Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 5rca
#3010
Lučko napisal/-a:Po 100% zagotovilu 5rca, da ne grizete, sem končno zbral vese moj soldierski pogum :oops:


100% JA ... :wink:
Uporabniški avatar
 5rca
#3011
dragons napisal/-a:Ja 5rca ti pa zlo pozitivno vplivaš na tekaško srenjo. :lol:


nism zihr, noo :oops: samo enega sem uspela prepričati, da je začel s tekom :wink:
Uporabniški avatar
 Car
#3015
hehehehehe...zdaj bi moral verjetno jaz kaj pripisati....pri meni si jih lahko pripišeš nekaj odstotkov.....saj pravim....takale čvekanja, modrovanja kot jih najdeš tu in še kje, meni služijo kot prvovrstna motivacija....ker jih prebiram skorajda vsakodnevno in zaradi njih dobim napad slabe vesti ( v stilu: 5rca laufa, Fotr laufa, a meni se pa sploh ne ljubi:-) in potem seveda sledi samogovor notranjega jaza: ejga ne bit tak gnoj in resnici na ljubo, notranji jaz včasih še bolj pošteno zakolne:-)), ker zvem kako se ostali borijo s tekaškimi "nebodijihtreba" ala musklfibr, odhod iz toplega predekranskega užitka v mrzlo okolico, itd....
 Lučko
#3029
ero napisal/-a:super in ni blema. velikost?


Če ni blema pol bi Lučko - L (50). Ker pa ima Lučko :oops: še Lučo (Tjaša) :twisted: , ki živi na istem E-mailu, bi naroču še za njo L. Naj ji bo, ker je dons 8 marc. A ne? :wink:
Drugače pa vsem forumkam čestitam za 8 marec, ter čestitke vsem za uspešne rezultate na teku v Socerbu.
Uporabniški avatar
 mare
#3076
Ero a se lahko kje zmeniva, da prevzamem svojo majčko? Vsi se tako hvalijo in postavljajo s svojimi, da sem jaz že hudo neučakan.
Uporabniški avatar
 ero
#3079
hoj,

(velja za vse, ki še niste prišli do naročene majice)

mark napisal/-a:Ero a se lahko kje zmeniva, da prevzamem svojo majčko? Vsi se tako hvalijo in postavljajo s svojimi, da sem jaz že hudo neučakan.


če imaš dopoldne možnost in čas, da prideš v Tivoli, me najdeš v naših prostorih pri bazenu. prej za vsak primer pokliči na 041/402202 ali pošlji emajl na ero@spic.si

drugače se pa vidimo v Bistrici in Sežani. v Šmarco me verjetno ne bo, ker bom takrat v Veliki Gorici...
Uporabniški avatar
 Fotr
#3117
Ali veste, zakaj zajec pred belim psom hitreje beži kot pred črnim????
??????? :?: :?: :?:
Ko pogleda nazaj in vidi belega psa, :!: pomisli, da si je oblekel majico TF, :D da bo imel večjo brzino, zato tudi zajec pospeši! :shock: :shock:
 Marina Gacin
#3434
Prosim za eno majico velikosti Lp Marina. :lol:
Uporabniški avatar
 Mojca
#3435
Marina, dobrodošla na forumu!!

Pa veliko tekaških užitkov v novi majčki :wink:

Se vidimo v Tivoliju!
Uporabniški avatar
 Dule
#3442
Tekaški forum ima že 200 članov :P :P !!

Čestitke "šefu" rsefmanu :wink: !
 Lučko
#3448
Vaša visokost Ero, ter vaše visočanstvo Pia! 8) :oops:

Kot kralj in kraljica (sta na vrhu Piramide) :wink: nam 198 forumskim podložnikom opišita vajine občutke, ko je forumsko kraljestvo doseglo 200 člana :?:

Se klanjam :lol: :
Uporabniški avatar
 rolca
#3458
Hojla, vsem!
Js tud lepo prosm za naročilo majice. Velikost čim manjšo,1
Rolca
 kapet
#3484
Ali bo možno priti do nje v Sežani? Potreboval bi XL
Lp
Uporabniški avatar
 ero
#3494
Lučko napisal/-a:Vaša visokost Ero, ter vaše visočanstvo Pia!

Kot kralj in kraljica (sta na vrhu Piramide) :wink: nam 198 forumskim podložnikom opišita vajine občutke, ko je forumsko kraljestvo doseglo 200 člana :?:


lepo te prosim, Lučko, no ... saj smo bojda v demokraciji, ne? :D

seveda sem zelo zadovoljen! zadovljen z vami in za vas. forum je ja naša skupna zadeva, ne?

a gremo dalje - vse do štiri in večmestnih števil!
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA