Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 arči
#354080
Šele sedaj sem prebrala, da je obvezna oprema na 50 km samo startna številka.
Kako lepo. Jaz ima tako majhen nahrbtik in da bi v soncu notri tlačila še vetrovko...se mi ne dopade.
Ali je organizirana kakšna ogledna tura? Pot od Vipavskega križa do Gradišča ne poznam, kakšen komentar bi bil dobrodošel.
Srečno na teku.
 TONEK
#354083
Lani ni bilo daleč od tragedije. Naj ti Loni razloži.
 arči
#354084
Ja, vem, sem bila lani na 25.
V času našega teka je bilo zelo soparno, še dobro, da ni bilo sonca, ker bi se skuhala ali pa meni niso tiste vlažne temperature pasale.

Na podelitvi je bilo sončno, kasnej pa ur nebes.

Vetrovka gor ali dol, trasa, trasa me zanima.
Pozdravček
Uporabniški avatar
 majcka
#354085
Trasa gre malo gor in malo dol....malo po asfaltu, nekaj po gozdnih poteh in deloma po malo ožji planinski poti. To je do Podnanosa. Nič krepkega, tako na žagico narejen teren. Nekaj je sence, precej je pa tudi sončne poti. Od Podnanosa gre pa počez proti lovski koči in potem na Plešo, ves čas navzgor...tudi deloma po cesti in deloma po planinski poti. Z nanosa do Abrama gre spet malo gor in precej dol po pašnikih in deloma po makadamski cesti, od Abrama dol pa po makadamski cesti in skalnati planinski poti navzdol.

A bi približno bilo??? Ali je bilo še kaj v mislih?
Uporabniški avatar
 majcka
#354094
zz topka napisal/-a:A, tko, pravš, da gre potka? Malo gor, malo dol, malo sem, malo tja, mal po takem, mal po drgačnem..
Agha, zdej se bom pej lažje odločla.... :lol:
P.S. To je samo za hec napisano, za mal relaxa :--


Hotla sem pač povedat, da ni nič kaj zelooooooo groznega. Še najgrozovitejši je odsek med Podnanosom in Plešo. :mrgreen:

Kaj se maš pa ti tko dolgo za odločat??? Plačej že to 50-ko, pa je.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA