Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Radolca
#361179
Živijo vsem starim znancem in novim uporabnikom :D
Po nekaj "sušnih letih" se spet oglašam.
Moram priznati, da zadnje čase oziroma zadnja leta nisem nosil forumovske majice na tekmovanjih :?
Javljam pa, da bom na Ljubljanskem maratonu 2018 ponosno oblekel majico Tekaškega foruma in v njej podrl vse rekorde :lol:
Pred desetimi leti sem sem prvič tekel v tej majici. Tisti, ki me boste opazili, boste videli letnico na majici :shock:
Se srečamo in vidimo :laola ter enga spijemo :drink
Uporabniški avatar
 vencelj
#361180
Radolca napisal/-a:Živijo vsem starim znancem in novim uporabnikom :D
Po nekaj "sušnih letih" se spet oglašam.
Moram priznati, da zadnje čase oziroma zadnja leta nisem nosil forumovske majice na tekmovanjih :?
Javljam pa, da bom na Ljubljanskem maratonu 2018 ponosno oblekel majico Tekaškega foruma in v njej podrl vse rekorde :lol:
Pred desetimi leti sem sem prvič tekel v tej majici. Tisti, ki me boste opazili, boste videli letnico na majici :shock:
Se srečamo in vidimo :laola ter enga spijemo :drink

LP, Radolca!
Za kakšno razdaljo si se odločil?
Uporabniški avatar
 pajo
#361184
Radolca napisal/-a:Živijo vsem starim znancem in novim uporabnikom :D
Po nekaj "sušnih letih" se spet oglašam.
Moram priznati, da zadnje čase oziroma zadnja leta nisem nosil forumovske majice na tekmovanjih :?
Javljam pa, da bom na Ljubljanskem maratonu 2018 ponosno oblekel majico Tekaškega foruma in v njej podrl vse rekorde :lol:
Pred desetimi leti sem sem prvič tekel v tej majici. Tisti, ki me boste opazili, boste videli letnico na majici :shock:
Se srečamo in vidimo :laola ter enga spijemo :drink

Tudi sam bom podiral rekorde. V hoji na 21 km. :(
Uporabniški avatar
 Loni
#361195
Pajo, še ena takšna :laola . Drugače tudi jaz praznujem 10 let od prve Ljubljanske polovičke.
 Darinka NL
#361202
Kupim 2 startnini za pol maraton. Ker prihajam iz tujine, bi res rada izkoristila obisk Slovenije s tekom v LJ.
Hvala
Darinka
0031655448827
Uporabniški avatar
 Dule
#361204
@Radolca: Jaz sem že lani po večletnem postu spet oblekel TF dres in bil deležen veliko navijanja simpatizerjev TF-ja in bivših "upokojenih" članov TF-ja. Dres je res na daleč opazen in prepoznaven tako da ga bom tudi letos ponosno nosil. Če bi nas se javilo tule vsaj kakšnih 10 bi lahko spet uvedli skupinsko slikanje pred štartom. Lani kakor vem Matjažu ni uspelo skup zbrati ...

Se vidjamo :laola
Uporabniški avatar
 Radolca
#361229
vencelj, tale prispevek je prav primeren.
jaz sem se pripravljal na maratone več kot pol leta. se pravi, če sem pa odtekel dva maratona v letu, sem pa celo leto tekel samo za maraton :D in to je bilo res preveč. po maratonu sem bil ponavadi utrujen še cel mesec. res je, da nisem bil nikoli polovičar in sem vedno dal od sebe, kolikor sem zmogel.
ne vem točno katerega leta sem se v drugem krogu tam nekje na petindvajsetem kilometru ustavil in začel s hojo nazaj proti cilju-štartu. pa sem se po parih minutah uveljavil svojo trmo in spet začel teči, seveda v smeri tekačev, prišel v cilj pod štirimi urami :laola

koliko maratonov in kako hitri jih pretečeš, ti je pa "v zibko dano" :? jaz imam več kot 90 kilogramov, pa nisem debel, ampak kako naj se primerjam s tekači, ki imajo 20 ali več kilogramov manj kot jaz :?:

imam pa željo še enkrat nekje maraton odlaufat :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA