Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 zvone
#318927
Nočni dril:

Slika

Trije najbolj drzni in vztrajni: Helena, Maks in Ivan:

Slika

Jutranja "nagrada":

Slika

Slika

Čestitke vsem, predvsem pa Heleni! :laola

Kapo dol.

Zelo priporočam, da v koledarji 2014 "rezerverite termin" za "24 ur Donačke gore"!

lp. zvone
 ursad
#318995
Bravo Helena! Leto si zaključila s podvigom, ki je čisto v stilu "norosti" minulega leta - noro! :laola
Uspešno regeneracijo in vse dobro v letu 2014 ti želim!
Urša
 hoja
#333491
Pozdrav vsem!

Pravkar sem prebrala vse zapise v tej temi in občutek imam, da se je vse dogajalo včeraj :D
Resnica je drugačna, leto se hitro bliža novemu in prav je, da se od njega dostojno poslovimo :wink:

V soboto, 27.12.2014, ob 8h začnemo s 24-urnim pohajkovanjem od Rudijevega doma na vrh Donačke in nazaj :D . Tudi letos bo vpisni list v koči in na vrhu zgolj za evidenco in spomine :wink: , v prvi vrsti gre za druženje in premagovanje lastnih meja, malo tekmovalnosti pa tudi ne škodi :wink: . Koča bo odprta vso noč, ki zna biti dolga, predvsem pa temna :wink: .
Pridružite se lahko kadarkoli, več nas bo, bolj bo glasno :D

Vabljeni na priprave na najdaljšo noč v letu :wink: !

Helena
Uporabniški avatar
 zvone
#333797
Bravo Helena!

:laola :laola

Obeta se uzjemen zaključek tvojega uspešnega leta!
Če bo po sreči, bom tudi tokrat "zraven".

lp. zvone
 hoja
#333875
Jupiiii! Končno se mi je uspelo prikobacati do računalnika, skoraj dobesedno.
V službi zaključeno, doma skoraj.... no, zdaj pa lahko diham.

V nedeljo zjitraj je bil z Donačke čudovit pogled na zasnežene vrhove Grintovcev, Uršljo, Peco, Pohorje....Pot, po kateri bo potekala "rajža", je po žledolomu ( pred dobrimi 14-imi dnevi ) očiščena, pri spustih malo več previdnosti ne bo odveč. Nekaj napovedi o hladnejšem vikendu je bilo slišati, pustimo se presenetiti.
Pricurjale so tudi novice, da je Donačka v zadnjih večerih nekam neobičajno osvetljena :wink: .

Ivan, Zvone ..... in vsi ostali, povabilo še vedno velja, vsaka družba je dobrodošla kadarkoli med 24 ur dolgim ali kratkim druženjem.

Lp do naslednje reportaže s terena :D
Uporabniški avatar
 zz topka
#333923
Joj, Hoja, jast bi tolk pršla k tebi, ma kaj, ko mi Slika ni prnesu polhne vreče dnarja, kot sem si zaželela, da bi lahk polno tankala in se lepo pripeljala do vasSlika,
pa da bi še kaj za pod zob kupila Slika in si želodček napolnila...

Saj sem pomislila, da bi prišla do tebe peške Slika, sam, kaj, ko piše v google zemljevidu, da rabim dva dni do tam :shock: :shock: :shock: , in ko bi prišla do tebe, bo pa tvoj podvig že končan :?:

Saj vem, da boš uživala vsak korak, točno te vidim in slišim, ko mi v vsakem krogu rečeš:" Hoj, hoj.." Pa naj bo to vsaj v mislih.
Držim pesti zate. In ostale, ki ti bojo stali ob strani. Srečno! Slika
 hoja
#333936
Hoj, hoj :D
Miroslav napisal/-a:Se vidimo, vsaj za kratek čas.
:wink:

Lepo :D ! Pomeni, da lahko napovemo javljanje v živo s terena :wink: .

zz topka napisal/-a:Joj, Hoja, jast bi tolk pršla k tebi, ma kaj, ko mi ...

Saj vem, da boš uživala vsak korak, točno te vidim in slišim, ko mi v vsakem krogu rečeš:" Hoj, hoj.." Pa naj bo to vsaj v mislih.
Držim pesti zate. In ostale, ki ti bojo stali ob strani. Srečno! Slika


Valentina, veš kako bi bili vesele tvoje (vajine) družbe. Ti pa povem, da tudi meni Božiček ni izpolnil želje. Sem mu napisala, naj ničesar ne nosi, samo da odnese mojega tekaškega partnerja-išijas. Ampak ta šment še kar biva primeni, sem pa vložila vlogo za ločitev :wink: .
Če ne gre lepo, bo šlo grdo :wink: .
Obljubim, da te pozdravim v vsakem krogu, ti pa vso noč dobro poslušaj :wink:.

Danes zjutraj je bila Donačka na vrhu odeta v belo preobleko, ne veliko, ampak lepo :D .
Ob križu je postavljena smrekica, bonbonov je verjetno že zmanjkalo, bomo poskrbeli za nove. Kar zadeva samo pot, bo letos zahtevala več pazljivosti kot lani in predlani, predvsem zaradi podrtih dreves in različne podlage na začetku poti (blato) in pod vrhom (možna poledenelost). Noč zna biti čudovita, po napovedih bela, kot se za ta čas spodobi :D

Namen ostaja enak - namenjen je Ruth in vsem, nam dragim ljudem, ki so nas zapustili in nas bodo spremljali od daleč.

Se vidimo!
 hoja
#333937
Današnje stanje...
Priponke
Optimized-20141226_091626.jpg
Smrekica...
Optimized-20141226_091626.jpg (198.37 KiB) Pogledano 20004 krat
Optimized-20141226_091734 (2).jpg
Pogled v daljavo...
Optimized-20141226_091734 (2).jpg (165.11 KiB) Pogledano 20009 krat
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA