Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#360747
Za nami je zimski vzpon na Angelsko goro v mesecu avgustu.
Kljub slabim napovedim se je na štartu zbralo skoraj 60 tekačev. :clap: :clap: :clap:
Dež ni ponehal, za sladico pa je še v zadnjem kilometru pihal v prsa tak sever s hitrostjo najmanj 100 na uro , stopinj pa SEDEM...
Slika
pole pa si zamislite, kaj je delalo s tekači na planem... GRS je bila v polni pripravljenosti, če slučajno koga odpihne 8) :D
Sama sem se tokrat za spremembo zapeljala do vrha in se spustila do Otliškega okna, kjer sem na vse počakala, nanje malo kričala in z dobrimi nameni hotela lepo škljocat....
premrznjena in premočena do amena sem kot za šalo, potem ko so šli zadnji mimo mene, pretekla tisti zadnji kilometer po tako močni burji in ledenem dežju, da sem zanj, kljub teku, ponucala enih 20 minut.... :lol: :lol: :lol:
Organizator se je seveda tudi letos potrudil in tekače poleg lepe praktične nagrade - brisače, v cilju lepo razvajal z obilico sadja, pašte in palačink, ter seveda raznih sokov. Izžrebanih je bilo tudi 20 lepih praktičnih nagrad. ( Viktor: tvoja je pri meni! :D )
Album z nič kaj dobrimi škljoci, ker sem imela tako mokre in zmrznjene roke, da mi niti fotkat ni hotlo... bo pa drugič boljše.
No zasilni rezultati so tudi!
FOTO: https://photos.app.goo.gl/8NCoxCQEKFbfmRG86
Čestitke Simonu za novo absolutno zmago, vsem ostalim pa seveda tudi, vsakemu za svojo osebno! :laola
#360752
Hvala za slikce, Valentina, jih imam več kot Sindis :D .
Kljub hudemu ¨nevremenu¨ mi ta tek ni zmanjšal simpatije do njega in mi je poleg Male gore eden lepših. Uporabno darilo, super označena proga, odlična malica, sadje, polno lušnih bejb v dvorani :D , prevoz na izhodišče, enkratna burja, ki je žal pihala v napačno smer, 95% znanih obrazov, (le kje so bili danes Italijani), samo Simonove zmage so mi že malce dolgočasne :-- . A bo moral res prej v penzijo, da ga kdo prehiti?
O mojem rezultatu seveda ne bi razpravljal. :mrgreen:
V soboto vabi Črna prst.
#360754
Hvala Valentina za lepe fotke in dobro vzdušje :wink: :clap: in hvala Toneku za pohvalne besede.
Čestitke vsem tekačem, ki so se v takih razmerah udeležili našega teka. Na naši FB strani pa si že lahko ogledate, kako vas je fotografsko oko videlo prihajati proti cilju :D
https://www.facebook.com/pg/%C5%A0portno-kulturno-turisti%C4%8Dno-dru%C5%A1tvo-Sinji-Vrh-300210006709013/photos/?tab=album&album_id=1905255929537738&__xts__%5B0%5D=68.ARDtnzrmxS5fcwKUwjIxPgvHlnt-7Chf2efriWy4iAtzG5BdO1ampudOTm4LGMjSi_7crr2aF-Ak1JZ9UegrrECJOYBs4VuCI2wOKhXLhyKkhxSMTi7Yl0-5qfX6obZS9lCJ8Z0&__tn__=-UC-R
#360768
Hahha, Tonek, sej si iskal rokavice,...pole veš, kolk je zeblo v prste :lol: :lol:
Zdej, jast sem dala zadevo na poligraf :lol: in ta mi je rekla, da je prej to mogoče:
Ti si napisal malo zmrznjeno KLJUKA... kar je, če ne veš, za kaj se gre, hitro lahko prebrano KL(namesto J) I, U se spremeni v V in K v I in C...ter A...

Se stavim :beer: , da je blo tako... :lol:
#360794
Topka, ti si carica. Jaz bi tabelco delal tri dni. Ročno :lol:
Tek na Otlico sicer nima nič s KLJUKO, marsikdo pa že ve, da je to kratica za ¨¨Klub LJUbiteljev KAlišča¨¨. To je planinski dom pod Storžičem.
Že v soboto boš imela priložnost za novo tabelco :D - lastnike vseh Pušeljcev. :clap:
#360797
Menda ja se ne boš ustrašila tistih pet kapljic :D . Lahki vetrič dva metra na sekundo ni nič proti nedeljski orkanski burji. Prosim, da se postaviš na svoje mesto in vpiješ. Fotiča ne rabiš, ker bo megla in v rokah lahko držiš marelo. Zgoraj dobiš za pir. :drink https://www.yr.no/place/Slovenia/Bohinj ... /long.html

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA