hoja v hribe in po hribih, pohodi, planinarjenje, uživanje v gozdovih in nad njimi, ...

Moderator: Vlajko

Uporabniški avatar
 jozeg
#340964
Marjan, čestitke k izjemnem času.
Novim izzivalcem pa v razmislek ali se splača tvegati v viskogorju, ko imamo v Sloveniji med ostalimi, še tri lepo speljane obhodnice: Pot kurirjev in vezistov (Gančani - Slavnik), E7 (Robič - Hodoš) in E6 (Radelj - Strunjan).
 MARJANZUP
#341156
Najlepša hvala Vsem !
Končno sem prišel malo k sebi.
Praktično sem že OK , le en žulj kateri se je naredil na levi nogi je potreboval medicinsko oskrbo - manjši operativni poseg, če nebi bilo tega bi lahko že skakljal okoli tako bo pa s tem potrebno še en teden počakati.
To, da sem uspel postaviti nov najhitrejši čas oz., da sem sploh prišel do cilja po Slovenski planinski poti ste v največji meri krivi VSI VI Prijatelji kateri ste mi požrtvovalno pomagali na tej poti. Brez vas sigurno nebi videl Ankarana. Imel sem neizmerno srečo , da ste v ključnih trenutkih bili na pravem mestu in me praktično iz brezizhodnega položaja, ko je bila res kriza vrnili v igro. Posebna Hvala pa moji Dragi Katarini in sinu Marku za res naporen teden, njima je bilo sigurno še težje kot meni.

Najlepša Hvala Vsem, v tem tednu sem zares spoznal kaj pomeni imeti prave Prijatelje. :clap:

Hvala

Marjan

http://www.turni.si/article?id=100
 planinskiorel
#346509
pikos napisal/-a:Klemen Triler, odlični gorski tekač, član slovenske turno smučarske
reprezentance, ultramaratonec, velik ljubitelj slovenskih gora in
Slovenske planinske poti, se je odločil, da bo skušal najhitreje v zgodovini
preteči Slovensko planinsko pot od Maribora do Ankarana. Drugo leto bo
60-obletnica ustanovitve SPP in to bi lahko bila odlična promocija in
najava tega dogodka.
Trenutni najboljši rezultat teka po SPP še vedno držita Kauka in Dovjak iz leta 1983.
Klemen je startal v soboto, 4.8. v Mariboru, prečil Pohorje do Slemena, v nedeljo je zaključil dan na Cojzovi koči. Trenutno pa se že približuje Tržiču, od kodi sledi vzpon na Dobrčo, Begunjščico in spust na Zelenico.
Glede na razmere (beri: huda vročina) napreduje vrhunsko in po planu.
LE TAKO NAPREJ!!

http://fastestknowntime.proboards.com/t ... tain-trail
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 26

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA