti ni povezano z imenom tega foruma, ki je TEKAŠKI forum), potem pa, ker ne dobiš želenega odziva, reagirati tako užaljeno. Ni lepo.
#332862
Bojarad napisal/-a:ojla,se je kar nekaj plavalcev v pristanu pa se ja tam dogovoriš s kom.Jaz hodim ob nedeljah zjutraj.lp


Ja saj vem, kar precej je zaseden bazen zjutraj. Mene heca to, da rabim včasih motivacijo, da zavijem do tja. Saj ko sem že tam je, že vse kot mora biti :D .
A v nedeljo zjutraj hodiš? Je tudi kar polno? Nedelja meni uspe šele po 10 uri.
#332863
spela* napisal/-a:
Mojca2600 napisal/-a:devtitsočdevesto in nekaj ogledov, a niti en odgovor?!
Človek dobi občutek totalne neresnosti tega foruma...
Škoda :(



No, no, ni ravno lepo priti nekam, napisati eno samo sporočilo (ki niti ni povezano z imenom tega foruma, ki je TEKAŠKI forum), potem pa, ker ne dobiš želenega odziva, reagirati tako užaljeno. Ni lepo.


Ma ja, saj ni važno kaj je, važno je kako izgleda...
Saj prav...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA