Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#360587
Ma, vsako leto, glih na 15. avgust, ni važno, al je sobota al nedelja,al petek al svetek, že 17. leto zapored organizira ŠKTD Lom na Široko vzpon. :D
Lahko greš k nogam al pa szi bičikleto, ni važno, sam da prideš na vrh.
Meni je ta zares lep. in nikakor mi ne gre v glavo, da je po dolžini in višincih identičen s Tekom do Češke koče. Ta je( na Široko), vsaj meni, stokrat lažji...

No, ker letos ne delam pokala (to najbrž zdej že vsi tički čivkajo, da vsi veste 8) ), sem se odločla, da grem gor samo peške- torej netekmovalno netekmovalno :? .
S Tinco sva jo mahnili dobre pol ure prej in Simon Aličev me je seveda spet presenetil z brzino, tako, da mi je ušel mimo škljoca...
No, vsi ostali pa bi morali biti not v škatelci... :D

Na Širokem so se spet izkazali z nadpovprečno izbiro hrane..., seveda smo se imeli ob :toast: vsi lepo, žrebane so bile tudi lepe nagrade, nakupili smo si sira in skute, na koncu tudi zaplesali, hihi, lahko bi se v dolino za probo tudi z električnim kolesom zapeljali... a , mene bi potem zdej še vedno po kakih grmovjih iskali :lol:

Padel je nov ženski rekord Sergeje Lipušček :clap: :clap: :clap: .

No, zdej mi je fotke že preneslo, tako, da lohk gejnam nakladat... :lol:
FOTO, z zasilnimi rezultati: https://photos.app.goo.gl/i8SxdBHgUis6mmb57
ČESTITKE VSEM! :laola

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA