vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
#33190
hoj in kot sem obljubil. odpiram novo temo za vse v zvezi z naročili tekaških dresov TF 2005

dresi so delani pri Žolni iz kvalitetnega materiala. so trodelni:

1. majica
- bele barve z rdečim robom, na hrbtu velik znak TF, spredaj mali znak TF in mali znak Žolna; na hrbtu nad znakom napis
- kroj je različen za moške in za ženske; ženske majice so krojene bolj zaprto in ožje

2. hlačke
- rdeče barve z belo robno črto in malim znakom TF
- iz kvalitetnega materiala z notranjo mrežico
- imajo notranje žepe za gele, ključe, ...

3. pajkice
- črne barve z rdečo robno črto
- zadaj imajo velik žep z zadrgo
- hlačnice imajo ojačano in široko elastiko z gumo

cena za vsak del opreme je 3.000,00 SIT. število naročil za registrirane člane TF ni omejeno. zbiranje denarja bo enako kot pri dolgih majicah - na TRR.

način nakazila
- nakazilo na TRR 02013-3202514668 za Ervin Šramel, pri namenu plačila obvezno pripišite svoj nick

rok nakazila
- objavljen bo naknadno a verjetno bo konec prihodnjega tedna, ker se že mudi in imajo pri Žolni bojda kar gnečo glede naročil
- vsa vaša plačila morajo obvezno biti izvedena pred rokom, ker mora biti tudi naše plačilo Žolni izvedeno vnaprej!

način nakazila
- POZOR! tokrat svoja naročila sporočate na elektronski naslov ervin.sramel@guest.arnes.si, da bom ta promet lažje ločil od prometa z dolgimi majicami
- v naročilu napišite:
-- kaj naročate (ženska majica, moška majica, hlačke, pajkice)
-- velikost za posamezni kos
-- pri posamezni majici napišite, kakšen napis želite na hrbtu. bodite pozorni na velike in male črke ter ločila - kakor boste natipkali, takšen napis boste nosili po svetu!

za zdaj je to vse. prosim vas, da stvar premislite in z naročili počakate do jutri dopoldne. takrat bom objavil še, med katerimi konfekcijskimi številkami lahko izbirate, kje in kdaj si lahko ogledate vzorce, kako so videti dresi - naredil bom nekaj fotk in jih objavil v galeriji.

upam, da nam bo uspelo tudi to naročilo izvesti hitro in učinkovito kot pri dolgih majicah. zdaj, ko smo v formi, ne bo težav :D

poleg tega pa upam, da se finančno ne bomo izčrpali še pred začetkom sezone. majice, dresi, startnina za Sežano, ... sami stroški :)

prespite novico in počakajte do jutri dopoldne na novosti
Nazadnje spremenil ero, dne 24 Mar 2005, 10:42, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
 ero
#33240
hoj,

naredil sem par fotk vzorcev, ki jih imam, in jih zložil v galerijo.

slike so žal bolj boge...

naj zaključim gornjo štorijo:

velikosti:
majice od S do XXL (ženske in moške številke)
pajkice od XS do XXL (ženska in moška izvedba - ta ima malce višji pas)
hlačke od S do XXL

imam nekaj vzorcev, ki si jih lahko ogledate pri meni v pisarni. dobro bi bilo tudi, da se dogovorimo za kak skupni tek čim prej prihodnji teden in si ob tem ogledamo vzorce. a pri teh snežnih razmerah se moramo zgleda zmeniti za tek na smučeh... predlogi?

ponovno - naročila sprejemam na ervin.sramel@guest.arnes.si, način plačila in cena sta napisana zgoraj.

zadnji rok za naročila je petek, 4. marec 2005 do 12. ure! vem, da je rok kratek a se nam mudi, da dobimo robo še pred Sežano!
Uporabniški avatar
 meduza
#33266
Predlog:

Lahko se dobimo v nedeljo ob 10 uri pri jezeru v Kosezah

Z kolegi pridem praktično uporabiti znanje, ki ga bom jutri pridobil na tečaju v Ratečah. Torej tek na smučeh cca urco ali dve (če bodo razmere primerne).

Možno je tudi teci po PST do tržaske (1h), Drnovska (2h), Kitajca in nazaj(2,5h).
Uporabniški avatar
 ero
#33291
Davor, sori, jutri zjutraj imam v načrtu dolgi suhi tek po našem koncu.

[img=left]http://www.sportosplet.net/galerija/albums/oprema/20050225_dresiTF2005/thumb_100_0558.jpg[/img]glede vzorcev in velikosti - na voljo imam moški majici M in L, ženski majici S in M, hlačke M ter pajkice S, M, L in XL. vzorce bom imel stalno pri sebi, tako da me lahko obiščete v Tivoliju...

nekaj dozdajšnjih izborov tistih, ki so robo imeli priložnost poskusit, da boste imeli občutek:


Runner - majica in pajke XL
Ero - majica in pajke L, hlačke L (a bi tudi M bile OK)
Pia - majica in pajke S
milkec - majica XL

pri pajkicah so velikosti take:

XL 54
L 52
M 50
S 48

naročali bomo tudi XS.

sicer pa, če po štacunah vidite kako tekaško opremo z Žolnino etiketo, je to to...
Nazadnje spremenil ero, dne 26 Feb 2005, 12:04, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#33292
Še moj prispevek, probal 14 dni nazaj zgornji moški del, S velikost :)
 Ninocka
#33302
Mi je super všeč, da bodo na hrbtu napisana naša imena (oz. nicki). :P

V ranem otroštvu sem imela majčko z napisom Nina, pa sem jo kmalu prerastla :lol: . In evo po več kot dvajsetih letih bom imela spet novo, zahvaljujoč TF -Erotu&Co. :P :D

Všeč mi je tudi design in izbor barve (aja, pajkice so verjetno isti odtenek rdeče kot majčka. Na mojem monitorju namreč izgledajo zelo pinky :?: )

Bi pa prišla pomerit pajkice in majčko (saj mislim, da bo S okej, a za vsak slučaj) v sredo po 15 uri.
Uporabniški avatar
 Barb
#33346
Ninocka napisal/-a:...aja, pajkice so verjetno isti odtenek rdeče kot majčka. Na mojem monitorju namreč izgledajo zelo pinky :?:

Ja tudi mene je to malo zmedlo :?
Uporabniški avatar
 lunca
#33417
Mene pa zanima, če je potrebno priti pomerit drese ali lahko vzamemo isto številko kot flis? Se številke ujemajo? Tisti, ki so pomerili oboje, to že vejo. Ero?
Uporabniški avatar
 ero
#33423
hoj,

po preverjanju na dnevni svetlobi je rdeča barva na pajkicah res malo premalo rdeča, bomo uredili!

velikosti so načeloma konfekcijske. je pa stvar vaše odločitve ali imate raje oprijete drese in pajkice ali malce manj. bom popoldne zapisal več izborov, prav?

vsem tistim, ki ste mi poslali naročila včeraj in danes dopoldne - odgovarjal bom proti večeru...
Uporabniški avatar
 Manika
#33426
Ero, a je kakšna varianta, da bi se mogoče v sredo popoldne oz. zvečer enkrat po 17.00 dobili v Piramidi, pa lahko vsi pogledamo te vzorce, ki jih imaš?
Jaz sem bila v soboto v Žolnini trgovini, pa niso imeli nobenih hlačk niti majčk za pogledat, bi pa rada to videla, preden naročim.
 Ninocka
#33431
Tudi meni bi ustrezala sreda popoldan. Sem na ŽAKu med 16 in 17 uro, tako da mi ustreza prej/še bolje pa kasneje.

Lahko pa tudi jaz vzamem vzorce in organiziram modno revijo v Piramidi npt. med 18 in 20 uro (oz. stvar dogovora). Da ne bo Ero pregorel od teh cunjic :wink: :lol: .
Uporabniški avatar
 klaudi
#33433
Ej, Ninočka, to bi blo super, ker bi tudi jaz lahko prišla v sredo okrog 19h v Piramido.
Uporabniški avatar
 Manika
#33434
Ne, ni nobenega treninga, kar tako sem predlagala sredo, ker je že do petka treba naročit. Pa če tukaj zdaj objavimo, da se v sredo dobimo, bi nas mogoče več prišlo.

Pa mogoče bi lahko še Barb takrat pobirala denar za Sežano :idea: ?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA