Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

 jermana
#332222
Vsa leta imam majico S, tudi letos mi je čisto "ta prava". Bravo, odlične majice. Ali ste pomislili, da ste mogoče malo shujšali, da vam je majica prevelika......
Dragi tekači, jutri pa srečno, v taki ali drugačni majici. :)
 jermana
#332223
Vsa leta imam majico S, tudi letos mi je čisto "ta prava". Bravo, odlične majice. Ali ste pomislili, da ste mogoče malo shujšali, da vam je majica prevelika......
Dragi tekači, jutri pa srečno, v taki ali drugačni majici. :)
Uporabniški avatar
 Medicius
#332227
Cicko napisal/-a:Živ,

številke majic ne ustrezajo dejanski velikosti.
Visok 182cm, teža 82kg, majica M, pa plahuta kot jadra galeje :shock:
Uff, mogoče pa nisem po ISO, sem po JUS-u :D

Zdaj pa res ne razumem. :roll: Sem iste višine a 7kg lažji, pa mi je majica velikosti M ravno prav.
Uporabniški avatar
 Zd.
#332228
Medicius napisal/-a:----Torej M je M, če ne veste kakšno velikost nosite, pa ste si sami krivi.
S


Medicus, ženska L je za dobrih 10 cm širša kot lani, predlani in še leto poprej ;)
 nivesj
#332244
Sem na sejmu na 'reklamacijah' spraševala, če se da majčka zamenjat za manjšo, pa mi je prijazna gospa pojasnila, da so res letos majčke večje kot sicer, ker da so to pač 'adidasove številke' in potemtakem večje....in da se jih bo dalo v nedeljo ob 11 zamenjat....

(meni je ženska S prevelika, XS pa žal nimajo.....)
 quickshot
#332254
Danes na gospodarcu je pri menjavah majic že po dveh minutah zmanjkalo moških in ženskih majic velikosti S, jaz sem še uspel dobiti moško M majico pa še ta je bila ena zadnjih, ampak veliko ljudi, ki so zamanj čakali je bilo razočaranih.
 Ziginho
#332266
IMAM: moško majico letošnjega maratona velikosti S.
POTREBUJEM: moško majico letošnjega maratona velikosti M.
Med tednom je možen oseben prevzem v Ljubljani. Kontakt: 041839774.

EDIT: ZAMENJANO!!!
Nazadnje spremenil Ziginho, dne 28 Okt 2014, 18:11, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 mare
#332308
Medicius napisal/-a:
Cicko napisal/-a:Živ,

številke majic ne ustrezajo dejanski velikosti.
Visok 182cm, teža 82kg, majica M, pa plahuta kot jadra galeje :shock:
Uff, mogoče pa nisem po ISO, sem po JUS-u :D

Zdaj pa res ne razumem. :roll: Sem iste višine a 7kg lažji, pa mi je majica velikosti M ravno prav.

Da boš razumel, ti še jaz potrdim. Meni so v prijavo pomotoma zapisali S. Pa mi je pri podobnih merah kot Cicko majica kot vlita. S nisem oblekel ze od 6.razreda osnovne sole. Sem se spravljal k hujšanju, ampak če nosim S pa to res ni potrebno. :D
 TONEK
#342532
Ti Tunizijci so najbrž sami tatovi. Moja majica ima vsaj 5cm predolge rokave. :evil:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA