Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#356722
Jubilejni 20. gorski tek na Nanos. Zadnji v sklopu lige PGT za leto 2017.
Baje je bilo od drugega do petega mesta pri moških še vse odprto. No, zdaj je, kar je. :D
Vreme idealno za tek. Na štartu nekaj čez 70 tekačev.
Kar nekaj jih je prišlo direkt iz včerajšnje Šmarnce: Alič, Macuh, Mihaela, moj ZZ.... :clap: :clap: :clap:

Zmaga Simona Aliča in Klementine Lemut.
Klementina je postala tudi lastnica novega rekorda proge. :clap: :clap: :clap:
Sama sem imela tudi dvojni delovni dan - vikend.
Navijačice in škljocarke.
Lep tek, tudi lepo organiziran, le to mi ne gre v račun, da nikakor ni bilo "odpuščeno" dvema tekmovalcema, ki sta bon za hrano pozabila v avtu, in bi jima zato lahko pogledali skozi prste. Konec koncev so pašto najbrž skuhali tudi zanju..., No, pa še mal paradajz šalše za vegete bi tudi lahko bilo. :shock:
Do pašte sta prišla šele po dolgem prosjačenju in enih in drugih... ker hkrati so bli ta glavni vsi in nobeden... za prosit odpuščanja....
To mi je šlo zelo v nos...pa se moram skihat.... 8) Zdej pa ....poslušaj jih, mati... kaj si pa ti msiliš, da si.... :evil:

Drugače pa lepa tekma, dobra organizacija, če je še dan lep, je pa itak že vse preveč perfekt.
Z mojim sva jo po podelitvi mahnila še do Abrama.
Zato malo zamujam z objavo fotk s proge.
https://photos.google.com/share/AF1QipO ... lNdU9waVln

Čestitke vsem! :laola
#356728
Valentina:
čestitke tudi tebi - za danes in celo sezono! :clap: :clap: :clap:
Smo jo tudi mi trije urezali čez Nanos, pa mimo tvojega ex "srčnega" hriba, pa čez Zemono, mimo Ajd. vsak v svojo vas. :D
Potem je za super dan na sončku pašala ena :drink .
Pa po avto nazaj v Podnanos in kmalu - :arrow: Lj!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA