Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#350752
Vidim, da tekaški forum nima več tiste energije, kot jo je imel včasih. Gre menda za čisto dušo, pa karkoli že to pomeni. Ne mislim kritizirat sedanjih aktivistov, ki so sicer zelo razredčeni, vendar menim, da ni več tiste homogene srčnosti. Meni je dal Tekaški forum velik zagon in hvala vsem, ogromni množici, ki so mi dajali ali morda vračali pozitivno energijo. Tudi to je eden izmed razlogov, zakaj še vedno pokukam na TF :laola
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#350754
Aja, ultraši smo nastali ravno po zaslugi te aplikacije
če se spomnim na
Ole-ta (Pavca)
prijatelja To-le ta
Dragonsa - Drageca
pokojnega Drvariča - tek v snegu
poškodovanega MiroR
pa pohorskega volka Zvoneta
kasneje dobrodušnega Perota Macuha
pa Korošica L...
Gorenjaka SimonaT
Tinija, ki je moral pobegniti v Švico :-)
pa tisti mladenič MihaP :-)
in Jože Divjak
seveda še Dolenc ... Leon
tudi ERO je bil član ultrašev
pa kasneje kamerad Semjul
in Gomilška
da ne omenjam še drugih, ker bom jih itak pol pozabil :--
Uporabniški avatar
 muc
#350755
ZdravkoC na žalost je res tako kot si napisal... :(
Tudi moji začetki so bili preko prebiranja TF-ja in vaših tekaških dogodivščin...pogrešam, kar nekaj "legend", ki so mi bili za vzor...takratna poročila, zapisi,...marsikaj iz arhiva še sedaj rade volje preberem...
Nekaj krivde zakaj TF ni več, kot je bil so sigurno naredil razni FB-ji, Instagrami itd...večinoma pa smo krivi mi...sam nikoli nisem blesestel v pisanju poročil ampak se mi zdi, da tudi, če sedaj kaj napišem nima prav veliko odziva...na žalost...
Tekaški forum imam pa še vedno med "priljubljenimi zaznamki" in tako bo tudi ostalo!

Bravo in čestitke vsem na Šparti!!! :laola
Punci naslednje leto pa sledi revanša! :clap:

See ya... :wink:
Nazadnje spremenil muc, dne 04 Okt 2016, 09:42, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 vencelj
#350757
Ja, žal...
Srčnost, ćista duša...
:TF) je bil zaslužen za enkratne prireditve, kot je bil Fotrov tek, Sladkih6 brez TF verjetno ne bi bilo, TF 10-ka je bila edinstvena prireditev...Potem so skupni teki po Šentiljski, Rokovnjaška je bila popularna, tekali smo v okolici Logatca, trasa GM40 je bila često obiskana po zaslugi TF...skupinske krvodajalske akcije...TF pikniki...pa da ne naštevam več. Bilo je drugače, TF je bil precej več kot le tek, da ne rečem: ena velika družina... :mrgreen:
Veliko je na tem, kot pravi muc: družbena omrežja. Saj veste, danes skupina sedi za isto mizo, pa so vsak v svojem virtualnem svetu. Velik vpliv ima tudi splošno stanje duha, posledica načina življenja...Spreminja pa se tudi tekaški svet, prireditev je vse več (preveč)...
Uporabniški avatar
 vencelj
#350836
ZdravkoC napisal/-a:Aja, ultraši smo nastali ravno po zaslugi te aplikacije
če se spomnim na
...
Tinija, ki je moral pobegniti v Švico :-)
...
da ne omenjam še drugih, ker bom jih itak pol pozabil :--


Na štiri oči s Tinijem:
http://www.tekac.si/novice/15788/na_sti ... ancem.html

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA