Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

Uporabniški avatar
 Tedi
#359957
zz topka napisal/-a:Ker je nedelja bolj za lenuharit...
...
Ma, kej je vsje okej? :shock: Al noben ne pogleda? :shock:


Brez skrbi, vse OK. Smo v nedeljo dali ogledno GM4O pod streho in sedaj pridejo na vrsto tudi rezultati :D
Sem sebe zasledil na listi, tako da je sigurno vse prav :lol:
Kar sem uspel na hitro pregledati se mi zdi, da si bolj nezmotljiva kot davčni uradniki :clap: :cast1:
Uporabniški avatar
 zz topka
#360276
Jožko napisal/-a:Hojla Valentina...Zdej se me pa pet mescev ne boš rešila, hehe.

Jožko, štirje so že šli mimo.... :oops: 8)
Tonek, kej čva midva, ko bova vidla tega Jožkota na Č.P.,... fejst po nagi riti našeškatSlika
Ker,...kar ni res, pa že ni res. :lol:
 Jožko
#360360
Hojla

Ja res Valentina mesci letijo da jih ne lovim več hehe
Ko se pa srečava ti pa že povem še kaj več :) Toneka sm pa srečal na Golteh in ga lepo pozdravil, čestital mu pa nisem, ker nisem vedel, da jo tretji (lahko bi si pa mislil) Je pa tako, da se bliža tudi Črna Prst in zaključek PUŠELJCA za katerega si ti najboljša sekretarka, brez tebe ne bi blo evidence sploh :) zakar se ti lepo zahvaljujemo :laola

Lep in prijeten dan želim vsem še posebej pa Valentini, uživaj 100 na uro

Jožko
Uporabniški avatar
 zz topka
#360827
Napišem kar sem, ker itak ne bo poročil... :shock:
25 minut do devetih sem na Kalarskem brdu v varnem zavetju Stojanovega avtomobila med strelami, grmenjem, vode v potokih... in okrepčevalnico v polni pripravljenosti

Slika

kar malo molila za najpametnejšio odločitev, ki je ob 9.00 za kar 87 prijavljenih tekmovalcev le prišla: Tekma odpade!
Uf, si človk kar oddahne. :clap: :clap: :clap:
V dvorani šole so nas potem vseeno postregli in od spredi in od zadi, kar nam je bilo namenjeno ( no, meni ne, ker se nisem prijavila ...sem pa ponucala vse piltke od mojga, ki je odhitel takoj v službo).

Kot vedno vse odlično, srečanje z znanci, prijatelji, debatiranje sem in tja in že je bila na vrsti podelitev za Pušeljc. Ki si ga je prislužilo 14 žensk in 27 moških.
TABELA: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Še zdej se mal tresem , ko so se mi za moje "pisarniško" delo organizatorji zahvalili in tudi meni podarili pušeljc in super majico ( FOTKE, KJE STE? :shock: ), KI JO BOM Z UŽITKOM NOSILA! :clap: :clap: :clap:
HVALA!
Vsem vse dobro še na mnoga leta! Se vidimo! :laola
Nekaj malega fotk: https://photos.app.goo.gl/s7jgzy2C3GRS3SnT9
Uporabniški avatar
 majcka
#360830
Hja....sej lahko scimim poročilo. Bo najbrž daljše od same tekme. Torej. Najkrajša tekma v mojem življenju uspešno pod streho. Končala se je še preden se je začela, mi je pa vseeno uspelo med tem časom imet premočeno vse, razen modrca in gat. :lol: :lol: :lol:

Ker Zevs očitno ni bil glih pri volji in je razmetaval s strelami in balinal s tako silo, da je grmelo, so morali Podbrdski organizatorji priznati njegovo premoč in odpovedati tekmo.

Nasvidenje v naslednji 'vojni'. :clap: :clap:
 TONEK
#360833
Upam, da sem izbral pravo barvo piksne. :?
Ja, drugič v življenju se mi je zgodilo, da je bila tekma odpovedana. Krivec je seveda Oni, tam zgoraj. Cunj tokrat ni bilo treba nič prat, samo posušit :D
Po moje je še vedno bolje odpoved tekme, kot odstop na njej, kar se mi na srečo še nikoli ni zgodilo :-- .
Po odpovedi GM4O leta 2009 iz istih razlogov, kot danes in se je Jožkotu utrnila solza, (pa tudi meni v tisti grozni štali) je bila edino Grinta skrajšana do Kokrskega sedla. Seveda so bile vse odločitve pravilne.
Iz Jožkovih ust sem slišal, da tradicijo Pušeljca ohranjajo, vendar mene na Ratitovcu 'iz Železnikov' ne bo. :--(
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA