Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 zz topka
#351698
Zadnji tekmovalci ( zdej boste rekli, da to sploh niso tekmovalci 8) ), no, pa naj bojo udeleženci, so prišli v cilj po DEVETIH URAH IN ČETRT!!! :oops:
Pa se mal sprašujem, :roll: kakšne gavge Slika bi naštimali pri nas za te malovečkasne? :shock:
Ker pr nas pa......bo kmali še 4 ure preveč cajta za rabit za maraton odpravt.... :twisted: :D
Adijo, Zdravc, za zajčka! :lol:
Uporabniški avatar
 majcka
#351705
zz topka napisal/-a:Zadnji tekmovalci ( zdej boste rekli, da to sploh niso tekmovalci 8) ), no, pa naj bojo udeleženci, so prišli v cilj po DEVETIH URAH IN ČETRT!!! :oops:
Pa se mal sprašujem, :roll: kakšne gavge Slika bi naštimali pri nas za te malovečkasne? :shock:
Ker pr nas pa......bo kmali še 4 ure preveč cajta za rabit za maraton odpravt.... :twisted: :D
Adijo, Zdravc, za zajčka! :lol:


Ti bouhca. U tem cajti pa še jest maraton odlaufam - pardon odmaširam. :lol: Pr nas je pa še GM4O na krajši cajt naštiman. Kaj ko bi jaz naslednjič raj v NY?
 spela*
#351730
zz topka napisal/-a:Zadnji tekmovalci ( zdej boste rekli, da to sploh niso tekmovalci 8) ), no, pa naj bojo udeleženci, so prišli v cilj po DEVETIH URAH IN ČETRT!!!



No, saj tekmovalci to res niso, ker ne verjamem, da s komer koli tekmujejo, maratonci pa ja. ;)
Uporabniški avatar
 majcka
#351737
spela* napisal/-a:
zz topka napisal/-a:Zadnji tekmovalci ( zdej boste rekli, da to sploh niso tekmovalci 8) ), no, pa naj bojo udeleženci, so prišli v cilj po DEVETIH URAH IN ČETRT!!!



No, saj tekmovalci to res niso, ker ne verjamem, da s komer koli tekmujejo, maratonci pa ja. ;)


Upam, da ne bom dolila olja na ogenj, ker ga je že v nekaterih drugih temah preveč, zato poudarjam, da je to zgolj moje mnenje.

Tekmovalec, ali kakorkoli ga imenujemo, tistega, ki potrebuje 9,5 ur na maratonu, je lahko turist, zgolj podpora nekomu ali pa tekmovalec, ki dejansko tekmuje s seboj ali drugimi 'demoni'. Kaj pa vemo, kaj gre človeku po glavi.
 TONEK
#351740
Samo moj ogenj bo bolj podžgal, kot tvoji plamenčki.

Prepoved nastopa naslednje leto, kdor preseže 6 ur. :D :-- :drink
Uporabniški avatar
 majcka
#351742
TONEK napisal/-a:Samo moj ogenj bo bolj podžgal, kot tvoji plamenčki.

Prepoved nastopa naslednje leto, kdor preseže 6 ur. :D :-- :drink

Pa ne če imajo limite postavljene tako, da ga z 9,5 še vedno ujameš. :FO: :FO: :FO:
Uporabniški avatar
 zz topka
#351744
TONEK napisal/-a:Samo moj ogenj bo bolj podžgal, kot tvoji plamenčki.
Prepoved nastopa naslednje leto, kdor preseže 6 ur. :D :-- :drink

Tonek, si pa lump.... Sploh mi ne privoščiš maratona.... :twisted: :lol:
Glih lepo ga bi prehodila v tem cajti in še par minut... :twisted:
 TONEK
#351745
Damjan pa v skrbeh v cilju.
Stavim, da tudi 10% udeležencev te tekme ne doseže tvojih številk - 3600km horizontale, 134km vertikale pa je procent še veliko nižji. :clap:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA