prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 smotka
#334783
pozdravljeni,

rabila bi nasvet. sem pred nakupom ure a popolnoma zbegana in niti ne vem, v katero smer naj razmišljam. uro potrebujem za tek (pretečeno razdaljo bi mi eventuelno lahko meril tudi mobitel, ki a imam tako ali tako s sabo zaradi glasbe) in vadbo v zaprtih prostorih.
rada bi si spremljala utrip in informativno porabljene kalorije.
glede na to, da se po letu in pol premora ponovno vračam v tekaške vode kakšnih hujših zahtev nimam, ne bi pa rada že poleti kupovala nove ure, ko si bom zaželela intervalnega teka (sedaj ga nisem sposobna) :D

hvala vam..

P.S.: okvirni buđet do 200€
 vlade
#334794
Ne rabiš nove ure. Na bolhi so ponudbe za garmin 110 HR za zmeren znesek. Ima vse kar si navedla.
 MaliFric
#335704
Pozdravljeni,

katero uro priporočate - rad bi predvsem dajal v njo treninge, katere bi mi potem ura prikazovala. Predvsem bodo tekaški, nekaj malega tudi pohodi v hribe.

Lep pozdrav.
 ribic
#335957
Ne, ker dobiš novo z garancijo in vsem na Amazonu za 232 EUR. Tale pa je lahko bila morda tudi komu ukradena in se zato prodaja brez računa. Če pa bi bila za recimo 140 ali 150 EUR pa bi se vsaj za mene že splačalo razmišljati o nakupu...
Uporabniški avatar
 husein
#335978
ribic napisal/-a:Ne, ker dobiš novo z garancijo in vsem na Amazonu za 232 EUR. Tale pa je lahko bila morda tudi komu ukradena in se zato prodaja brez računa. Če pa bi bila za recimo 140 ali 150 EUR pa bi se vsaj za mene že splačalo razmišljati o nakupu...

Edino kar te moti je cena, ne to, da je ura mogoče ukradena :twisted:
 ribic
#336038
Pa veš, da sem v bistvu razmišljal ravno o tem, da je lahko ukradena, ampak ne vem zakaj nisem dopisal še tega.
Vsekakor je možnost oz. verjetnost, da je ukradena zelo velika in dotična ura ni pameten nakup.
 smotka
#336300
ha..mal zamujam. še sreča, da je nisem vzela..

husein, hvala za pozornost, uro sem takoj naročila. pod to ceno je pa ne bo.
super, hvala, hvala :)
Uporabniški avatar
 ironmaiden
#336301
no tudi jaz sem gledal katero uro bi si kupil.....
Ker do sedaj ni nobena zdrža več kot 3 let :? a....me je kar malce skrbelo katero bom naslednjo "uničil" :cry:
Pretuhtal sem vse variante......suunto,garmin....
Na koncu sem se odličil za......noboste verjeli -casio g-shock,zame za "drvarja"bo glih prav :lol:
 tilen007
#340126
Pozdravljeni,

sem nov na forumu, precej zelen pa tudi v poznavanju tekaške opreme, tako da bi prosil za pomoč. :) Kupil bi si neko tekaško uro, potreboval pa bi jo skoraj samo za HIIT treninge (1x-2x tedensko, tu pa tam še za kakšen klasičen tek). Kolikor sem gledal, recimo pri Garminu si lahko sestaviš trening (200m šprinta, nato 90s pavze), pa beleži ti vmes rezultate, tako da bi bilo to super zavoljo motivacije. :) Vglavnem, predvsem takšno funkcijo bi potreboval, utrip mi ni tako važen, bolj natančen GPS (ker treniram na progi). Kaj bi priporočali?
 tekacica_tina
#340140
Ojla,
jaz ti Garmina ne bi svetovala - že eno leto me jezi, ker vedno znova lovi satelite tudi po 5 - 10min (ko ima slab dan), da ne govorim o spletni strani Garmin Connect, ki večkrat ne deluje :( No, to je vsaj moja izkušnja. Jaz garmina ne kupim več.
 tilen007
#340141
Aha, kako pa je s tem GPS; bojda niso ravno najbolj natančni na kratke razdalje, za kar pa bi uro pravzaprav potreboval?
 ribic
#340142
Jaz pa sem z Garmin uro zelo zadovoljen. Imam Forerunner 410 in dela odlično. Edino original pas sem moral po dobrih 2 letih zamenjati s Polar pasom, saj je stari kazal neke čudne odčitke.
Res pa mi njihova spletna stran ni primarna za pregled podatkov o teku, ampak raje uporabljam tole http://sporttracks.mobi/
 tekacica_tina
#340143
tilen007 napisal/-a:Aha, kako pa je s tem GPS; bojda niso ravno najbolj natančni na kratke razdalje, za kar pa bi uro pravzaprav potreboval?


GPS je OK. Mene dejansko lovljenje satelitov moti - ko dobi signal, dela tako, kot je treba.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA