prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#358419
Pozdrav!

Že res, da je sneg na Goladi. Ampak to ne moti na poti. :) Včeraj sem poslušal vremensko in gledal blede poizkuse sonca, da bi premagalo oblake in sem se v hipu odločil, da ponovim torkovo vajo. Začel sem sicer nekoliko telečje. Na srečo so se noge hitro ogrele in sem lahko užival v teku. Včeraj proga ni bila blatna (vsaj pretirano ne) in tudi ego meter je vabil pa se mu nisem pustil premamit. Hitrost je bila zadovoljiva, dihal sem (in to globoko) in v resnici se mi je zdelo, da sem prehitro nazaj. Dovolj je bilo. :) Jutri bo priložnost za preizkus derezic in hitre hoje. Obnova sledi. ;)

Lp, oranzni slon
#358466
Pozdrav!

V soboto sem imel dovolj telovadbe na domačem dvorišču in zato se je nedelja izkazala s pohodom (ogledom) po poti Golade. Klanec je splužen in kopen, nadaljevanje pa je shojena potka. Sem ugotovi, da je sneg odličen pomočnik pri vadbi ravnotežja. In tudi manj km je potrebnih za enak učinek vadbe. :) Skratka same dobrobiti. ;) Derezic nisem potreboval.
V torek sledi nadaljevanje. :) Morda z gamašami po celem snegu.

Lp, oranzni slon
#358643
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!

V soboto sem imel dovolj telovadbe na domačem dvorišču in zato se je nedelja izkazala s pohodom (ogledom) po poti Golade. Klanec je splužen in kopen, nadaljevanje pa je shojena potka. Sem ugotovi, da je sneg odličen pomočnik pri vadbi ravnotežja. In tudi manj km je potrebnih za enak učinek vadbe. :) Skratka same dobrobiti. ;) Derezic nisem potreboval.
V torek sledi nadaljevanje. :) Morda z gamašami po celem snegu.

Lp, oranzni slon


Lepo, lepo, da treniraš. Letos bo menda treba malo več kot lani, se govori ...
#360279
Pozdrav!

spela* napisal/-a:Lepo, lepo, da treniraš. Letos bo menda treba malo več kot lani, se govori ...

In to je bil eden zadnjih vadbenih pohodov v zimsko-pomladnem času. :( Kako na hitro se lahko spremenijo načrti. :)

Lp, oranzni_slon
#360280
Pozdrav!

raziskovalec napisal/-a:Toliko, da ne gre v pozabo 26.6. sem v jutranjih urah opravil s klasično Golado, počasi z užitkom.
:D

Zelo dobro, da si se spravil tekat v klanec in s klanca. :) Trojke 2019 bodo ta dolge in dobre. :)

Lp, oranzni_slon
#360281
Pozdrav!

Včeraj mi je končno uspelo spravit skupaj Golado. Sicer pohodniško ampak bila je v osnovni izvedbi in brez počitkov. Pot se je začela kot lahkoten špancir po Kodeljevem, ki je v bližini bazena dobil preblisk ogleda prenovljene ceste pod Golovcem in potem, ko sem enkrat stal pod kockami je bil naslednji cilj EgoMeter. Na Egotu sem se samo še spustil proti vulkanizerju in od tam odpujsal domov.
Potreboval sem slabi dve uri, kar je pravzaprav veliko. (Juso me niti pogleda ne.)
No, meni se ne zdi slabo, ker danes nisem ves polomljen in na smrt utrujen. Očitno bom moral obut copate in preverit kakšna je proga na obnovljenem ovalu. Kakšen krog ali morda dva bom spravil skupaj (pod 2 minuti krog).
Z malo sreče bom lahko maja 2019 rekel, da sem julija '18 začel s pripravami na dolge trojke. :D (Joj, kakšne klatim danes.)

Lp, oranzni_slon
#360291
Hoj, na prenovljenem ovalu je čisto svež tartan, tako da gredo noge kar same, brez truda. Ampak zdaj tega ne moreš prakticirati, kadar te je volja, ker ima po novem oval uradne ure za rekreativce: mislim, da je zjutraj od 6.00 do 9.00 in zvečer od 19.00 do 21.00 :?
#360294
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!

Včeraj mi je končno uspelo spravit skupaj Golado. Sicer pohodniško ampak bila je v osnovni izvedbi in brez počitkov. Pot se je začela kot lahkoten špancir po Kodeljevem, ki je v bližini bazena dobil preblisk ogleda prenovljene ceste pod Golovcem in potem, ko sem enkrat stal pod kockami je bil naslednji cilj EgoMeter. Na Egotu sem se samo še spustil proti vulkanizerju in od tam odpujsal domov.
Potreboval sem slabi dve uri, kar je pravzaprav veliko. (Juso me niti pogleda ne.)
No, meni se ne zdi slabo, ker danes nisem ves polomljen in na smrt utrujen. Očitno bom moral obut copate in preverit kakšna je proga na obnovljenem ovalu. Kakšen krog ali morda dva bom spravil skupaj (pod 2 minuti krog).
Z malo sreče bom lahko maja 2019 rekel, da sem julija '18 začel s pripravami na dolge trojke. :D (Joj, kakšne klatim danes.)

Lp, oranzni_slon


Bravo, Oranžni slon!
Pusti Jusufa, važno, da spet lahko migaš. Vse drugo bo že sledilo ... :)
#360295
Delfi napisal/-a:Hoj, na prenovljenem ovalu je čisto svež tartan, tako da gredo noge kar same, brez truda. Ampak zdaj tega ne moreš prakticirati, kadar te je volja, ker ima po novem oval uradne ure za rekreativce: mislim, da je zjutraj od 6.00 do 9.00 in zvečer od 19.00 do 21.00 :?


Hvala za informacijo.
#360308
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!

raziskovalec napisal/-a:Toliko, da ne gre v pozabo 26.6. sem v jutranjih urah opravil s klasično Golado, počasi z užitkom.
:D

Zelo dobro, da si se spravil tekat v klanec in s klanca. :) Trojke 2019 bodo ta dolge in dobre. :)

Lp, oranzni_slon


Drži. Torej bom moral na LM. :D
  • 1
  • 387
  • 388
  • 389
  • 390
  • 391
  • 400

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA