Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 lenči
#352223
Nočni "Sladki" so tudi pravo doživetje .... danes ne 6 ur, ampak 6 krogov :D :laola :laola

Migajte polžki, migajte :laola
Uporabniški avatar
 Asparagus
#352237
V novi jakni, novih supergah in novih pajkah bom migala še bolj :oops: .
Uporabniški avatar
 solatka
#352425
Po doooooooolgeeeeeem času sem vas prišla pozdravit in prebrati, kako ste pridni. :clap: :clap: :clap:

In po še daljšem času lahko napišem, da redno tečem. Ok, najbrž s svojim tekom izpadem še iz polžje kategorije ... ampak veste kaj .... tako hudo ponosna sem nase, kot nisem bila že zelooooo doooolgo ne.

Nisem pa ponosna spljoh, da me je do rednega teka (vsak dan gre dete v vrtec, potem pa mama en krog) privedla huuuuda bolečina v hrtenici (prejšnji teden nisem mogla niti vstati, kaj šele se vzravnati - vse skupaj pa se vleče že od julija - jap, eni imamo straaaaašno dolgo lajtngo). In najboljše pri vsem tem je, da sem se prejšnji teden razjezila. Ampak res razjezila sama nase. Pišuka še 40 nisem, a hodim pa ko en 90-letnik - pa še tisti so večinoma v boljši koži kot jaz prejšnji teden). In sem se prisilila k teku. No ... prisilila sem se, da sem cela sključena od bolečin naredila 3 tekaške korake, pa potem 500 m hodila. Naslednji dan je bilo "tekaških korakov" malo več ... danes pa sem prvič pretekla cel krog (pa da ne bo kdo od navdušenja dol padel - krog je dolg 2 km). In ... bolečina je za 70% manjša.

In ... majke mi ... oktobra 2017 bom na LM odtekla svojo prvo polovičko. Pa če se cel svet na glavo postavi!!!

Polžki, zakon ste.
Uporabniški avatar
 Asparagus
#352443
solatka napisal/-a:(vsak dan gre dete v vrtec, potem pa mama en krog)


Čestitam :clap:

Jaz pa priznam, da se mi letošnjega decembra ne da :( . Prav prepričevati se moram, da bo prišlo še slabše vreme, da se bom slabše počutila in imela resen razlog, da ne grem ven.
Uporabniški avatar
 janika
#352445
Bravo solatka, kar pogumno naprej, za bolečine v hrbtu priporočam vaje za hrbet, drugače pa čimmanj asfalta, raje tek po mehki podlagi, pa ne preveč navzdol nabijat. Otroke pa čimmanj nostit in dvigovat...drugače tudi mi polžki malo migamo, da bomo drugo leto odtekli kakšen polmataron...pa Sladkih 6...
lp
Janika
Uporabniški avatar
 pajo
#352447
janika napisal/-a:Bravo solatka, kar pogumno naprej, za bolečine v hrbtu priporočam vaje za hrbet, drugače pa čimmanj asfalta, raje tek po mehki podlagi, pa ne preveč navzdol nabijat. Otroke pa čimmanj nostit in dvigovat...drugače tudi mi polžki malo migamo, da bomo drugo leto odtekli kakšen polmataron...pa Sladkih 6...
lp
Janika

Janika kar je sladkega je bilo... Ostajajo samo še spomini. :--(
Uporabniški avatar
 pajo
#352449
Asparagus napisal/-a:
solatka napisal/-a:(vsak dan gre dete v vrtec, potem pa mama en krog)


Čestitam :clap:

Jaz pa priznam, da se mi letošnjega decembra ne da :( . Prav prepričevati se moram, da bo prišlo še slabše vreme, da se bom slabše počutila in imela resen razlog, da ne grem ven.

Alenka sam pa ravno sedaj ne glede kako vreme je uživam na polno!
Uporabniški avatar
 lenči
#352462
Solatka, naša draga idejna ustanoviteljica in pobudnica :laola :laola :laola :laola :laola :laola :clap: :clap: :clap: :clap: .... itak sama veš, da je tek zakon :clap: ...in samo nadaljuj, pa javi se kaj, da bomo tudi mi deležni tvojega veselja :laola :laola
Uporabniški avatar
 lenči
#352463
pajo napisal/-a:Janika kar je sladkega je bilo... Ostajajo samo še spomini. :--(


Ja, za večino, jaz se pa še lahko "sladkam" :lol: :D
Uporabniški avatar
 lenči
#352464
Asparagus napisal/-a:
solatka napisal/-a:(vsak dan gre dete v vrtec, potem pa mama en krog)


Čestitam :clap:

Jaz pa priznam, da se mi letošnjega decembra ne da :( . Prav prepričevati se moram, da bo prišlo še slabše vreme, da se bom slabše počutila in imela resen razlog, da ne grem ven.



No, takole pa ne gre, sicer si mi trenutno malo predaleč, a vendar, imaš idealne pogoje za tek, torej, ven in migat :-- :laola
 spela*
#352465
Asparagus napisal/-a:
solatka napisal/-a:(vsak dan gre dete v vrtec, potem pa mama en krog)


Čestitam :clap:

Jaz pa priznam, da se mi letošnjega decembra ne da :( . Prav prepričevati se moram, da bo prišlo še slabše vreme, da se bom slabše počutila in imela resen razlog, da ne grem ven.


Tudi meni ne. No, bolj je to, da nimam časa.
Slabe vesti pa nimam, ni vse v teku. ;)
Uporabniški avatar
 Asparagus
#352472
Pa je šlo, tudi z vašo spodbudo, nekaj kilometrov po praznično okrašeni Litiji :D . Čez vikend pa pri belem dnevu in ob lepem vremenu proti Kresnicam. :D
  • 1
  • 374
  • 375
  • 376
  • 377
  • 378

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA