vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
Uporabniški avatar
 lunca
#33615
No, jaz ponavadi kupujem L, tale majčka številka M pa mi je prevelika (na žalost pa S malo premajhna!). Zgleda, da rabim XM :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 Manika
#33617
Lunca, vzemi S!

Nina, hvala, ker si prinesla te drese, da smo lahko probali. Oz. hvala tudi Erotu, da jih je dostavil do Nine :) . Če bi naročali brez probavanja, bi vsi, ki smo bili včeraj v Piramidi, falili za kakšno številko :? .

Pa hvala Barb, da skrbi za skupinsko prijavo za Sežano!
Uporabniški avatar
 lunca
#33618
Manika napisal/-a:Lunca, vzemi S!




Hvala, res si prijazna :oops: :oops: :oops: !
Uporabniški avatar
 ero
#33626
hoj,

saj lahko naročite tudi XS. pri pajkicah sem to celo zapisal. pri majčkah tega nisem napisal a nič zato - naročite XS. bojo že naredili, ne?

aja, vaša današnja naročila in ZSje, ki so se nabrali od včeraj, bom pregledal zvečer... prav tako vam bom zvečer potrdil prejeta nakazila.

Nina, hvala za pomoč :)
 Kozina
#33640
Zivjo,

berem tole vase pisanje o zelo velikih stevilkah (no bolj punce jamrate:).
D'jte mi mal pomagat: zase sem narocil: 1 x majica, 1 x hlacke; oboje velikost M.

Imam 173 cm, 65 kg. Al to pomeni, da bo pri telih stevilkah zame dovolj ze velikost S.

Damijan
Uporabniški avatar
 MihaPR
#33659
Jest mam 179 pa 69 kg pa sm oboje uzel M, da je mickn bl na komot, ampak ne pa tok, da visi k vreča :)
Uporabniški avatar
 ero
#33682
hoj,

mislim, da sem odgovoril na vso nabrano pošto in potrdil prejem vseh nakazil, za katera sem vedel, od kod prihajajo. če komu nisem potrdil naročila ali nakazila, naj mi to sporoči. iščem namreč 'lastnike' telih nakazil:

[table][row]datum[col]znesek[col]opis
[row]02.03.2005[col]6.000[col]kdo? 'PLACILO'
[row]02.03.2005[col]3.000[col]kdo? 'PLACILO'
[row]03.03.2005[col]12.000[col]kdo? 'PLACILO RACUNA'
[/table]
trenutno je naročenih 124 kosov tekaške opreme. dobrih 30 še ni plačanih. je pa tudi nekaj takih, ki so že plačani a še ne naročeni.

prosim, da pohitite z naročili in plačili. sprejemam jih le še jutri dopoldne!
Uporabniški avatar
 ero
#33683
še nekaj.

za nekaj naročil ne vem, kaj naj piše na majicah. kjer niste povedali napisa ali pa eksplicitno navedli, da nočete napisa, sem namreč pustil vprašaj.

prosim vas, da mi sporočite, kakšen napis, če sploh, želite:

Fotr, Tomaz ny, LILA 2x, pementos, Bine, ales 2x, tmp in Nataša

hvala!
Uporabniški avatar
 ero
#33696
hoj,

danes je zadnji dan za vaša naročila. sprejemam jih do polnoči. jutri zjutraj naredim povzetek, pregledam plačila in pokrita naročila posredujem Žolni.

trenutno je naročenih 138 kosov opreme, plačanih pa okoli dve tretjini.
Uporabniški avatar
 ero
#33921
hoj in tako - naročanje je končano. hvala vsem, ki ste naročili opremo. še posebej hvala tistim, ki ste jo tudi že plačali. zbirnik glede plačil bom objavil zvečer.

naročili smo 155 kosov opreme - 29 hlačk, 54 moških majic, 26 ženskih majic, 27 moških pajkic in 19 ženskih pajkic.

kot si lahko predstavljate, bodo zdaj imeli pri Žolni kar veliko dela. po dogovoru bo oprema pripravljena 25. marca, kar pomeni, da bo nared za Sežano - če vam bo vroče in bi radi tekli v poletni opremi :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA