prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 Jure18
#343925
tabonir napisal/-a:
ris9 napisal/-a:No ceno sem že opazil na spletu :oops: :oops: :oops: ufuf


To je glavni razlog, da še nisem "sprobal" On-k!
Zelo težko se jih dobi za nek "normalen" denar. Trenutno tečem v copatih Brooks Transcend, ki so stali 80,15€ s poštnino vred! Za copate ON pa hočejo.....€.


Tako je, cena je glavni dejavnik tudi pri mojem "odhodu drugam" - nekako se mi ne zdi smiselno dajat več kot 100€ za copate(se že za to dobi kar lepa izbira).
 MaliFric
#344145
tabonir napisal/-a:
ris9 napisal/-a:No ceno sem že opazil na spletu :oops: :oops: :oops: ufuf


To je glavni razlog, da še nisem "sprobal" On-k!
Zelo težko se jih dobi za nek "normalen" denar. Trenutno tečem v copatih Brooks Transcend, ki so stali 80,15€ s poštnino vred! Za copate ON pa hočejo.....€.

Jaz sem v Celju dobil ON za 96€, ker so imeli akcijo 20% (120€ na 96€). Spremljaj, imajo velikokrat akcije..
 alpek
#344279
A je kdo tukaj, ki uporablja ON-ke pretežno za tek po makadamu. Kateri model in kako ste zadovoljni z obrabo/kvaliteto?
Pri moji tehniki se mi najbolj obrablja zunanji prednji del stopala.
Trenutni copati mi zdržijo cca. 600 km v povprečju.
 SimonG
#344303
alpek napisal/-a:A je kdo tukaj, ki uporablja ON-ke pretežno za tek po makadamu. Kateri model in kako ste zadovoljni z obrabo/kvaliteto?
Pri moji tehniki se mi najbolj obrablja zunanji prednji del stopala.
Trenutni copati mi zdržijo cca. 600 km v povprečju.


imam cloudrunner, že drugi par, tečem pretežno po makadamu, 90kg...prvi par je po cca 700km izgledal že precej bogo, oblački totalno zbrušeni, ampak sem pristajal v glavnem na peto... Potem sem izboljšal tehniko, sedaj pristajam pretežno na prste/sprednji del stopala, drugi par pa po 450km še vedno izgleda kot nov... Priporočam
 stari bor
#344353
alpek napisal/-a:A je kdo tukaj, ki uporablja ON-ke pretežno za tek po makadamu. Kateri model in kako ste zadovoljni z obrabo/kvaliteto?
Pri moji tehniki se mi najbolj obrablja zunanji prednji del stopala.
Trenutni copati mi zdržijo cca. 600 km v povprečju.

CLOUDCRUISER bi znali biti tapravi.Po dveh mesecih uporabe zmernega tekača so potrdili obetano stabilnost,udobnost in robustnost.Debelejši oblački pa tudi obetajo kakšen kilometer več.
Uporabniški avatar
 Mih@
#348183
GTA napisal/-a:Do poletja, ko bo tudi ON predstavil tri povsem nove trail modele.

@GTA, je kaj novega na tem področju? Tazadnim surferkam bo pri 700km zdaj zdaj pocil oblacek :D
Rabim nekaj za asfalt/makadam/gozdna pot, pa ne vem a bi tanove surferke al Cloudflyer al se mal pocakam na nove modele.
 stari bor
#348185
stari bor napisal/-a:Debelejši oblački pa tudi obetajo kakšen kilometer več

Ne obetajo več :bum: .Rahlo tečno postaja to s počenimi oblački.Imam že pol omare zgoraj še brezhibnih copat ON s počenimi oblački.Za hojo pa itak niso bogvekaj,razen da bom imel kmalu za vsak dan druge.Je vsaj pri cloudflyer z več oblački kaj upanja?GTA?
 MaliFric
#348868
stari bor napisal/-a:
stari bor napisal/-a:Debelejši oblački pa tudi obetajo kakšen kilometer več

Ne obetajo več :bum: .Rahlo tečno postaja to s počenimi oblački.Imam že pol omare zgoraj še brezhibnih copat ON s počenimi oblački.Za hojo pa itak niso bogvekaj,razen da bom imel kmalu za vsak dan druge.Je vsaj pri cloudflyer z več oblački kaj upanja?GTA?

Zanimivo, meni sicer niso počuile, so pa se čisto stisnili oblački na zunanjem delu stopala. Po občutku pri teku so se sicer dobro obnesli, ampak tudi mene so malce razočarale z premalo kilometrino, kajti pred njimi sem imel Nike Airmax, ki so pretrpele vsaj tretjino več kilometrine. Ne vem, razmišljam o Pegasusu kot nasljednji opciji.
Uporabniški avatar
 Mih@
#349763
Kratko poročilo s terena - po ~300km še vedno zelo navdušen nad novim Cloudventure.

Podplat se odlično obnese po mokrih gozdnih poteh - testiral sem ga sicer samo na razmočeno Šmarno, ampak z gladkimi skalami je opravil precej bolje kot Salomon speedcross 3.

Copat je malenkost trši, kar mi osebno zelo odgovarja tudi po asfaltu/betonu, sam občutek na nogi pa je zelo podoben CloudSurferkam.

Oblački so malenkost "nižji", kot so bili pri prejšnjih generacijah, kar se bo (upam) poznalo v daljši življenjski dobi.

Skratka zaenkrat zelo zadovoljen :)
 MitjaC
#355923
Pozdravljeni!

Kakšna pa je kaj širina copata v sprednjem delu, a sodi med širše modele ali ožje?

LP Mitja
Uporabniški avatar
 Taubi
#360047
Da malo obudim temo - kako se kaj obnesejo novi modeli ON

Do sedaj sem tekel na Soucony Fastwitch, pa bi malo zamenjal.

Predvsem me zanima če se res oblački uničijo tako hitro.
Uporabniški avatar
 Mih@
#360049
Jaz prisegam na Cloudflow. Oblacki na teh modelih ne pokajo, ker so sedaj narejeni iz EVA pene, in ne vec iz gume. Vsec mi je, ker je lahek in udoben.
Uporabniški avatar
 Mih@
#360051
To pa se nisem probal. Je izven mojega price rangea pa tudi ne tečem tok hitr :D
Ampak tech je podobn oz boljši pa kakor vem ima dobre reviewe.
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA