Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 TONEK
#351635
Danes sem se neplanirano udeležil na enem ravninskem teku, ki so ga organizirali v sosednji vasi. Bil sem prav prijetno presenečen, kako so organizatorji rutinirano izpeljali tekmo, čeprav je bila šele tretja po vrsti. Glede na slabo vreme, je bila presenetljivo dobra udeležba. Poleg otroškega teka, sta bili dve dolžini za odrasle in sicer na 5600 in 10600m. Prilagam link, ki je bil na razpolago še preden sem bil doma in vsebuje kompletne rezultate, fotogalerijo in poročilo. Izziv odmevnejšim organizatorjem, kjer včasih za vse te podatke brskam po netu tudi še teden po tekmi... :-- www.facebook.com/notes/slovenski-marato ... 9643842324
Uporabniški avatar
 majcka
#351656
TONEK napisal/-a:Hvala, Vencelj!


Kaj Tonek? A si se prelevil v cestnega tekača? Ti je ravnina prirasla k srcu? Ljubljana, Mengeš...vse ravno. Na Valvasorju si bil pa pogrešan. :shock: :shock:
Uporabniški avatar
 vencelj
#351666
majcka napisal/-a:
Kaj Tonek? A si se prelevil v cestnega tekača? Ti je ravnina prirasla k srcu? Ljubljana, Mengeš...vse ravno. Na Valvasorju si bil pa pogrešan. :shock: :shock:


Tone dela po programu oz. dela taktično :!: Na vseh gorskih tekih je natreniral moč in vzdržljivost, sedaj pa pred začetkom KZTL na ravninah brusi hitrost :!: To bo letelo :!: :juhuhu: :juhuhu:
 TONEK
#351668
Vencelj, ti si za štose. Vsekakor danes teden v Domu na Kališču kakšno rečeva.
Uporabniški avatar
 vencelj
#351771
vencelj napisal/-a:
TONEK napisal/-a:Vencelj, ti si za štose. Vsekakor danes teden v Domu na Kališču kakšno rečeva.


Vsekakor...če bom prišel. :roll:


Zdaj je jasno, da nič ne bo, o tem pa na http://vencelj-sportnik.blogspot.si/201 ... prema.html
 TONEK
#351778
Vencelj, zgoraj omenjeno ¨kanadio¨ sem nabavil v novi domžalski trgovini Hervis Arkadia za 50€. Za kovinske čepke, ki ti manjkajo na starih copatih pa pobaraj Loni, mogoče jih ima še kaj.
Damo ti prosto do Krvavca, 27. 11.! :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA