Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
#354634
Vem, da sem pred časom že brala podobno temo na tem forumu, a je ne najdem več. Kje na spletu, če sploh, kupujete tekaško obutev: da je cenovno ugodno + preverjeno zanesljivo?
hvala, lp
#354647
Jaz kupujem na 21run, Sportshoes pa Wiggle.
Je tako, da je potrebno spremljat skoraj dnevno, pa vcasih malo na zalogo kupovati. Tako se mi je zadnje case primerilo, da sem dal za 3 pare superg, za katere bi pri nas placal 250€, vsega skupaj 130€ (vkljucno s postnino). Je pa treba poznati cevelj in tocno stevilko, ki ti ustreza.
#354648
Charly01 napisal/-a: poštnina nad 100€ je brezplačna, rok dostave ca. 5 dni.
Zaupanja vreden prodajalec.
Če plačaš v avstralskih dolarjih, je poštnina brezplačna že nad 50 AUD, kar je cca 35 EUR. Če plačaš s kreditno kartico je itak vseeno v kateri valuti plačaš, saj ti banka pretvori po svojem tečaju.


Za vse omenjene trgovine se splača pogledati še za raznimi kuponi za popust, ki se dobijo po spletu. Sploh Wiggle in 21run imata precej tega, sportsshoes boj redko.
#354649
jorgamesh napisal/-a:Če plačaš v avstralskih dolarjih, je poštnina brezplačna že nad 50 AUD, kar je cca 35 EUR. Če plačaš s kreditno kartico je itak vseeno v kateri valuti plačaš, saj ti banka pretvori po svojem tečaju.


Hvala za tale nasvet @jorgamesh.

Ja, potrebno je spremljati več strani in ko najdeš pač kupiš na zalogo (jaz imam v omari ponavadi vsaj dva para, je pa res, da jih na leto "porabim" 3-4 ).
Potrebno pa je vedeti, da za ceno 50€ ne dobiš najnovejšega modela, ampak je to model prejšnje ali pred-prejšnje sezone, vendar, če je bil takrat dober zakaj nebi bil tudi sedaj. Na spletu je veliko lažje spremljati več trgovin in najti "ostanke" po smešnih cenah kot pa hoditi po trgovinah. Zelo ugodno se da recimo dobiti tudi tekaško uro.
Vse strani, ki so bile že omenjene so svetovno znane in zaupanja vredne. Tudi reševanje reklamacij vas bo zelo pozitivno presenetilo, čisto druga zgodba kot pri nas. Ker imajo za razliko od naših trgovin vse na zalogi, je tudi dobava ponavadi hitrejša.

Pred leti sem največ kupoval na Wigglu, vendar se mi zdi, da niso več tako ugodni. ProDirectRunning ima kar dobro ponudno, največ pa kupujem pri SportsShoes-u. Priporočam tudi BergFreunde, kjer imajo sicer bolj plezalno, treking in pohodniško opremo, vendar sem tukaj dobil Suunto Ambit po zelo ugodni ceni.
#354651
Vseeno se drži nasveta in ne nakupuj modelov copat, ki jih ne poznaš, oziroma jih nisi sprobala v trgovini. Za copate je to zelo pomembno, pri ostalem ne toliko. Sicer se da pri vseh teh trgovinah enostavno urediti vračilo, vendar je s tem vseeno dodatno delo in tudi strošek poštnine za vračanje artikla.

@Charly01

Wiggle je recimo top za gele. 20 kosov high5 gelov za manj kot 7 EUR pač ne dobiš kar povsod. :D
#354667
jorgamesh napisal/-a:Vseeno se drži nasveta in ne nakupuj modelov copat, ki jih ne poznaš, oziroma jih nisi sprobala v trgovini. Za copate je to zelo pomembno, pri ostalem ne toliko. Sicer se da pri vseh teh trgovinah enostavno urediti vračilo, vendar je s tem vseeno dodatno delo in tudi strošek poštnine za vračanje artikla.


Hvala za opomnik :D
Pri kupovanju prek spleta me včasih navdušenost malo zanese. Tako da hvala za tole. Bom imela v mislih
#354668
cilla napisal/-a:
jorgamesh napisal/-a:Vseeno se drži nasveta in ne nakupuj modelov copat, ki jih ne poznaš, oziroma jih nisi sprobala v trgovini. Za copate je to zelo pomembno, pri ostalem ne toliko. Sicer se da pri vseh teh trgovinah enostavno urediti vračilo, vendar je s tem vseeno dodatno delo in tudi strošek poštnine za vračanje artikla.


Hvala za opomnik :D
Pri kupovanju prek spleta me včasih navdušenost malo zanese. Tako da hvala za tole. Bom imela v mislih


Če plačuješ preko PayPal, dobiš poštnino za nazaj vrnjeno
#363936
vinkop napisal/-a:kaksne imate izkusnje kadar ste nakupovali preko sportsshoes ali startfitness? sam imam namen kupiti mizuno wave emperior 3, ker v Sloveniji so s tem modelom bolj slabo zalozeni.

Večinoma kupujem prek sportshoes in imam samo lepe izkušnje. Dvakrat sem vrnil blago, ker sem naročil napačno številko. Ob nakupu je priložen tudi list za vračilo, kjer obkrožiš razlog zamenjave. Lahko se odločiš za drug par ali pa za vrnitev denarja.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA