Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 Radolca
#355303
Živijo,
Z boljšo polovico sva se letos, po parih sušnih letih v Škofji loki, udeležila štafete. Draga 4, jaz pa 6 km. Kar dobro sva opravila s progico. Razgibana trasa, veliko vzpodbujevalcev :laola in odlično izpeljana prireditev.
Je bil še kdo v Loki :?:
Uporabniški avatar
 pajo
#355305
Itak! Me je žena spraševala če poznam... Ji je bilo nekam znano pa ni vedela kam bi te dala. :D
Nazadnje spremenil pajo, dne 20 Jun 2017, 07:07, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Radolca
#355306
sej res Pajo, mi je naša rekla, da si med častnimi tekači :D
srečal sem pa še dragico in štefana, ostalo je pa itak premlado za naša mlada leta :lol:
 mrjauka1965
#355317
Bilo je odlično, kot vedno. Odgomno navijačev, super označena trasa, vzdušje... Skoraj za 2 minuti popravila lanski čas.... 44.26, zelo zadovoljna.
Uporabniški avatar
 pajo
#355323
Radolca napisal/-a:sej res Pajo, mi je naša rekla, da si med častnimi tekači :D
srečal sem pa še dragico in štefana, ostalo je pa itak premlado za naša mlada leta :lol:

Bog ne daj, da se midva ne pojaviva na tem teku. Zamera do groba! :mrgreen:
 svizec65
#355340
Lepo poročilo, je res, tek 4-ih mostov vsi hvalijo, sam se pa za ta tek kar ne morem zmotivirati, mogoče zato, ker se kot domačin po trasi teka vsak dan vozim med dnevnimi opravki in je bolj zanimivo teči v kakšnem drugem kraju. Sicer se mi pa zdijo ti teki po raznih mestih v Sloveniji vse bolj skomercializirani, se bojim, da se bo s časom izgubil njihov prvotni namem, ki je bil približati tek ljudem. LP :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA