Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 zz topka
#359326
Tonek, glej da si moj pokal na varno spravil! :lol:
Sem čakala in računala točno, kdaj prideš v cilj, da te vidim,..ker je kazalo v živo livestream...da te posnamem kar z mobijem, da ti pošljem posnetek na mail...
In jej, sem jezna :evil: .... točno, ko sem zaslišala Majčko v cilju, kako je začela kričat... sem vedla, da si to ti ( sem zračunala :D ), se naštimam.... in puf... se preselijo s kamero v komentatorski prostor... :evil:
Pa je šel posnetek.... :twisted:
Drgač pa še enkrat vsem en velik poklon! :cast: :cast: :cast:
 TONEK
#359327
Valentina, pokal na varnem, sem se pa zdajle kar nekajkrat pogledal v ogledalo in mislim, da kar bolje izgledam, kot bi na posnetku. :D Res ti hvala za trud. Piri se seštevajo.
Ja, tudi ženi sem dal napačen podatek predvidenega prihoda v cilj, in se je takrat šele z vnukinjama vozila z vlakcem s Katora. Skoraj je prišlo do solzic...
Uporabniški avatar
 majcka
#359329
zz topka napisal/-a: točno, ko sem zaslišala Majčko v cilju, kako je začela kričat...


Slika

A tko glasna sem bla????
Uporabniški avatar
 zz topka
#359330
Ne sam slišana, tudi videna si bla zelo, Majči...
Imam dokaze:
Slika
Povem sam eno malenkost, k sem jo jast opazla... :shock:
npr, ko so tekmovalci prihajali v cilj, so se morali kar hitro umaknit naslednjim prihajajočim,... jih je organizator kar hitro poslal v "zakulisje".
Ma, ko je pa pršu naš Zdravkec,....ma on je pa no limits lohk klepetal z vama tja čez.... 8) :lol:
Imam dokaze:
Slika
:lol: :-- :D
 bossteb
#359332
Ja jaz sem bil eden tistih, ki je precej precenil svoje moči. Lahko bi rekel, da se je pri meni dogajalo vse en teden, ali prepozno ali prezgodaj. En teden prezgodaj se je tale Istra pojavila na koledarju, o prepozno govoriti pa ni vredno izgubljati besed.

Vsekakor bom še poskusil, verjetno čez dve leti, mogoče pa že drugo leto. Zdržal sem celih 25 km do Prodola, ampak videl sem dovolj, da me še mika. Potem, ko sem najavil odstop, sem se z dvema prijaznima japonskima "support team of boss from Singapore" odpeljal v dolino, kjer sem zaključil svojih 100 milj Istre še s tekom od Moščeniške Drage do Lovrana, da pogledam še štart modrih.
:laola

Čestitke vsem za uspehe, tistim pa, ki vam ni šlo po pričakovanjih, ne vrzite puške v koruzo. :clap: :clap: :clap:

Pravkar sem poskusil Ultrabeer, ki smo ga dobili ob prijavi in moram priznati, da je izvrsten. :drink
 bossteb
#359334
Je, pa na srečo ne tekaška (da nimajo fovš jeziki za govorit). Zdaj že skoraj sanirana, ampak ja, skoraj.
Sem te videl na štartu v Lovranu, pa ti nisem hotel dajati potuhe s tem, da ti povem, da sem odpadel na rdeči. Sem pa navijal zate in za vse ostale naše!
:clap:
Uporabniški avatar
 majcka
#359336
bossteb napisal/-a:Je, pa na srečo ne tekaška (da nimajo fovš jeziki za govorit). Zdaj že skoraj sanirana, ampak ja, skoraj.
Sem te videl na štartu v Lovranu, pa ti nisem hotel dajati potuhe s tem, da ti povem, da sem odpadel na rdeči. Sem pa navijal zate in za vse ostale naše!
:clap:


Pa se je meni tudi v enem trenutku zazdelo, da si bil...samo nisem bila čist ziher in nisi mi pasal v kontekst! Škoda, da se nisi pofočkal.
 TONEK
#359368
Noge zdrave, copate suhe, medalja visi..., nisem pa več tako zelo prepričan, da me ob letu osorej tam ne bo :mrgreen:
(mogoče kdo ve, če že obstaja kakšen link slik pri(tekov :D ) v cilj)?
 TONEK
#359371
Topka, kam me spet podiš? Poročila bodo ob pol štirih, jaz imam pa bolj vprašanja!
 TONEK
#359374
Tud kroniki mormo živt.
Malo me mika Čaven konec meseca. Šparaj glasilke zanj in me malo manj kregaj!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA