hoja v hribe in po hribih, pohodi, planinarjenje, uživanje v gozdovih in nad njimi, ...

Moderator: Vlajko

Uporabniški avatar
 INOT
#183535
No mogoče pomurska pot vseeno zasluži še kakšno besedo več :D
Pomurske poti seveda nisem v celoti obdelal po markacijah (brez garmina je to tako ali tako skoraj nemogoče ker so markacije res redke). Sploh v drugem delu gre planinska pot mimo enega lepših kotičkov-Murske šume in JV tromeje. To sem imel namen raziskati včeraj, pa me je dež predčasno obrnil. Tako bo to ostalo za kakšen samostojen izlet.
Prvih 40 km je bilo popolnoma ravninskih, klanci se začnejo komaj z prelepimi lendavskimi goricami. Grlo je bilo suho, nikjer pa žive duše, da bi mi ponudila kakšen kozarček lendavskega vina :x
Od Dolge vasi naprej pa se začnejo spet neverjetne ravne makedamske poti skozi gozd. Čim se ustaviš napadejo komarji in muhe :D
Na Bukovniškem jezeru so imeli tekmo orientacisti, jaz sem si pa trening orientacije privoščil v zadnjem delu poti, ki sem ga skrajšal. Cela pot bi nanesla krepko preko 100 km, vendar me je danes v službi čakalo delo z viličarjem, zato sem pustil mišicam še malo rezerve :D
Fizično je pot zahtevna ravno zaradi dolgih ravnin od katerih po par urah začne boleti glava :lol:
#183538
INOT napisal/-a:Fizično je pot zahtevna ravno zaradi dolgih ravnin od katerih po par urah začne boleti glava :lol:

That's why I love Prekmurje :wink: če pa še fajn žge pa maš polno kapo :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA