polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

Uporabniški avatar
 Vreme
#352720
Vau, to pa so km, pa čeprav "samo" pohodniški. :clap: :clap:

Moji nisi omembe vredni, mogoče pa letos bolje bo :D
Uporabniški avatar
 majcka
#352736
Topka mene vsakič hoče sprovocirat, da je treba napisat inventuro. Saj mogoče to niti ni tako zelo neumno. Jaz bom naseznamila bolj kot ne tekmovanja ali druga skupna srečanja, ker za kake resne treninge ali redne terene sem prelena in jih niti vseh ne beležim. Takole nekako:

Januar: Knap trail (Forhajerska), ki sem ga klavrno zaključila po dobrih 35 km (od cca 46 km skupne poti)

Februar: 8 ur Slivnice, kjer sem se zabavala dobrih 25 km, Valentinov tek na Kokoš

April: Najnaj21(21 km) in 100 milj Istre (108 km proga)

Maj: UTVV (51 km), KBK (15 km)

Junij: Tek na Ratitovec (7,5 km), GM4O ki se je klavrno zaključil v Hudajužni po cca 26 km,

Julij: Risnjak trail (30 km), Sljemenski krug (14 km),

September: Tek na Črno prst (cca 6 km), SLO 100 (cca 100 km)

November: Valvasorjeva Ultra (celih 23 km), Rašica trail ( cca 20 km)

To je od tekmovanj cca vse. Od netekmovalnih pa:

Netekmovalno druženje na Knapovski poti za 8 marec (23 km), Badjurova krožna pot (del - 73 km) Parkrat na Janče - od doma, PST v družbi še nekaj takih, Moravška planinska pot, Ogledna tura za Knap trail, ogledna tura za novi KBK....in nekaj (če lahko tako rečemo) treningov.

V primerjavi s prejšnjimi leti ne samo korak ampak cel skok naprej (od tistega, kar se je dejansko zabeležilo z uro je zacahnanih švoh 1400 km v dolžino in okrog 20 km +- v višino). Zdaj bomo pa videli, kaj se bo zgodilo v 2017.
Uporabniški avatar
 vencelj
#352766
Hvala, majcka, čeprav... :roll: ...tega bi se zlahka navadil. Kot upokojenec, brez vsakodnevnih obveznosti...niti na to mi ni bilo treba misliti, da moram na kakšno tekmo, migal sem pa več, kot prejšnja leta (če odmislim službo, seveda).
Pravzaprav mi ni bilo nič hudega :juhuhu:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA