Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 bossteb
#355360
Peter, tole tvoje poročilo da človeku občutek, pa zakaj tak "pesimističen" uvod, saj je ja vse enostavno. Te pač malo boli ahilova, pa kaj bi to (in podobne izjave). :--
Norc! 8)
LEGENDA! :clap: :clap: :clap:
:laola

Previdno s temi svojimi poročili, da ne bodo neultraši dobili napačnega vtisa. Sam se komaj začenjam v teh vodah, pa mi je vse čisto drugače jasno kot pred enim letom, ko je bila moja najdaljša preizkušnja 44 km ceste. :lol: :lol:

Še eno izven teme: kakšno žavbo, vazelin ali kaj uporabljate za daljše teke. Ker jaz se trudim v pajkicah do sredine stegen, da nisem cel odrgnjen, pa bi rajši samo v hlačkah, ampak me po 2 urah že vse peče po stegnih, kasneje tudi drugje. :P
 TONEK
#355362
Pero, kapo dol, itaq.
Petrov zapis mi je dal eno idejo. Kaj ko bi ti, Valentina, (za pir ali dva) naredila malo evidence in tale :mrgreen: running :mrgreen: od leta dvadva malo pošlihtala, pa ne po rezultatih, to je že, ampak po prisotnosti. :P
 d2i23
#355394
Pa saj res težko verjamem, da se ne najdem na nobeni fotki... Samo ZZ Topka me je ujela :D
A je kdo zasledil fotografije iz cilja. Sem imel občutek, da so nas vse poslikali, ko smo šli čez cilj?
 BojanSverko
#355528
Saj vem, da je že malo pozno, ampak letos je bilo bolj malo poročil iz UPT-ja. Pa da ne odpiram nove teme in če se komu bere, prilimam povezavo kar tu, za Perotom :wink:

https://bojansverko.blogspot.si/2017/07/ultra-puseljc-trail-2017.html

Čestitke še 1x vsem na vseh progah in pohvale organizatorjem, prostovoljcem in vsem na okrepčevalnicah, še posebej pa Tediju in Jožkotu za še en lep dogodek!

lp, bojan

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA